Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika pomorskie - instalacje fotowoltaiczne na Pomorzu

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Rosnące zainteresowanie wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, a w szczególności energii słonecznej, w celu zmniejszenia rachunków za prąd oraz ochrony środowiska jest wyraźnie zauważalnym trendem w całej Polsce, w tym także na terenie województwa pomorskiego. Mieszkańcy i przedsiębiorcy z tego regionu coraz częściej decydują się na zakup i montaż systemów fotowoltaicznych, które są doskonałą inwestycją – pozwalają na obniżenie rachunków, a także przyczyniają się do poprawy jakości powietrza. Montaż paneli fotowoltaicznych warto powierzyć jednak rzetelnemu wykonawcy, a takim właśnie nasza firma!

  Fotowoltaika a koszty uzyskania przychodu

  Panele fotowoltaiczne – korzyści z instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika to technologia, która wykorzystuje do wytwarzania energii elektrycznej promieniowanie słoneczne. Inwestycja w panele słoneczne przynosi wiele korzyści zarówno właścicielom domów jednorodzinnych, firm, jak i gospodarstw rolnych:

  1. niezależność od podwyżek prądu, jaką otrzymujemy się instalacji PV przynosi duże oszczędności w budżecie prywatnym lub firmowym,
  2. szybki zwrot z inwestycji – szacuje się, że następuje on po upływie mniej więcej 6 lat,
  3. ekologia – panele słoneczne działają wykorzystując ekspozycję słoneczną, która jest niewyczerpalnym zasobem środowiska. Dodatkowo, nie emitują dwutlenku węgla do powietrza, w przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni,
  4. podniesienie wartości nieruchomości,
  5. trwałość i niezawodność – systemy fotowoltaiczne działają bezawaryjne nawet przez kilkadziesiąt lat,
  6. bezobsługowość – instalacje fotowoltaiczne nie wymagają żadnych działań ze strony inwestorów.
  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w województwie pomorskim

  W montażu instalacji instalacji fotowoltaicznej ważnych jest kilka aspektów. Przede wszystkim pod uwagę powinno być brane miejsce, w którym umieszczone zostaną panele słoneczne – czy nie jest ono zasłonięte przez drzewa lub inne budynki. Istotny jest także odpowiedni dobór podzespołów instalacji fotowoltaicznej do warunków nasłonecznienia, jakie panują na terenie inwestycji oraz do zapotrzebowania na prąd danego gospodarstwa domowego lub firmy. Właściwie przygotowany projekt fotowoltaiki i odpowiednia konfiguracja urządzeń sprawiają, że zapotrzebowanie na energię elektryczną zostanie w większości zaspokojone.

  Dla inwestora podejmującego decyzję o instalacji paneli słonecznych powinna być również ważna jakość usług, jakie świadczy wybrana firma fotowoltaiczna. Wybór nie powinien być przypadkowy, bowiem im lepiej zaprojektowane systemy, tym wyższa wydajność instalacji, a co za tym idzie – rentowność inwestycji.

  Zastawiasz się, jak wybrać firmę, która zaprojektuje i zamontuje panele fotowoltaiczne, i która działa w województwie pomorskim? Nasza firma oferuje profesjonalny dobór i montaż stawiając na kompleksowość i wysoką jakość usług – na fotowoltaice znamy się jak nikt inny! Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci naszą ofertę.

  Dobra firma fotowoltaiczna w województwie pomorskim

  Mieszkańcy województwa pomorskiego z chęcią wykorzystują rozwiązania, jakie daje fotowoltaika, w swoich domach, firmach czy gospodarstwach rolnych. Korzystnie z energii słonecznej przynosi doskonałe efekty w postaci oszczędności oraz niezależności energetycznej. Jeśli i Ty myślisz nad zakupem i montażem paneli fotowoltaicznych w swojej nieruchomości, postaw na zespół specjalistów, którzy posiadają wiedzę potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami oraz doświadczenie poparte tysiącem zakończonych sukcesem realizacji.

  Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie wykonania projektu, doboru paneli, ich montażu oraz uruchomienia poprzez zgłoszenie instalacji do Zakładu Energetycznego. Wiemy, jak sprawić, aby wydolność systemów fotowoltaicznych była możliwie najwyższa. Działamy profesjonalnie, szybko i z uwzględnieniem najnowszych technologii z dziedziny fotowoltaiki.

