Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika zachodniopomorskie - instalacje fotowoltaiczne w województwie zachodniopomorskim

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców Polski, w tym również województwa zachodniopomorskiego. Panele słoneczne pozwalają na wytworzenie energii elektrycznej z promieniowania słonecznego, co jest rozwiązaniem ekologicznym, a zarazem uniezależnia gospodarstwo domowe, firmę lub rolników od rosnących cen prądu. Montaż paneli fotowoltaicznych ma mnóstwo zalet – jeśli poszukujesz dobrego dostawcy, trafiłeś we właściwe miejsce.

  Fotowoltaika a koszty uzyskania przychodu

  Fotowoltaika zachodniopomorskie – czy to się opłaca?

  Fotowoltaika pozwala na spore oszczędności – właśnie dlatego coraz więcej mieszkańców, przedsiębiorców i rolników z województwa zachodniopomorskiego decyduje się na własne systemy fotowoltaiczne. Nieprzekonanych z pewnością skusi fakt, że nowoczesne technologie umożliwiają wytwarzanie energii elektrycznej nawet w pochmurne dni.

  Panele fotowoltaiczne korzystają z promieni słonecznych, nie zaś z temperatury, zatem pracują nawet w chłodne miesiące. Średnie nasłonecznienie w Polsce, mieszczące się w granicach od 950 do 1100 kWh/m2, pozwala na zaspokojenie znacznej części zapotrzebowania na prąd przeciętnego gospodarstwa domowego czy przedsiębiorstwa.

  Województwo zachodniopomorskie ma stopień nasłonecznienia, który wynosi około 1000 kWh/m2 i jest nieco niższy niż w południowych rejonach naszego kraju. Nie oznacza to jednak, że instalacje fotowoltaiczne montowane w tym regionie nie są w stanie pracować efektywnie i przynosić korzyści inwestorom. Odpowiednio przygotowany projekt instalacji fotowoltaicznych, dobrany do warunków nasłonecznienia i miejsca montażu paneli, z całą pewnością przyniesie optymalny i dochodowy efekt.

  mój prąd 2021 fotowoltaika

  Montaż instalacji fotowoltaicznych w zachodniopomorskim

  Decydując się na montaż paneli słonecznych w domu, firmie lub gospodarstwie rolnym położonym na terenie województwa zachodniopomorskiego powinniśmy wybrać firmę, która posiada doświadczenie na rynku i zadba o odpowiedni dobór paneli do naszego zapotrzebowania na prąd.

  Nasza firma Hymon od lat działa na rynku fotowoltaiki. Posiadamy doświadczenie, profesjonalny i wykwalifikowany zespół, niezbędne narzędzia. Oferujemy kompleksowe usługi – od przygotowania oferty, poprzez stworzenie projektu biorącego pod uwagę indywidualne warunki i potrzeby, poprzez montaż ogniw fotowoltaicznych i ich uruchomienie. Oferujemy także wsparcie w zakresie uzyskania dofinansowania.

  Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertą instalacji PV dla mieszkańców, przedsiębiorców i rolników z województwa zachodniopomorskiego! W jakich miastach możesz nas znaleźć?

  Szczecin

  Koszalin

  Stargard

  Szczecinek

  Kołobrzeg

  oraz wielu innych, położonych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Oferujemy indywidualne podejście do klienta, przygotujemy profesjonalny projekt systemu fotowoltaicznego, a najlepsze ekipy montażowe dokonają instalacji, która będzie działać bezawaryjnie przez lata.

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Fotowoltaika dofinansowanie – województwo zachodniopomorskie

  Troska o środowisko naturalne oraz chęć inwestowania pieniędzy to argumenty, które sprawiają, że zaczyna nas interesować fotowoltaika. Przedsięwzięcie to zaczyna zwracać się dopiero po kilku latach, a koszt, który trzeba na nie ponieść może odstraszać wielu potencjalnych inwestorów. W celu popularyzacji odnawialnych źródeł energii i skłonienia większej ilości klientów indywidualnych, firm oraz rolników do wykorzystania energii słonecznej w celu otrzymywania prądu, na szczeblu lokalnym, państwowym oraz unijnym powstały projekty przewidujące dotacje, dofinansowania i ulgi podatkowe na fotowoltaikę. W województwie zachodniopomorskim można skorzystać z następujących form wsparcia finansowego, zmniejszających koszt, jaki trzeba ponieść na ogniwa fotowoltaiczne:

  • Energia Plus – program dla przedsiębiorców, w ramach którego ubiegać się można o dotację lub pożyczkę na instalacje fotowoltaiczne,
  • Ulga podatkowa od podatku dochodowego,
  • Mój Prąd – najpopularniejszy z programów, w ramach którego każdy może otrzymać dofinansowanie do 5000zł na instalację fotowoltaiczną w domu.

  Najlepsza firma fotowoltaiczna w zachodniopomorskim

  Inwestycja w fotowoltaikę zwraca się w przeciągu kilku lat. To opłacalne rozwiązanie, zważywszy, że otrzymujemy niezależność energetyczną od podwyżek cen prądu. W województwie zachodniopomorskim działa wiele firm fotowoltaicznych, jednak wybór spośród nich wcale nie jest aż tak trudny. Wykonanie instalacji fotowoltaicznej warto powierzyć wykonawcy, który posiada doświadczenie oraz pozytywne opinie klientów, a taką firmą jest właśnie Hymon.

  Nasza firma obsługuje osoby prywatne, przedsiębiorców, jak i rolników – z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy najlepszą ofertę. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

  Dlaczego warto wybrać właśnie nas jako dobrej firmy fotowoltaicznej?

  • kompleksowe usługi – nasze działania nie kończą się jedynie na przygotowaniu projektu i montażu systemów fotowoltaicznych. Świadczymy również serwis i pomagamy w uzyskaniu dofinansowania,
  • doświadczenie w branży – lata działalności na rynku fotowoltaicznym oraz ilość zakończonych sukcesem realizacji sprawiło, że doskonale wiemy, w jaki sposób przygotować projekt instalacji, aby maksymalnie skrócić zwrotu z inwestycji i podnieść wydajność systemu,
  • certyfikaty – nasz zespół posiada niezbędną wiedzę potwierdzoną certyfikatami,
  • najnowsze technologie – na bieżąco śledzimy nowinki techniczne z dziedziny fotowoltaiki i wdrażamy je u naszych klientów,
  • gwarancja – na nasze instalacje fotowoltaiczne oferujemy wieloletnią gwarancję.

  Jeśli panele fotowoltaiczne zachodniopomorskie to tylko u nas! Zapraszamy do kontaktu – napisz do nas, a przedstawimy Ci naszą ofertę!

  Poznaj ofertę