Pompy ciepła Rzeszów

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Zapoznaj się z ofertą
  pomp ciepła
  w Rzeszowie

  Pompy ciepła są jednocześnie rozwiązaniem ekonomicznym, jak i ekologicznym, dlatego cieszą się rosnącym zainteresowaniem inwestorów. Dzięki nim możemy ogrzać powietrze w domu, jak również wodę, nie ponosząc kosztów na materiały grzewcze.

  O odpowiedni dobór i konfigurację pompy ciepła w Rzeszowie i okolicy zadbają specjaliści z firmy Hymon. W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła najwyższej klasy, korzystające z nowoczesnych technologii. Zapraszamy do współpracy!

  Pompa ciepła – w jaki sposób działa?

  Działanie pompy ciepła opiera się o całkowicie ekologiczne zasoby. Wykorzystuje ona ciepło pochodzące z gruntu, wody lub powietrza i przekazuje do ogrzania wody użytkowej lub kieruje je do instalacji grzewczych (w tym centralnego ogrzewania) w domu. Cały proces przebiega w zamkniętym obiegu i jest całkowicie bezobsługowy.

  Pompy ciepła różnią się od siebie przede wszystkim źródłem energii. Istnienie możliwość jej pobierania zarówno z gruntu, z wody, jak i z powietrza. To ostatnie rozwiązanie jest obecnie najczęściej stosowane, jak i najefektywniejsze. Największą popularność zyskały pompy ciepła typu powietrze-woda.

  Pompy ciepła powietrze-woda mogą pracować efektywnie nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych. Działają nawet w przypadku wysokich mrozów, do -50 stopniu Celsjusza, jednak w przypadku temperatur powyżej -20 stopni najlepiej stosować je do ogrzewania podłogowego.

  Warto wspomnieć, że pompy ciepła mogą zostać wykorzystane nie tylko do ogrzewania powietrza w domu, lecz również do jego chłodzenia, co ma szczególne znaczenie latem. Idealnie nadają się do współpracy z ogrzewaniem podłogowym. Można je także zastosować do ogrzewania wody użytkowej wykorzystywanej do kąpieli, gotowania, prania, jak również w przydomowych basenach.

  Pompy ciepła - jak działają

  Jakie profity gwarantują pompy ciepła?

  Pompy ciepła wykorzystują naturalne źródła energii do ogrzewania powietrza lub wody, z której korzystamy do prania, gotowania czy kąpieli. Z tej przyczyny uznawana jest ona za rozwiązanie bardzo ekologiczne. Są one całkowicie neutralne dla środowiska, nie przyczyniają się do jego zanieczyszczania.

  Korzystanie z energii cieplnej wytworzonej za pomocą pomp ciepła to nie jedynie profity ekologiczne, lecz również finansowe. Dzięki niej można zaoszczędzić sporą kwotę na energii cieplnej, gdyż pozyskiwana jest ona z ogólnodostępnych zasobów środowiska. Inwestycja w pompy ciepła zapewnia znaczne oszczędności, które pozostają w budżecie.

  Urządzenia, jakimi są pompy ciepła, działają niezależnie od warunków pogodowych – ich wydajność spada dopiero w momencie, gdy temperatura obniża się drastycznie poniżej kilkudziesięciu stopni poniżej zera. To gwarancja darmowego ogrzewania zawsze, gdy tego potrzebujemy!

  Do pracy pompy ciepła niezbędne jest niewielkie zasilanie energią elektryczną. Aby możliwie najpełniej wykorzystać ekologiczne zasoby, a także ograniczyć wydatki, można zasilać ją za pomocą własnej energii elektrycznej wyprodukowanej z instalacji fotowoltaicznej. To idealne, ekologiczne i ekonomiczne połączenie!

  Warto wiedzieć, że do instalacji pomp ciepła nie jest konieczne wiercenie w ścianach, ani żadne inne prace remontowe. Można je umieścić w różnych miejscach, niekoniecznie specjalnie przeznaczonych do tego pomieszczeniach gospodarczych. Stać mogą w hallu, korytarzu lub innym, wybranym przez nas pomieszczeniu. Bezobsługowy system, niewielkie rozmiary i możliwość montażu w dowolnym miejscu gwarantuje wysoki komfort użytkowania urządzeń.

  Masz pytania dotyczące pompy ciepła Rzeszów? Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na każde z nich!

  Montaż pomp ciepła w Rzeszowie – wybierz najlepszych!

  Firma Hymon to sprawdzony i rzetelny zespół specjalistów od pomp ciepła. Naszym klientom oferujemy kompleksową realizację usług, stawiając na profesjonalne doradztwo i montaż wykonany przez najlepszych specjalistów na rynku.

  Usługi realizujemy na terenie całej Polski, w tym również Rzeszowa i okolic. Stawiamy na jakość naszych usług i wydajną pracę pomp ciepła, dlatego oferujemy urządzenia sprawdzonych producentów. Służymy wsparciem w zakresie doboru właściwego modelu pompy ciepła do oczekiwań klientów.

  Dokładamy starań, aby pozyskiwanie ciepłej wody użytkowej i ogrzewanie powietrza, dzięki własnej pompie ciepła, było jak najbardziej opłacalne. Decydując się na pompę ciepła zyskujesz tanie ogrzewanie swojego domu i wody, z której korzystasz!

  Poznaj ofertę