Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w woj. Lubelskim

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Poszukujesz sprawdzonego systemu grzewczego, który zapewni ogrzewanie budynku w sposób ekologiczny, energooszczędny i tani? Najlepszym wyborem będzie pompa ciepła!

  Firma Hymon oferuje kompleksowe usługi z zakresu doboru, montażu i serwisu pomp ciepła na terenie województwa lubelskiego. Współpracując z nami zyskujesz gwarancję pełnego profesjonalizmu, doskonałej jakości usług oraz urządzeń najwyższej klasy działających wydajnie i niezawodnie przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Pompa ciepła – działanie

  Pompy ciepła wykorzystują odnawialne źródła energii, dlatego są uznawane za rozwiązania niezwykle ekologiczne, co w dobie rosnącej świadomości dotyczącej konieczności ochrony środowiska naturalnego jest szczególnie ważne.

  Zasada działania pompy ciepła jest stosunkowo prosta. Urządzenie wykorzystuje źródło ciepła znajdujące się na zewnątrz, czerpiąc energię z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie poprzez czynnik roboczy kieruje ją w postaci ciepła do instalacji grzewczych lub do ogrzewania wody. Cały proces zachodzi w bezobsługowy sposób, w zamkniętym obiegu, co zapewnia wygodę dla użytkowników oraz jest gwarancją ich bezpieczeństwa.

  Wyróżnić można kilka rodzajów pomp ciepła bazujących na odnawialnych źródłach energii: gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Najczęściej polecanym rozwiązaniem są pompy ciepła powietrze-woda, ze względu na małe rozmiary, niską inwazyjność montażu oraz wysoką efektywność.

  Warto również wiedzieć, że do prawidłowego działania instalacji niezbędna jest niewielka ilość energii elektrycznej. W celu zapewniania sobie maksymalnie rentownej inwestycji, warto wraz z pompą ciepła zdecydować się na fotowoltaikę – obie naraz zapewnią wysokie zyski przez długie lata.

  Jakie profity gwarantują pompy ciepła?

  Pompy ciepła świetnie sprawdzają się jako rozwiązanie zapewniające ogrzewanie domu, firmy, instytucji, obiektów przemysłowych czy komercyjnych. Jednak to nie wszystko! Służyć mogą również do przygotowania ciepłej wody użytkowej, a także do obniżania temperatury w pomieszczeniach, działając zamiast klimatyzacji.

  Instalacje bazujące na pompie ciepła korzystają z darmowych zasobów środowiska, a do ich pracy nie jest niezbędne nabywanie materiałów opałowych, zatem przyczyniają się do powstawania znacznych oszczędności. System ten działa przez długi okres czasu – nawet do 50 lat, co przekłada się na wieloletnią możliwość czerpania zysków z inwestycji.

  Ze względu na niewielkie wymiary, pompy ciepła nie zajmują zbyt wiele miejsca i można je zamontować niemal wszędzie – nie potrzeba do tego specjalnych pomieszczeń w rodzaju kotłowni. Są to urządzenia praktycznie bezobsługowe, z których korzystanie wymaga jedynie ustawiania odpowiedniej dla użytkowników temperatury. To również instalacja cicha i czysta.

  Pompy ciepła są również rozwiązaniami ekologicznymi, dlatego decydując się na nie przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego. Nie emitują one szkodliwych gazów cieplarnianych, ani nie wpływają niekorzystnie na stan wody, gleby czy powietrza.

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat pomp ciepła oraz poznać wycenę instalacji? Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy niezbędnych informacji!

  Montaż pomp ciepła w województwie lubelskim

  Firma Hymon istnieje na rynku rozwiązań korzystających z odnawialnych źródeł energii od 2011 roku oferując wydajne instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła najwyższej klasy. Przez lata działalności wypracowaliśmy sobie opinię lidera branży, oferując najlepszej jakości pompy ciepła. Lubelskie jest jednym z województw, na terenie którego działamy.

  Zatrudnieni przez nas pracownicy to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy do każdego zlecenia podchodzą z należytym zaangażowaniem. Bierzemy pod uwagę oczekiwania klientów, jak i ulokowanie instalacji, a także wymogi techniczne, pomagając w doborze urządzenia. Zajmujemy się również profesjonalnym montażem oraz serwisem pomp ciepła, zarówno w trakcie trwania gwarancji, jak i po tym okresie.

  Znajdujące się w naszej ofercie pompy ciepła pochodzą od renomowanych producentów. Cechuje je wysoka efektywność oraz odporność na eksploatację.

  Działamy na terenie całego województwa lubelskiego – znajdziesz w miejscowościach takich jak Lublin, Biała Podlaska, Chełm, Zamość, Łuków oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne są najwyższej jakości usługi. Pompy ciepła lubelskie – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Poznaj ofertę ekspertów od pomp ciepła!

  Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że doskonale wiemy, w jaki sposób realizować zlecenia, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Właśnie dlatego stawiamy na kompleksowe rozwiązania, nie pomijając żadnego etapu realizacji inwestycji.

  Nasza oferta obejmuje:

  • pomoc w doborze urządzenia,
  • fachowe doradztwo i udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące działania instalacji,
  • dostarczenie urządzenia do klienta,
  • montaż pompy ciepła,
  • serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

  Wiemy, że połączenie pompy ciepła i fotowoltaiki przekłada się na wysokie oszczędności dla inwestorów oraz korzyści ekologiczne, dlatego oprócz pompy ciepła możemy zaoferować naszym klientom panele fotowoltaiczne – ich dobór i montaż.

  Skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Polsce – zapraszamy do współpracy!