Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Małopolskie - instalacje fotowoltaiczne w Krakowie i okolicach

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Czy istnieje sposób na ograniczenie smogu w Krakowie, przy jednoczesnym obniżeniu rachunków za prąd? Oczywiście, że tak! Wystarczy wybrać rozwiązanie, jakim jest fotowoltaika w Małopolsce!

  Jeśli jesteś mieszkańcem województwa małopolskiego, a jednocześnie właścicielem domu jednorodzinnego lub bloku mieszkalnego bądź prowadzisz własną działalność gospodarczą lub rolną, a Twoje comiesięczne rachunku z energię elektryczną opiewają na ogromne kwoty, możesz zdecydować się na skorzystanie z energii odnawialnej i zainstalowanie systemów fotowoltaicznych. Dowiedz się więcej o tym, na czym polega montaż fotowoltaiki w Krakowie i aglomeracji krakowskiej oraz na obszarze województwa małopolskiego i w jaki sposób może on wpłynąć na Twój domowy bądź firmowy budżet.

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika w województwie małopolskim – zalety instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika a województwo małopolskie – czy takie połączenie jest w ogóle możliwe? Jak najbardziej! Wybór odnawialnych źródeł energii to doskonały sposób na oszczędzanie pieniędzy, a nowoczesne technologie pozwalają na montaż paneli fotowoltaicznych w nawet w obszarach o mniejszym nasłonecznieniu. Jakie zalety mają odnawialne źródła energii, jakimi są panele fotowoltaiczne?

  1. Inwestując w fotowoltaikę mamy pewną gwarancję zwrotu – w przypadku skorzystania z dotacji na fotowoltaikę, koszt jej montażu zwróci się już w przeciągu 6 lat!
  2. Koszty energii elektrycznej w ciągu ostatnich kilka lat wzrosły o ponad 100% – własna przydomowa instalacja fotowoltaiczna pozwala na ograniczenie kosztów i zaoszczędzenie nawet do kilku tysięcy złotych miesięcznie.
  3. Coraz wyższe koszty prowadzenia biznesu, czy gospodarstwa rolnego, a do tego wyższa inflacja sprawiają, że nadwyżki budżetowe najlepiej inwestować w pewne źródła np. panele fotowoltaiczne.
  4. Ekologia – panele słoneczne to nie tylko uniezależnienie od rosnących cen prądu, lecz również ogromna korzyść dla środowiska naturalnego. Panele fotowoltaiczne korzystają z energii słonecznej, dzięki czemu zmniejszona jest ilość dwutlenku węgla w powietrzu.
  5. Trwałość – panele fotowoltaiczne są skonstruowane w taki sposób, aby mogły bezproblemowo pracować przez lata, nawet w niesprzyjających warunkach. To gwarancja ich bezawaryjności nawet po wielu latach!

  Z tych oto przyczyn rośnie zainteresowanie osób mieszkających na terenie województwa małopolskiego korzystaniem z instalacji fotowoltaicznej – to rozwiązanie naprawdę się opłaca!

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Fotowoltaika w Małopolsce – korzystaj z energii słonecznej

  Fotowoltaika małopolskie to temat, który ostatnio coraz częściej interesuje mieszkańców miejscowości takich jak:

  Kraków i aglomeracja krakowska,

  Tarnów,

  Nowy Sącz,

  Nowy Targ,

  Andrychów,

  Gorlice,

  Wadowice,

  Wieliczka,

  Bochnia

  Rabka Zdrój,

  Oświęcim,

  i innych z obszaru Małopolski. Czy instalacje fotowoltaiczne sprawdzą się w warunkach słonecznych, jakie zapewnia województwo małopolskie? Czy będzie to dobra inwestycja? I wreszcie – jaką firmę powinno się wybrać?

  Montaż instalacji fotowoltaicznych to widoczne oszczędności, a aktualna technologia pozwala na montaż nawet w warunkach klimatycznych o umiarkowanym nasłonecznieniu. Na części obszarów województwa małopolskiego utrzymuje się dość wysoki stopień nasłonecznienia, w innych obszarach pozostaje na średnim poziomie. Są to jednak wciąż korzystne warunki do tego rodzaju inwestycji, dlatego fotowoltaika w Małopolsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów – właścicieli domów jednorodzinnych, firm oraz gospodarstw rolnych. Dodatkowo, możliwość ubiegania się o dofinansowanie zwiększa opłacalność i tempo zwrotu z inwestycji.

