Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w woj. Świętokrzyskim

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompy ciepła to urządzenia, które bazują na odnawialnych źródłach energii, zapewniając ogrzewanie budynku oraz przygotowując ciepłą wodę użytkową. To sposób na redukcję kosztów, a tym samym znaczne oszczędności, przy jednoczesnej ochronie środowiska naturalnego. Pompa ciepła to również komfort użytkowania, jakiego nie zapewnia żaden inny system grzewczy.

  Na terenie całego województwa świętokrzyskiego działa zespół specjalistów z firmy Hymon. Oferujemy profesjonalny montaż pompy ciepła dobranej indywidualnie do potrzeb klientów oraz uwarunkowań w miejscu inwestycji. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

  Pompa ciepła – zasada działania

  Pompy ciepła wykorzystują energię cieplną z zasobu pochodzącego z zewnątrz budynku, czyli z dolnego źródła energii. Mogą ją czerpać z wody, gruntu lub powietrza. Przy współudziale energii elektrycznej jest ona przekazywana do instalacji grzewczych w budynkach mieszkalnych, biznesowych czy obiektach przemysłowych.

  Wśród dostępnych na rynku urządzeń wymienić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Te ostatnie, szczególnie w wersji pompy ciepła powietrze-woda, są dziś najpopularniejszym i najkorzystniejszym rozwiązaniem.

  Do czego służą pompy ciepła? Przede wszystkim do ogrzewania budynków, lecz również chłodzenia pomieszczeń, działając niczym klimatyzacja – idealnie sprawdzą się podczas upalnego lata. Są również sposobem na pozyskiwanie ciepłej wody użytkowej.

  Jakie profity zapewniają pompy ciepła?

  Coraz większa liczba inwestorów decyduje się na inwestycję w odnawialne źródła energii. Jakie są główne zalety pomp ciepła?

  Pompa ciepła to przede wszystkim rozwiązanie przynoszące profity finansowe. Ciepło, które trafia do instalacji grzewczej, powstaje w oparciu o bezpłatne źródła energii, dlatego koszty ogrzewania budynku ulegają realnemu obniżeniu. To z kolei przyczynia się do powstawania oszczędności w portfelu inwestora. Pompa ciepła to realne zyski, które można czerpać przez długie lata!

  Pompy ciepła są również przyjazne dla środowiska naturalnego. Są to urządzenia, które nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery, zatem nie zanieczyszczają powietrza. Korzystają również z niewyczerpalnych i odnawialnych zasobów.

  Wielofunkcyjność urządzenia to kolejna z jego zalet. Zapewniają one wydajne ogrzewanie domu, a jednocześnie mogą służyć do chłodzenia pomieszczeń. Przydają się również do ogrzewania wody użytkowej, którą możemy wykorzystać do kąpieli, prania, gotowania czy w basenach.

  Instalacje są wyjątkowo proste w obsłudze, zapewniając użytkownikom wysoką wygodę użytkowania. Nie ma konieczności ich czyszczenia czy uzupełniania materiałów opałowych. Warto jedynie pamiętać o corocznej konserwacji, co zapewnia bezawaryjność systemu. Dodatkowo, pompy ciepła są urządzeniami cichymi, bezpiecznymi, a ich niewielkie wymiary pozwalają zamontować je niemalże wszędzie.

  Masz pytania dotyczące działania pomp ciepła i tego, co możesz zyskać podejmując decyzję o inwestycji w to rozwiązanie? Skontaktuj się z nami – rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości!

  Dobór i montaż pomp ciepła w województwie świętokrzyskim

  Korzyści płynące z inwestycji w pompy ciepła sprawiają, że rośnie grupa inwestorów decydujących się na posiadanie tego urządzenia we własnym budynku. Wybór firmy, która wykona zlecenie jest w tym momencie kluczowy – od jakości wykonania zależy bowiem wydajność i trwałość systemu. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług wiodącej firmy na rynku pomp ciepła w Polsce – Hymon. Od lat montujemy pompy ciepła – świętokrzyskie to jedno z województw, które obsługujemy.

  Usługi realizujemy z dbałością o profesjonalizm, a każdą instalację dobieramy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła najwyższej klasy. Oferowane przez nas urządzenia wyróżniają się trwałością i niezawodnością, zapewniając korzyści inwestorom przez długie lata.

  Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Z naszych usług mogą również skorzystać mieszkańcy województwa świętokrzyskiego – działamy w miastach takich jak: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Jędrzejów, Busko-Zdrój, Końskie, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Kazimierza Wielka.

  Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową realizację inwestycji w pompę ciepła. Zajmujemy się zarówno doradztwem w zakresie doboru najkorzystniejszych dla klienta rozwiązań, pomocą w wyborze właściwego urządzenia, projektem instalacji, montażem pompy ciepła, jak i serwisem w czasie trwania gwarancji oraz po okresie gwarancyjnym.

  Oprócz pomp ciepła oferujemy również panele fotowoltaiczne, które stanowią doskonałe uzupełnienie pod względem ekonomicznym, zapewniając dodatkowe oszczędności wynikające z możliwości pozyskiwania darmowego prądu.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – pompy ciepła świętokrzyskie!