Klimatyzatory

Chcesz poznać szczegółową ofertę?

Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Wybierz jakość od Hymon

  Kompleksowość
  i rzetelność

  Gwarancja
  PREMIUM 15 lat

  Lider rynku
  fotowoltaiki

  100 własnych
  ekip monterskich

  W trosce o zdrowie

  Technologia i-Clean usuwa kurz, pleśń i tłuszcz, które mogą powodować nieprzyjemne zapachy. Dzięki wewnętrznemu wiatrakowi, osuszony zostaje
  parownik, który zapobiega w ten sposób rozwojowi pleśni i utrzymując wnętrze w czystości. Zadbaj o swoje zdrowie i postaw na bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny. Wybierz rozwiązanie z klimatyzatorami marki Blaupunkt i żyj zdrowo!

  Wygoda

  Podczas pracy tradycyjnego klimatyzatora dochodzi do niestabilności temperatury w pomieszczeniu, spowodowanymi jego wahaniami. Nasze klimatyzatory wyłamują się z tego schematu dzięki unikalnej technologii. Zastosowanie funkcji “Follow me” pozwala na podążanie urządzenia za potrzebami użytkownika. Klimatyzator reguluje temperaturę w pomieszczeniu na podstawie temperatury wokół jednostki sterującej. Wylot powietrza porusza się automatycznie zarówno w poziomie, jak i w pionie. Dzięki temu przyjemne i chłodne powietrze dotrze w każdy zakątek pomieszczenia

  Niezwykle cicha praca

  Przenośne klimatyzatory są o wiele głośniejsze, niż oferowane przez markę Blaupunkt. Podczas działania jest na tyle cichy, że nie zakłóci snu nawet noworodka. Oczywiście dźwięk klimatyzatora jest słyszalny, ale jedynie jako jednostajny szum. Wbudowana funkcja „Nie przeszkadzać” pozwoli na wyłączenie pierścienia i wyświetlacza, co sprzyjać będzie spokojnemu i komfortowemu snu.

  Oszczędność energii

  Inteligentna technologia włączania i wyłączania umożliwia automatyczne przejście produktów Blaupunkt w tryb oszczędzania energii będąc w trybie czuwania, zmniejszając zużycie energii w normalnych 4-5W do 0,5-1W, co stanowi aż 80% oszczędności! Dzięki zastosowaniu zoptymalizowanego wentylatora powietrza, kanały zapewniają taki sam przepływ powietrza przy 30% mniejszej mocy dzięki nowej konstrukcji. To sprawia, że klimatyzator jest bezkonkurencyjnym wyborem pod względem oszczędności energii.

  Inteligentne sterowanie

  Dzięki sterownikowi możesz zdalnie włączyć i wyłączyć klimatyzator, alarm, sterownik centralny, dostosowując urządzenie do własnych celów. W przypadku, gdy dom jest pusty przez długi czas w zimie, klimatyzator zapewnia utrzymanie stałej temperatury pomieszczenia na poziomie 8 stopni Celsjusza, dzięki czemu zapobiegnie zamarzaniu przedmiotów w gospodarstwie. Prędkość wentylatora zewnętrznego można zmieniać w zależności od temperatury skraplacza. Dzięki temu klimatyzacja może działać płynnie nawet w niskich temperaturach (do -15 stopni).

  Połączenie Wi-Fi

  Możesz zarządzać klimatyzacją z dowolnego miejsca w domu! Dzięki specjalnej aplikacji masz tę możliwość, co zapewnia wygodę i spokój ducha. Dodatkowo prosta obsługa umożliwia zmianę ustawień klimatyzacji za pomocą aplikacji także osobom starszym czy dzieciom.