  Fotowoltaika

  Nasze usługi świadczymy w całej Polsce, w tym także na terenie województwa pomorskiego. Możesz zlecić nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej w miastach takich jak:

  Gdańsk

  Gdynia

  Słupsk

  Trójmiasto

  Chojnice

  Rumia

  Starogard Gdański

  Sopot

  Tczew

  Wejherowo

  Kwidzyn

  oraz wielu innych miejscach. Jako profesjonalna firma fotowoltaiczna oferujemy wykonanie projektu instalacji, dobór systemów i montaż instalacji, a także serwis systemów.

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Co nas cechuje?

  • Doświadczenie na rynku – od wielu lat wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla naszych klientów. Nasze doświadczenie poparte jest opiniami zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam projekt instalacji i montaż systemów.
  • Profesjonalizm – każdy projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej wykonujemy w celu zmaksymalizowania wydajności systemów fotowoltaicznych!
  • Odpowiednie certyfikaty i uprawienia – są one niezbędne, aby zadanie, jakim jest montaż instalacji fotowoltaicznej był wykonany prawidłowo. Brak wiedzy i umiejętności instalatora może przyczynić się do błędów w realizacji zamówienia, powodując częste awarie lub niedostateczną wydolność systemów.
  • Legalność działania i gwarancja na wykonaną usługę – jesteśmy legalnie działającą firmą, a na nasze usługi oferujemy wieloletnią gwarancję.
  • Najnowsze technologie – wykonując nasze usługi korzystamy z najlepszych i najnowszych rozwiązań, jakie daje fotowoltaika.
  • Wsparcie w uzyskaniu dofinansowania – naszym klientom pomagamy w uzyskaniu dofinansowań, dzięki którym koszt inwestycji staje się niższy.

  Fotowoltaika to rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, właścicieli domów i budynków mieszkalnych, jak i dla firm oraz gospodarstw rolnych. Pozwala obniżyć rachunki za prąd, a jednocześnie zadbać o środowisko naturalne. Jeśli i Ty zainteresowałeś się fotowoltaiką i chcesz dowiedzieć się więcej – napisz do nas!

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Fotowoltaika pomorskie – dofinansowanie

  Województwo pomorskie posiada dobre warunki do rozwoju fotowoltaiki. Inwestycja w instalację fotowoltaiczną na terenie Pomorza zwraca się zazwyczaj po upływie około 6 lat, przynosząc oszczędności rzędu od kilku do kilkudziesięciu tysięcy rocznie. Instalacja fotowoltaiczna jest pewnym kosztem dla inwestora, jednakże mieszkańcy województwa pomorskiego mogą skorzystać z dofinansowania, dotacji i ulg podatkowych, jakie oferowane są na poziomie lokalnym, państwowym czy unijnym. Ich celem jest popularyzacja fotowoltaiki, a także innych odnawialnych źródeł energii poprzez zmniejszenie kosztów inwestycji.

  Jakie programy dofinansowanie na panele fotowoltaiczne w woj. pomorskim? Są to m.in. program Mój Prąd – program o zasięgu ogólnopolskim, którego celem jest udzielanie dofinansowania wszystkim zainteresowanym zakupem i montażem instalacji fotowoltaicznej. W ramach programu można uzyskać dofinansowanie w wysokości do 5000 zł na fotowoltaikę. To najpopularniejszy z programów, na który wpływa najwięcej wniosków. Na fotowoltaikę przysługuje także ulga podatkowa -przeznaczona dla tych, którzy zdecydują się na montaż instalacji fotowoltaicznej na swoich budynkach. Dotacje, dofinansowania i ulgi podatkowe sprawiają, że korzystanie z energii wykorzystującej promienie słońca staje się łatwiej dostępne dla wszystkich.

  Nasza firma od lat specjalizuje się w dostarczaniu klientom – zarówno indywidualnym, jak i przedsiębiorcom oraz rolnikom, rozwiązań z zakresu fotowoltaiki. Pomagamy również w obniżeniu kosztów inwestycji, udzielając wsparcia w zdobyciu dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne. Zaufaj profesjonalistom i skontaktuj się z nami!

  Poznaj ofertę