Fotowoltaika zachodniopomorskie - instalacje fotowoltaiczne w województwie zachodniopomorskim

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców Polski, w tym również województwa zachodniopomorskiego. Panele słoneczne pozwalają na wytworzenie energii elektrycznej z promieniowania słonecznego, co jest rozwiązaniem ekologicznym, a zarazem uniezależnia gospodarstwo domowe, firmę lub rolników od rosnących cen prądu. Montaż paneli fotowoltaicznych ma mnóstwo zalet – jeśli poszukujesz dobrego dostawcy, trafiłeś we właściwe miejsce.

  Fotowoltaika zachodniopomorskie – czy to się opłaca?

  Fotowoltaika pozwala na spore oszczędności – właśnie dlatego coraz więcej mieszkańców, przedsiębiorców i rolników z województwa zachodniopomorskiego decyduje się na własne systemy fotowoltaiczne. Nieprzekonanych z pewnością skusi fakt, że nowoczesne technologie umożliwiają wytwarzanie energii elektrycznej nawet w pochmurne dni.

  Panele fotowoltaiczne korzystają z promieni słonecznych, nie zaś z temperatury, zatem pracują nawet w chłodne miesiące. Średnie nasłonecznienie w Polsce, mieszczące się w granicach od 950 do 1100 kWh/m2, pozwala na zaspokojenie znacznej części zapotrzebowania na prąd przeciętnego gospodarstwa domowego czy przedsiębiorstwa.

  Województwo zachodniopomorskie ma stopień nasłonecznienia, który wynosi około 1000 kWh/m2 i jest nieco niższy niż w południowych rejonach naszego kraju. Nie oznacza to jednak, że instalacje fotowoltaiczne montowane w tym regionie nie są w stanie pracować efektywnie i przynosić korzyści inwestorom. Odpowiednio przygotowany projekt instalacji fotowoltaicznych, dobrany do warunków nasłonecznienia i miejsca montażu paneli, z całą pewnością przyniesie optymalny i dochodowy efekt.

  Montaż instalacji fotowoltaicznych w zachodniopomorskim

  Decydując się na montaż paneli słonecznych w domu, firmie lub gospodarstwie rolnym położonym na terenie województwa zachodniopomorskiego powinniśmy wybrać firmę, która posiada doświadczenie na rynku i zadba o odpowiedni dobór paneli do naszego zapotrzebowania na prąd.

  Nasza firma Hymon od lat działa na rynku fotowoltaiki. Posiadamy doświadczenie, profesjonalny i wykwalifikowany zespół, niezbędne narzędzia. Oferujemy kompleksowe usługi – od przygotowania oferty, poprzez stworzenie projektu biorącego pod uwagę indywidualne warunki i potrzeby, poprzez montaż ogniw fotowoltaicznych i ich uruchomienie. Oferujemy także wsparcie w zakresie uzyskania dofinansowania.

  Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców, przedsiębiorców i rolników z województwa zachodniopomorskiego! W jakich miastach możesz nas znaleźć?

  Szczecin

  Koszalin

  Stargard

  Szczecinek

  Kołobrzeg

  oraz wielu innych, położonych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Oferujemy indywidualne podejście do klienta, przygotujemy profesjonalny projekt systemu fotowoltaicznego, a najlepsze ekipy montażowe dokonają instalacji, która będzie działać bezawaryjnie przez lata.

  Fotowoltaika dofinansowanie – województwo zachodniopomorskie

  Troska o środowisko naturalne oraz chęć inwestowania pieniędzy to argumenty, które sprawiają, że zaczyna nas interesować fotowoltaika. Przedsięwzięcie to zaczyna zwracać się dopiero po kilku latach, a koszt, który trzeba na nie ponieść może odstraszać wielu potencjalnych inwestorów. W celu popularyzacji odnawialnych źródeł energii i skłonienia większej ilości klientów indywidualnych, firm oraz rolników do wykorzystania energii słonecznej w celu otrzymywania prądu, na szczeblu lokalnym, państwowym oraz unijnym powstały projekty przewidujące dotacje, dofinansowania i ulgi podatkowe na fotowoltaikę. W województwie zachodniopomorskim można skorzystać z następujących form wsparcia finansowego, zmniejszających koszt, jaki trzeba ponieść na ogniwa fotowoltaiczne:

  • Energia Plus – program dla przedsiębiorców, w ramach którego ubiegać się można o dotację lub pożyczkę na instalacje fotowoltaiczne,
  • Ulga podatkowa od podatku dochodowego,
  • Mój Prąd – najpopularniejszy z programów, w ramach którego każdy może otrzymać dofinansowanie do 5000zł na instalację fotowoltaiczną w domu.