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Instalacje fotowoltaiczne – województwo małopolskie

  Stopień nasłonecznienia w Polsce posiada średnią, która waha się w przedziale od 950 do 1100 kWh/m2. Są to warunki wystarczające, aby przydomowa lub firmowa instalacja fotowoltaiczna doskonale się sprawdzała. Małopolska, a szczególnie południe tego regionu, jest doskonale nasłonecznione – niekiedy stopień nasłonecznienia osiąga nawet poziom 5598 kWh/m2 na dobę! Takie warunki są idealne do montażu paneli fotowoltaicznych i korzystania z ich dobrodziejstw.

  Fotowoltaika w województwie małopolskim to doskonała inwestycja – na tym obszarze w każdym domu, przedsiębiorstwie czy gospodarstwie rolnym, które kwalifikuje się do montażu instalacji fotowoltaicznej, można zainstalować właściwie każdy rodzaj paneli fotowoltaicznych. Wybór modułów powinien jednak zaproponować profesjonalny instalator, który doradzi wybór właściwego systemu i jego mocy.

  Rodzaje paneli fotowoltaicznych

  Dotacje na fotowoltaikę w województwie małopolskim

  Dla wielu osób barierą zainwestowania w odnawialne źródła energii są jej koszty. Zmienić to mogą dotacje na instalacje fotowoltaiczne w województwie małopolskim, dzięki którym fotowoltaika staje się powszechnie dostępnym dobrem.

  Na obszarze województwa małopolskiego dostępnych jest kilka rozwiązań, które umożliwiają otrzymanie dofinansowania i/lub zmniejszenia kosztów fotowoltaiki:

  • Energia Plus – program zapewniający do 15 000 zł dofinansowania do instalacji,
  • Mój Prąd – program, w ramach którego można otrzymać do 5000 PLN dofinansowania na fotowoltaikę,
  • Ulga podatkowa na fotowoltaikę,
  • Ulga podatkowa dla rolników, czyli o 25% niższy podatek.

  Rozwiązania te sprawiają, że fotowoltaika staje się jeszcze bardziej opłacalnym rozwiązaniem, a zwrot z inwestycji następuje znacznie szybciej. Naszym klientom pomagamy w wypełnieniu niezbędnych formalności zmniejszających koszty zakupu i montażu instalacji. Zapraszamy do współpracy!

  Panele fotowoltaiczne montaż

  Profesjonalny dobór i montaż paneli fotowoltaicznych

  Inwestując w fotowoltaikę warto poszukać najlepszych rozwiązań, korzystając z profesjonalnej firmy, która zna się na swojej branży. Z całą pewnością możesz wybrać nas jako instalatora paneli fotowoltaicznych – oferujemy stworzenie projektu oraz pełnej dokumentacji, a także bezawaryjny montaż wysokiej jakości urządzeń. Nasza firma fotowoltaiczna zapewnia:

  Kompleksowość usług – pomożemy w wyborze, stworzymy projekt i dokumentację oraz dokonamy instalacji fotowoltaicznej: dla początkujące inwestora zakup instalacji może być sporym wyzwaniem, dlatego oferujemy profesjonalną pomoc. Nasza firma oferuje przygotowanie projektu, dobór paneli, wykonanie instalacji, jej uruchomienie oraz serwis systemów.

  Doświadczenie w branży – nasz staż na rynku i ilość zrealizowanych projektów, a także zadowolonych klientów stanowi potwierdzenie naszej rzetelności jako firmy i umiejętności naszych specjalistów. Wieloletnia obecność w branży, a także ilość zadowolonych klientów to argumenty, które gwarantują, że nie znajdziesz lepszej firmy fotowoltaicznej w województwie mazowieckim.

  Serwis systemów fotowoltaicznych – prowadzimy także obsługę posprzedażową, oferując szybką diagnozą i usuwanie usterek. Jako profesjonaliści doskonale wiemy, które elementy systemów mogą ulec awarii i szybko je naprawiamy.

  Legalność działania – nie warto ufać firmom, które za obniżenie ceny usługi oferują rozliczenie bez umowy: wybierając takie firmy możemy doprowadzić do wielu szkód. Postaw lepiej na firmę, która działa legalnie i oferuje bezpieczeństwo transakcji.

  Profesjonalizm – nasza firma oferuje kompleksowe podejście do zlecenia – nasz dział projektowy wykona rzetelny projekt, specjaliści doradzą odpowiedni rodzaj paneli słonecznych, a ekipa monterów dokona montażu instalacji fotowoltaicznych bez najmniejszego problemu.

  Fotowoltaika małopolskie? Wybierz najlepszą firmą fotowoltaiczną, czyli firmę Hymon. Nasi specjaliści szybko i dokładnie zainstalują fotowoltaikę w Twoim domu, firmie lub na gospodarstwie rolnym. Jeśli chcesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd – postaw na współpracę z nami.

  Działamy na obszarze całego kraju, w tym również na terenie województwa małopolskiego. Sprawdź naszą ofertę!

  Poznaj ofertę