Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Chełmnie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Jak działa pompa ciepła?

  Działanie pomp ciepła opiera się na zasobach naturalnych, pozyskiwanych z otoczenia budynku. Korzysta ona z energii cieplnej pochodzącej z gruntu, z wody lub z powietrza (tzw. dolne źródło ciepła), a następie, przy niewielkiej pomocy energii elektrycznej, poprzez czynnik chłodniczy, kieruje ciepło do instalacji grzewczej (górne źródło ciepła – centralne ogrzewanie, ogrzewanie podłogowe).

  Pompa ciepła może być wykorzystana zarówno do zapewniania ogrzewania budynku, jak również do chłodzenia pomieszczeń. Można z niego korzystać w upalne dni lata w zastępstwie klimatyzacji. Co więcej, pompa ciepła służy również do podgrzewania ciepłej wody użytkowej – ma zatem naprawdę wiele funkcji.

  Dostępne na rynku urządzenia podzielić można ze względu na zasób, z którego czerpią ciepło. Wyróżniamy zatem gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. W ostatniej kategorii znajduje się rozwiązanie, na które stawia coraz więcej inwestorów, czyli pompy ciepła powietrze-woda, niesamowicie wydajne i niemal bezinwazyjne w montażu.

  pompy ciepła opinie Chełm
  pompy ciepła powietrze woda Chełm

  Poznaj korzyści z instalacji pompy ciepła

  Pompy ciepła zapewniają ogrzewanie oraz ciepłą wodę użytkową. To wielofunkcyjne urządzenia, które są dodatkowo łatwe w obsłudze. Sterowanie ogrzewaniem wymaga jedynie ustawienia odpowiedniej temperatury na specjalnym regulatorze – żadnych innych, uciążliwych prac polegających na czyszczeniu instalacji czy uzupełnianiu materiałów opałowych.

  Pompę ciepła należy również traktować jako inwestycję, gdyż przynosi ona realne oszczędności. To system tani w eksploatacji, który opiera swoje działanie o bezpłatne zasoby środowiska, co przyczynia się do obniżenia kosztów ogrzewania.

  W przypadku pompy ciepła warto również zaznaczyć, że jest to rozwiązanie bardzo ekologiczne. Podczas pracy instalacji nie dochodzi do produkcji szkodliwych spalin, a zatem pompy ciepła nie zanieczyszczają powietrza.

  Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat pompy ciepła oraz naszej oferty!

  pompy ciepła powietrzne Chełm

  Montaż pomp ciepła w Chełmie

  Poszukujesz firmy, która zajmie się montażem pompy ciepła? Chełm to miasto, na obszarze którego mieszkasz lub posiadasz budynek komercyjny lub przemysłowy, w którym chcesz wymienić system grzewczy? Skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów od pomp ciepła – firmy Hymon!

  Specjalizujemy się w rozwiązaniach z zakresu odnawialnych źródeł energii. Nasze usługi świadczymy z dbałością o zadowolenie klientów oraz wydajną pracę systemów grzewczych, dlatego do wykonania instalacji używamy wyłącznie urządzeń renomowanych producentów, a montażem zajmują się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i niezbędnymi uprawnieniami.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła Chełm – poznaj naszą ofertę!

  Szukasz sprawdzonej firmy, która w kompleksowy sposób wykona instalację z użyciem pomp ciepła? Podejmij współpracę z najlepszymi ekspertami na rynku, którzy każde zlecenie realizują od A do Z.

  Nasza oferta obejmuje:

  • dobór urządzenia do potrzeb klienta,
  • montaż pompy ciepła,
  • serwis pompy ciepła w trakcie trwania gwarancji oraz po okresie gwarancyjnym.

  Z naszej strony możesz liczyć zarówno na wykonanie systemu grzewczego bazującego na pompie ciepła, jak i na zaprojektowanie i zamontowanie instalacji fotowoltaicznej. Fotowoltaika współgra z pompą ciepła, gdyż zapewnia dostęp do darmowej energii elektrycznej, niezbędnej do działania systemu grzewczego.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Chełm

   

  Pompy ciepła to innowacyjne, efektywne i energooszczędne systemy grzewcze, które zapewniają zarówno profity ekonomiczne, jak i ekologiczne. Ze względu na zalety tego rozwiązania, na inwestycję w pompy ciepła decyduje się coraz więcej osób prywatnych, jak i firm.

  Firma Hymon oferuje w pełni kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu pomp ciepła. Zajmujemy się doborem urządzenia oraz montażem i serwisem systemu. Działamy sprawnie, dbając o wysoką jakość obsługi. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!