Pompy ciepła Opolskie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Zapoznaj się z ofertą
  pomp ciepła
  w woj. Opolskim

  Wysokie koszty ogrzewania pójdą w zapomnienie, gdy podejmiesz decyzję o inwestycji w pompy ciepła. To rozwiązanie, które jest opłacalne pod względem finansowym, a przy okazji zapewnia korzyści dla środowiska naturalnego.

  Na terenie województwa opolskiego działa zespół monterów z firmy Hymon. Oferujemy profesjonalny dobór, montaż oraz serwis pomp ciepła bazując na urządzeniach najwyższej klasy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Pompa ciepła – działanie

  Pompy ciepła wykorzystują odnawialne źródła energii w celu zapewnienia ogrzewania w domach, budynkach mieszkalnych, komercyjnych, przemysłowych, firmach czy instytucjach. Na czym polega ich działanie?

  Podstawą działania pomp ciepła jest pobieranie energii cieplnej z zewnątrz budynku. W zależności od typu urządzenia jest ona czerpana z gruntu, wody lub powietrza, a następnie przy niewielkim współudziale prądu jest ona kierowana do instalacji grzewczej, takiej jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe.

  Pompy ciepła są sposobem na idealną temperaturę w domu niezależnie od pory roku. Zimą zapewniają przyjemne ciepło i ogrzewanie domu, zaś latem chłodzenie pomieszczeń. Są one również wykorzystywane do podgrzewania wody użytkowej, którą wykorzystać można do kąpieli czy w basenach.

  Dostępne na rynku urządzenia można podzielić ze względu źródło energii, z którego czerpią. Wyróżniamy zatem gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Aktualnie największą popularnością cieszą się pompy ciepła powietrze-woda, których instalacja jest niemalże bezinwazyjna, posiadają niewielkie rozmiary, można je zamontować praktycznie wszędzie, a ich wydajność jest naprawdę wysoka.

  Pompy ciepła - jak działają

  Jakie korzyści zapewniają pompy ciepła?

  Całkowicie ekologiczne i nowoczesne technologie, do jakich zaliczane są pompy ciepła, zapewniają korzyści zarówno dla środowiska, jak i dla portfela inwestora.

  Pompy ciepła sprawiają, że zyskujemy darmową energię cieplną, zatem koszty ogrzewania maleją niemalże do zera. Co więcej, zyski z inwestycji czerpać można przez wiele lat!

  Postępujące zanieczyszczenie środowiska naturalnego zmusza nas do poszukiwania rozwiązań, które zahamują ten proces. Wszystkie systemy, które bazują na odnawialnych źródłach energii, w tym również pompy ciepła, idealnie wpisują się w ten nurt. Co więcej, podczas pracy pompy ciepła nie emitują szkodliwych substancji, jak ma to miejsce w przypadku wielu systemów grzewczych działających w oparciu o paliwa kopalne. Im więcej inwestycji w pompy ciepła, tym więcej zyskuje nasza planeta!

  Co jeszcze zyskać można decydując się na instalację pompy ciepła? Wygodę użytkowania – bezobsługowy system zapewnia komfort korzystania i spokój od zamawiania oraz wymiany materiałów opałowych, a także konieczności czyszczenia urządzenia. Regularny serwis przed sezonem grzewczym absolutnie wystarczy.

  Montaż pomp ciepła w województwie opolskim

  Profesjonalizm, dobór najkorzystniejszych rozwiązań, terminowość, wydajna i bezawaryjna praca systemu – na to możesz liczyć powierzając usługę montażu pomp ciepła specjalistom z firmy Hymon. To najlepszy wybór!

  Wieloletnie doświadczenie oraz nastawienie na zadowolenie klienta to gwarancja, że inwestycja powierzona w ręce profesjonalistów z naszej firmy będzie zrealizowana w najlepszy możliwy sposób. Dbamy o to, aby każda nasza realizacja wykonywana była w zindywidualizowany sposób, zapewniający maksymalne korzyści inwestorom.

  Znajdujące się w naszej ofercie pompy ciepła to urządzenia najwyższej klasy, które wyróżniają się wysoką wydajnością, dużą trwałością, niezawodnością i energooszczędnością. Jesteśmy przekonani, że będą służyć naszym klientom przez długie lata.

  Pompa ciepła opolskie – postaw na tanie ciepło dla Twojego domu!

  Poznaj ofertę