EKO Duet

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Korzyści płynące z zakupu EKO DUETU:

   

  – w duecie kupujesz taniej

  – oszczędzasz pieniądze, czas i środowisko

  – zyskujesz komfort i spokój

  – otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa

   

  Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty – wypełnij formularz kontaktowy, odezwiemy się!

  Pompa ciepła

  Pompa ciepła jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto buduje dom i zastanawia się jaką formę ogrzewania wybrać. Pompa ciepła to dobry wybór także dla osób, które zamierzają wymienić lub zmodernizować istniejące już w domu źródło ciepła. Systemy te mają zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym i komercyjnym.

  Dzięki montażowi pompy ciepła w swoim domu zyskujesz bezemisyjną produkcję energii, pełne bezpieczeństwo użytkowania. Pompa ciepła jest właściwie bezobsługowa i niezawodna.

  Pompa ciepła pobiera energię zawartą w powietrzu i efektywnie wykorzystuje ją do ogrzewania i chłodzenia budynku, ale także do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła to tanie, ekologiczne i niezawodne źródło ciepła.

  Pompa ciepła połączona z instalacją fotowoltaiczną może sprawić, że Twój dom stanie się budynkiem bezkosztowym. Odpowiednio dobrany duet będzie bardzo ekologiczny i oszczędny.

  Jeśli jesteś zainteresowany ofertą EKO DUET od Hymon, to skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty. Nasz konsultant dobierze idealną opcję dla Ciebie.

  Hymon świadczy kompleksowe usługi, zaczynając od wyceny i bezpłatnego audytu, aż po opiekę posprzedażową. Zajmujemy się zarówno montażem instalacji PV, jak doborem i montażem pomp ciepła.

  Przygotujemy niezbędną dokumentację do pozyskania dotacji z programu „Czyste Powietrze”. Jeśli szukasz oszczędności to najlepszy moment na to, by zdecydować się na zestawienie instalacji PV i pompy ciepła, spraw, że Twój dom będzie bezkosztowy.

  Skorzystaj z naszej oferty. Wybierz Hymon i postaw na EKO DUET. W EKO DUECIE za instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła zapłacisz mniej.

  KREDYT RATALNY CZYSTE POWIETRZE

  Hymon Fotowoltaika Sp. z o.o., jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank SA z osobami fizycznymi umów kredytu ratalnego oferowanego przez Alior Bank SA oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów.

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 5,86%. Kalkulacja została dokonana na 21.05.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

  Alior Bank uzależnia decyzję o przyznaniu Kredytu Ratalnego Czyste Powietrze od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta. Kredyt można przeznaczyć wyłącznie na cele zgodne z programem „Czyste Powietrze”, zarządzanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Program „Czyste Powietrze” to dotacje na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację domów jednorodzinnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Jego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych. Aby otrzymać dotację klient musi spełnić warunki określone w programie. Pełna informacja o kredycie, opłatach i prowizjach jest dostępna na www.aliorbank.pl i u partnerów handlowych banku, a o programie „Czyste Powietrze” – na stronie www.czystepowietrze.gov.pl. Informacja handlowa według stanu na 6.07.2021 r.