Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Lider rynku fotowoltaiki

  Korzyści płynące z zakupu EKO DUETU:

   

  – w duecie kupujesz taniej

  – oszczędzasz pieniądze, czas i środowisko

  – zyskujesz komfort i spokój

  – otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa

   

  Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty – wypełnij formularz kontaktowy, odezwiemy się!

  Pompa ciepła

  Pompa ciepła jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto buduje dom i zastanawia się jaką formę ogrzewania wybrać. Pompa ciepła to dobry wybór także dla osób, które zamierzają wymienić lub zmodernizować istniejące już w domu źródło ciepła. Systemy te mają zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym i komercyjnym.

  Dzięki montażowi pompy ciepła w swoim domu zyskujesz bezemisyjną produkcję energii, pełne bezpieczeństwo użytkowania. Pompa ciepła jest właściwie bezobsługowa i niezawodna.

  Pompa ciepła pobiera energię zawartą w powietrzu i efektywnie wykorzystuje ją do ogrzewania i chłodzenia budynku, ale także do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła to tanie, ekologiczne i niezawodne źródło ciepła.

  Pompa ciepła połączona z instalacją fotowoltaiczną może sprawić, że Twój dom stanie się budynkiem bezkosztowym. Odpowiednio dobrany duet będzie bardzo ekologiczny i oszczędny.

  Jeśli jesteś zainteresowany ofertą EKO DUET od Hymon, to skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty. Nasz konsultant dobierze idealną opcję dla Ciebie.

  Hymon świadczy kompleksowe usługi, zaczynając od wyceny i bezpłatnego audytu, aż po opiekę posprzedażową. Zajmujemy się zarówno montażem instalacji PV, jak doborem i montażem pomp ciepła.

  Przygotujemy niezbędną dokumentację do pozyskania dotacji z programu „Czyste Powietrze”. Jeśli szukasz oszczędności to najlepszy moment na to, by zdecydować się na zestawienie instalacji PV i pompy ciepła, spraw, że Twój dom będzie bezkosztowy.

  Skorzystaj z naszej oferty. Wybierz Hymon i postaw na EKO DUET. W EKO DUECIE za instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła zapłacisz mniej.

  eko duet - hymon

  KREDYT RATALNY CZYSTE POWIETRZE

  Hymon Fotowoltaika Sp. z o.o., jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank SA z osobami fizycznymi umów kredytu ratalnego oferowanego przez Alior Bank SA oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów.

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 5,86%. Kalkulacja została dokonana na 21.05.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

  Alior Bank uzależnia decyzję o przyznaniu Kredytu Ratalnego Czyste Powietrze od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta. Kredyt można przeznaczyć wyłącznie na cele zgodne z programem „Czyste Powietrze”, zarządzanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Program „Czyste Powietrze” to dotacje na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację domów jednorodzinnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Jego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych. Aby otrzymać dotację klient musi spełnić warunki określone w programie. Pełna informacja o kredycie, opłatach i prowizjach jest dostępna na www.aliorbank.pl i u partnerów handlowych banku, a o programie „Czyste Powietrze” – na stronie www.czystepowietrze.gov.pl. Informacja handlowa według stanu na 6.07.2021 r.

   

  Poznaj ofertę