Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Śląskie - instalacje fotowoltaiczne Śląsk

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców Śląska. Korzystają z niej zarówno osoby prywatne, przedsiębiorcy, jak i rolnicy. Dlaczego panele fotowoltaiczne coraz częściej można zobaczyć na dachach budynków i gruntach w tym rejonie? Jest to efekt rosnącej świadomości społeczeństwa w zakresie ekologii, chęci ratowania środowiska, rosnących cen energii elektrycznej, a także dobrego nasłonecznienia na Śląsku. Mieszkańcy miejscowości takich jak Katowice, Częstochowa, Rybnik, Gliwice, Bielsko-Biała, Tychy, Zabrze, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Wodzisław Śląski czy Jaworzono, a także wszystkich innych położonych na terenie województwa śląskiego, którzy chcą zainstalować panele słoneczne, mają również szansę na skorzystanie z programów dofinansowania i ulg, które czynią instalację fotowoltaiczną mniej kosztowną. Dobra firma fotowoltaiczna przeprowadzi inwestora przez cały proces, przygotowując ofertę, projekt, pomagając uzyskać dofinansowanie i wykonując bezawaryjny oraz sprawny montaż paneli.

  Co zrobić z nadwyżką energii pozyskanej ze Słońca?

  Fotowoltaika Śląsk – zalety paneli fotowoltaicznych

  Coraz więcej osób, firm i gospodarstw rolnych mieszczących się na Śląsku decyduje się na montaż paneli słonecznych na dachu swoich budynków. Nic w tym dziwnego, bowiem fotowoltaika niesie ze sobą wiele korzyści.

  Pierwszą z nich jest uniezależnienie się od rosnących cen prądu, które w ostatnich latach znacznie wzrosły. Inwestycja w panele fotowoltaiczne zwraca się w przeciągu kilku lat, a przez następne energia elektryczna pozostaje bezpłatna. To rozwiązanie bardzo ekonomiczne, które zapewnia spore oszczędności. Fotowoltaika dla domu lub firmy po prostu się opłaca!

  Dodatkowo, montaż paneli fotowoltaicznych jest korzystnym rozwiązaniem dla środowiska – nie emituje do atmosfery szkodliwego dwutlenku węgla i korzysta z odnawialnych zasobów. Inwestując w montaż instalacji fotowoltaicznej, zyskujesz lepsze powietrze!

  Fotowoltaika

  Panele fotowoltaiczne w województwie śląskim

  Fotowoltaika to branża, która rośnie w siłę. Panele fotowoltaiczne można coraz częściej zauważyć na dachach różnych budynków, a jednak wciąż wiele osób zastanawia się, czy to rozwiązanie ma sens w polskich warunkach?

  Średnie roczne nasłonecznienie w Polce wynosi od 950 do 1100 kWh/m2, co sprawia, że przydomowa instalacja fotowoltaiczna jest jak najbardziej rentowna. Warunki klimatyczne w Polsce uznawane są za optymalne dla funkcjonowania paneli fotowoltaicznych. Dane dotyczące nasłonecznienia podkreślają, że największe nasłonecznienie występuje w południowych regionach naszego kraju, a zatem i w Śląskim, osiągając średnio wartość w skali roku na poziomie 1000-1100 kWh/m2 w skali roku. Wynik ten jest wystarczający, aby instalacja fotowoltaiczna była efektywna i zaspokajała zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa domowego lub przedsiębiorstwa.

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż instalacji fotowoltaicznych Katowice, Częstochowa, Rybnik, Bielsko Biała i okolice

  Jeśli interesuje Cię fotowoltaika Śląsk pamiętaj, że montaż instalacji fotowoltaicznej warto powierzyć sprawdzonemu, doświadczonemu wykonawcy. Hymon to firma, która od lat montuje systemy fotowoltaiczne w całej Polsce, w tym również na terenie województwa śląskiego. Oferujemy profesjonalne doradztwo z zakresie doboru paneli, biorąc pod uwagę to, jakiej mocy instalacji potrzebuje Twój dom albo firma, jakie jest nasłonecznienie miejsca oraz podłoże, w którym będą montowane systemy fotowoltaiczne. Dodatkowo, pomożemy w uzyskaniu dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami: fotowoltaika to najlepszy sposób na inwestycję, które pozwala zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną!

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Każdy nasz zespół składa się z doskonałych specjalistów, którzy przemieszczają się po Śląsku dokonując montażu paneli słonecznych. Naszym klientom świadczymy kompleksowe usługi w miastach takich jak:

  Katowice

  Częstochowa

  Rybnik

  Gliwice

  Bielsko-Biała

  Sosnowiec

  Bytom

  Piekary Śląskie

  oraz wielu innych. Jeśli interesuje Cię fotowoltaika Śląsk, gdyż chciałbyś zaoszczędzić na energii elektrycznej i szukasz sprawdzonej ekipy – nie zwlekaj: wypełnij formularz kontaktowy, a my zajmiemy się przygotowaniem oferty.

  Dofinansowanie fotowoltaiki – województwo śląskie

  Koszty dobrej jakości instalacje fotowoltaiczne mogą dla niektórych wydawać się wysokie, jednakże warto pamiętać, że od chwili, gdy zostanie uruchomiona, energia elektryczna, która wyprodukują panele słoneczne będzie całkowicie bezpłatna. Na redukcję kosztów wpływa również dostęp do programów dotacji, które są uruchamiane na poziomie lokalnym, państwowym, jak i unijnym, a ich celem jest popularyzacja odnawialnych źródeł energii OZE, w tym także fotowoltaiki.

  Jesteś mieszkańcem województwa śląskiego, prowadzisz firmę w tym rejonie, a może działalność rolną i chciałbyś wdrożyć rozwiązania, jakie oferuje fotowoltaika, w swoim budynku? Skorzystaj z programów, które redukują koszt instalacji fotowoltaicznej:

  Mój Prąd – korzystając z programu Mój Prąd możesz otrzymać dofinansowanie do 50% kosztów kwalifikowanych inwestycji, nie większe jednak niż 5000 zł – to najpopularniejszy program dofinansowania instalacji fotowoltaicznej w całej Polsce, w tym również w województwie śląskim.

  Energia Plus – program kierowany do przedsiębiorstw, oferujący dotacje w celu poprawy jakości środowiska, w tym powietrza.

  Dodatkowo, fotowoltaika wraz z OZE może zapewnić ulgę podatkową – o nią również warto się ubiegać, jeśli decydujemy się na instalacje fotowoltaiczne w naszym domu czy firmie.

  Poznaj ofertę