Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Opolskie - instalacje fotowoltaiczne na terenie województwa opolskiego

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika co chwilę zdobywa nowych zwolenników – rosnące zainteresowanie nią przejawiają zarówno właściciele domów jednorodzinnych, przedsiębiorcy, a także rolnicy posiadający własne gospodarstwa rolne. Na terenie całej Polski pojawia się coraz więcej instalacji fotowoltaicznych – panele słoneczne na dachach budynków nikogo już nie dziwią. Trend ten ma także miejsce w przypadku województwa opolskiego, gdzie inwestorzy coraz częściej decydują się na odejście od tradycyjnej energii elektrycznej na rzecz odnawialnych źródeł, z których korzysta fotowoltaika.

  mój prąd 2021 fotowoltaika

  Panele fotowoltaiczne – zalety

  Coraz wyższe rachunki, jakie przychodzi płacić za energię elektryczną sprawiają, że coraz więcej gospodarstw domowych oraz firm zaczyna poszukiwać oszczędności. Inwestycja w panele słoneczne ma wiele zalet, do których należą:

  1. darmowy prąd- korzystanie z promieni słonecznych jest całkowicie bezpłatne,
  2. niezależność energetyczna – instalacje fotowoltaiczne sprawiają, że inwestorów nie dotyczą podwyżki cen prądów,
  3. szybki zwrot z inwestycji – już po upływie około 6-ciu lat,
  4. bezpieczeństwo i niezawodność – instalacje PV są trwałe, służą przez wiele lat, a także wyposażone są w najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń,
  5. instalacja fotowoltaiczna jest całkowicie bezobsługowa, nie wymaga corocznego serwisu ani konserwacji,
  6. ekologia – instalacje fotowoltaiczne to idealne rozwiązanie pod względem ochrony środowiska naturalnego.

  Ze względu na korzyści, jakie daje fotowoltaika, na terenie województwa opolskiego montowanych jest coraz więcej paneli słonecznych. Jeśli chcesz poznać najlepsze rozwiązania w tym zakresie, skontaktuj się z nami – firma Hymon to lider rynku oferujący staranny montaż instalacji fotowoltaicznej i gwarantujący pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy z klientem.

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w województwie opolskim

  Zalet montażu paneli fotowoltaicznych jest wiele – przede wszystkim są one całkowicie ekologiczne, nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery. To także rozwiązanie ekonomiczne, gdyż dzięki fotowoltaice przedsiębiorcy, rolnicy oraz osoby prywatne zyskują niezależność od podwyżek cen prądu na długie lata, zaś inwestycja w panele fotowoltaiczne zwraca się już w przeciągu kilku lat. Z tych względów coraz większa ilość mieszkańców województwa opolskiego decyduje się na fotowoltaikę.

  Nasze zespoły montażowe codziennie montują panele fotowoltaiczne na terenie województwa opolskiego. Nasz projekty realizujemy w miastach takich jak:

  Opole

  Nysa

  Kluczbork

  Brzeg

  Olesno

  Strzelce Opolskie

  Kędzierzyn Koźle

  oraz wielu innym miejscach, gdzie istnieje możliwość zamontowania instalacji fotowoltaicznej. Dzięki zatrudnieniu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą potwierdzoną certyfikatami, możesz mieć pewność, że instalacja fotowoltaiczna w Twoim domu bądź firmie będzie bezawaryjna, a jej opłacalność – najwyższa. Napisz do nas już teraz – w ramach bezpłatnej konsultacji przygotujemy wycenę w oparciu o dane dotyczące nasłonecznienia miejsca instalacji oraz innych uwarunkowań terenowych.

  Fotowoltaika Opolskie – czy to się opłaca?

  Zainteresowanie wykorzystaniem energii odnawialnej w domach, przedsiębiorstwach oraz w gospodarstwach rolnych nieustannie rośnie. Dodatkową siłą stały się dofinansowania, które ułatwiają decyzję o inwestycji w fotowoltaikę. Mimo że ilość realizacji z zakresu fotowoltaiki wciąż rośnie, w opinii społecznej nadal pojawia się całkowicie błędne przekonanie, że nie ma sensu montować ogniw fotowoltaicznych w warunkach słonecznych, jakie ma nasz kraj.

  Nowoczesne technologie idą naprzód i w warunkach, jakie oferuje Polska i jej średnie roczne nasłonecznienie, wahające się w granicach od 950 do 1100 kWh/m2, ogniwa fotowoltaiczne bez problemu wytwarzają energię, pokrywając zapotrzebowanie energetyczne domu lub przedsiębiorstwa. Podobnie jest w województwie opolskim, gdzie średnie roczne nasłonecznienie wynosi około 1190 kWh/m2, czyniąc inwestycję w instalację fotowoltaiczną jak najbardziej rentowną.

  Fotowoltaika a koszty uzyskania przychodu

  Dofinansowanie fotowoltaiki – opolskie

  Koszty, jakie niesie ze sobą zakup i montaż paneli fotowoltaicznych często stoją na przeszkodzie klientom indywidualnym, przedsiębiorcom i rolnikom w podjęciu decyzji o inwestycji. Na terenie całego kraju, w tym również w województwie opolskim, prowadzone są jednak programy na poziomie samorządowym, rządowym i unijnym, które oferują dofinansowane do fotowoltaiki, zmniejszające poniesione na nią wydatki.

  Dofinansowanie na odnawialne źródła energii (OZE), w tym m.in. na panele PV możesz otrzymać korzystając z programów dotacji i ulg, takich jak:

  Mój Prąd – w ramach tego programu można otrzymać dotację na kwotę do 5000 zł.

  Energia Plus – w ramach programu firmy mogą ubiegać się o dotacje lub pożyczki na systemy fotowoltaiczne.

  Dodatkowo, możesz również skorzystać z redukcji kosztów poprzez wykorzystanie ulgi podatkowej na fotowoltaikę oraz ulgi na podatek rolny dla właścicieli gospodarstw rolnych zainteresowanych OZE.

  Poznaj ofertę