Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Skierniewicach

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Coraz więcej osób prywatnych oraz firm, instytucji i obiektów przemysłowych decyduje się na korzystanie z pompy ciepła jako systemu ogrzewania pomieszczeń. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż pompy ciepła zapewniają wiele korzyści: są ekologiczne, tanie w eksploatacji, bezpieczne i wygodne w użytkowaniu.

  Chcesz dołączyć do grona inwestorów i zdecydować się na posiadanie pompy ciepła? Skierniewice to miasto, na terenie którego posiadasz budynek, w którym chcesz zainstalować ten innowacyjny system ogrzewania? Skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów w branży – znajdziesz ich w firmie Hymon!

  Czym jest pompa ciepła?

  Pompa ciepła to system grzewczy, który działa w oparciu o odnawialne źródła energii. Instalacja pobiera energię cieplną z naturalnych zasobów – z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie kieruje ją do instalacji grzewczej (takiej jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe).

  Wybór pompy ciepła jest możliwy spośród kilku rodzajów urządzeń. Wymienić można zatem gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest pompa ciepła powietrze-woda, która wyróżnia się wysoką wydajnością i niską inwazyjnością montażu.

  Uniwersalne zastosowanie pomp ciepła to jedna z ich zalet. Mogą one zapewniać ogrzewanie budynków, jak i chłodzenie pomieszczeń, przejmując rolę klimatyzacji. Instalacja służy również do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

  pompy ciepła powietrzne Skierniewice
  pompy ciepła powietrze woda Skierniewice

  Korzyści z instalacji pompy ciepła

  Decydując się na pompę ciepła zyskuje się przede wszystkim oszczędności, stanowiące efekt obniżenia kosztów ogrzewania budynku. Inwestorzy nie muszą również przejmować się podwyżkami cen paliw opałowych przez długie lata.

  Pompy ciepła zapewniają również komfort użytkowania, gdyż jest to system praktycznie bezobsługowy. Dodatkowo, działa on w sposób cichy, nie zakłócając spokoju domowników, jest praktycznie bezinwazyjny w montażu oraz bezpieczny (w odróżnieniu od np. kotłów gazowych).

  Zaletą pomp ciepła jest także ich brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Nie emitują one szkodliwych spalin, a ciepło wytwarzają bazując na zasobach całkowicie naturalnych i niewyczerpalnych.

  pompy ciepła opinie Skierniewice

  Montaż pomp ciepła w Skierniewicach

  Firma Hymon specjalizuje się w usługach z zakresu doboru i montażu pomp ciepła. Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy stawiają na profesjonalne, sprawne, terminowe i zgodne z wymogami technicznymi wykonanie zlecenia. Nasza oferta skierowana jest do klientów prywatnych, jak i biznesowych, którzy poszukują najwyższej jakości usług.

  Oferowane przez nas produkty to urządzenia najlepszej klasy od renomowanych producentów. W połączeniu z niezawodnie zrealizowanym montażem działać będą wydajnie i w bezawaryjny sposób nawet przez kilkadziesiąt lat.

  Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu!

  Sprawdź naszą pełną ofertę!

  Współpraca z naszą firmą oznacza kompleksowe zrealizowanie usługi. Doradzamy naszym klientom najlepsze dla nich rozwiązania, pomagamy wybrać urządzenie, tłumaczymy zasadę działania pomp ciepłą. Zajmujemy się również montażem pomp ciepła oraz świadczymy serwis instalacji.

  Do pracy pompy ciepła potrzebne jest zasilanie energią elektryczną. Jeśli chcesz zyskać jeszcze większe korzyści finansowe, zainwestuj w rozwiązanie, jakim są panele fotowoltaiczne. Fotowoltaika zapewnia darmowy prąd w oparciu o całkowicie bezpłatną energię słoneczną. Łącząc obie inwestycje zyskuje się niemal bezkosztowy dom!

  Skorzystaj z naszych usług – pompy ciepła Skierniewice to zadanie dla nas!

  Pompy ciepła cena