Pompy ciepła wielkopolskie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Zapoznaj się z ofertą
  pomp ciepła
  w woj. Wielkopolskim

  Coraz więcej osób decyduje się na wymianę systemów grzewczych w swoich domach wybierając ekologiczne rozwiązanie, jakim są pompy ciepła. Zapewniają one ogrzewanie budynku, wysoki komfort termiczny, wygodę użytkowania przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne.

  Firma Hymon zajmuje się doborem i montażem pomp ciepła w województwie wielkopolskim. Naszym klientom oferujemy kompleksowe i w pełni profesjonalne usługi w oparciu o urządzenia najwyższej klasy. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

  Pompa ciepła – jak działa?

  Pompy ciepła wykorzystują odnawialne źródła energii pochodzące z zewnątrz budynku i przekazują je do instalacji grzewczych . Czerpią one ciepło z otoczenia: z gruntu, z wody lub z powietrza, które jest następnie sprężane w kompresorze, po czym trafia do skraplacza, a następnie jest rozprężone i przekazywane do instalacji takich jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe.

  Do wydajnej pracy pomp ciepła niezbędne jest zużycie energii elektrycznej w niewielkiej ilości. Jest to przyczyna, dla której decydując się na pompę ciepła warto rozważyć również inwestycję w instalację fotowoltaiczną.

  Pompy ciepła - jak działają

  Jakie są zalety pompy ciepła

  Niezaprzeczalną zaletą pomp ciepła jest ich brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Jest to system całkowicie ekologiczny, bazujący na naturalnych i odnawialnych zasobach. Podczas pracy nie emitują one substancji szkodliwych do atmosfery, zatem decydując się na pompę ciepła zyskujemy realny wpływ na ochronę środowiska naturalnego.

  Pompą ciepła zainteresowani są inwestorzy, którzy chcą zapewnić sobie oszczędności. Ze względu na znacznie obniżone koszty ogrzewania, realnie odczuwa się opłacalność tej inwestycji!

  Wygoda użytkowania urządzeń to kolejny z plusów pomp ciepła. Żadne materiały opałowe, takie jak węgiel czy pellet nie będą już potrzebne. Zapomnieć można również o czyszczeniu instalacji, a obsługa systemu ogranicza się jedynie do ustawiania odpowiedniej temperatury na regulatorze.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat pomp ciepła? Skontaktuj się z nami – chętnie opowiemy o tym, jak działają instalacje, jakie korzyści zapewniają oraz przedstawimy naszą ofertę na pompy ciepła. Wielkopolskie jest jednym z regionów, jakie obsługujemy – zapraszamy do kontaktu mieszkańców tego regionu!

  Rodzaje pomp ciepła – wodne, gruntowe i powietrzne pompy ciepła

  Oferowane na rynku urządzenia różnią się pomiędzy sobą przede wszystkim źródłem ciepła, z którego czerpią. Wymienić można zatem gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. W tej ostatniej kategorii znajdują się pompy ciepła powietrze-woda, które są obecnie najczęściej wybieranym rozwiązaniem. Pompy ciepła powietrze-woda są bowiem urządzeniami o niewielkich rozmiarach, można je zamontować niemal wszędzie, a także są niezwykle wydajne.

  Montaż pomp ciepła w województwie wielkopolskim

  Firma Hymon specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Znamy się zarówno na fotowoltaice, jak i na pompach ciepła, montując je od lat dla klientów prywatnych oraz biznesowych, instytucji, gospodarstw rolnych.

  Oferowane przez nas systemy grzewcze pochodzą od renomowanych producentów. Wyróżnia je wieloletnia żywotność, wysoka wydajność oraz niezawodność.

  Każdą usługę realizujemy w sposób profesjonalny, rzetelny i sprawny. Dobór produktów następuje w oparciu o oczekiwania klienta oraz o warunki z miejsca inwestycji, dzięki czemu możemy zapewnić osiągnięcie maksymalnych zysków z instalacji. Montażem instalacji zajmują się specjaliści z wieloletnią wiedzą, niezbędnymi uprawnieniami i latami doświadczenia w zawodzie, co jest gwarancją doskonale wykonanego zlecenia.

  Z naszych usług skorzystać mogą skorzystać klienci z całej Polski, w tym również mieszkańcy województwa wielkopolskiego. Sprawdź naszą ofertę, jeśli poszukujesz najlepszych specjalistów z branży w miastach takich jak: Poznań, Konin, Kalisz, Leszno, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Września, Turek, Piła, Jarocin, Wolsztyn oraz wielu innych.

  Krótki czas
  amortyzacji

  Przyjazny
  środowisku

  Niski koszt
  eksploatacji

  Kompaktowa
  instalacja

  Poznaj ofertę