Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Łukowie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Zasada działania pompy ciepła

  Pompa ciepła działa w oparciu o odnawialne źródła energii. Wykorzystuje ona energię cieplną znajdującą się w ziemi, wodzie lub w powietrzu do zapewnienia ogrzewania w domach. Do swojej pracy pompy ciepła potrzebują niewielkiej ilości energii elektrycznej, dlatego idealnie współgrają z rozwiązaniem, jakim jest fotowoltaika. Panele fotowoltaiczne pracują w oparciu o energię słoneczną, wytwarzając darmowy prąd.

  Instalacja bazująca na pompie ciepła zapewnia nie tylko ogrzewanie, lecz również możliwość chłodzenia pomieszczeń. W ten sposób nie musimy inwestować w dodatkowy system klimatyzacji. Co więcej, jej zadaniem jest również podgrzewanie ciepłej wody użytkowej. Jak zatem widać jest to urządzenie uniwersalne, z którego korzystać można przez cały rok.

  Wybór pompy ciepła powinien zależeć od uwarunkowań w miejscu inwestycji oraz potrzeb klientów. Rodzaje pomp ciepła to gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań są pompy ciepła powietrze-woda, które wykorzystują powietrze zewnętrzne, mogą działać nawet w niskich temperaturach zewnętrznych, są wydajne oraz niemal bezinwazyjne w montażu.

  pompy ciepła powietrzne Łuków
  pompy ciepła powietrze woda Łuków

  Pompa ciepła – korzyści z inwestycji

  Czyste powietrze – to jeden z celów działań proekologicznych. Dzięki rozwiązaniom korzystającym z odnawialnych źródeł energii i nie emitującym trujących spalin, takim jak pompy ciepła, możliwa jest poprawa jakości powietrza, którym oddychamy. To urządzenia, które mają pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

  Komfort korzystania z urządzeń to kolejna z przyczyn, dla których warto podjąć decyzję o instalacji pompy ciepła. System ten jest praktycznie bezobsługowy, nie wymaga prac polegających na jego czyszczeniu czy uzupełnianiu w materiały grzewcze. Dodatkowo, działa cicho i zapewnia domownikom pełne bezpieczeństwo.

  Pompę ciepła należy również traktować jako inwestycję, która przynosi oszczędności sięgające nawet kilku tysięcy złotych rocznie. Zyski te wynikają z obniżenia kosztów ogrzewania budynków, a czerpać je można przez lata, gdyż system, szczególnie odpowiednio serwisowany, wyróżnia się wyjątkowo długą żywotnością.

  Chcesz wiedzieć więcej na temat profitów z inwestycji w montaż instalacji z użyciem pomp ciepła? Skontaktuj się z nami – wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń!

  Dobór i montaż pomp ciepła w Łukowie

  Nasza firma tworzona jest przez zespół specjalistów, których wyróżnia wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, nastawienie na zadowolenie klientów – dzięki temu naszej firmie udało się zyskać miano lidera branży odnawialnych źródeł energii.

  Rozwiązania dla naszych klientów dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę ich oczekiwania, jak i wymagania budowlane. Dbamy o to, aby montowane przez nas instalacje działały wydajnie, dlatego znajdujące się w naszej ofercie produkty są doskonałej jakości i pochodzą od cenionych producentów.

  Poznaj naszą pełną ofertę na pompy ciepła Łuków – zapraszamy do kontaktu!

  Sprawdź ofertę naszej firmy!

  Celem naszej firmy jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań i realizacja zleceń w sposób kompleksowy. W ramach naszych usług zajmujemy się doborem urządzenia do potrzeb klientów oraz uwarunkowań budowlanych w miejscu inwestycji, montażem pompy ciepła oraz jej serwisem.

  Oferujemy również panele fotowoltaiczne – profesjonaliści z naszej firmy zajmują się wykonaniem projektu instalacji oraz jej montażem, zarówno na dachu budynku, jak i na gruncie. Fotowoltaika, wykorzystująca darmową energię słońca, to gwarancja całkowicie bezpłatnego prądu, który jest niezbędny do pracy pompy ciepła. Połączenie obu inwestycji zapewnia najwyższe zyski dla inwestorów.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – pompy ciepła Łuków!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Łuków

   

  Na nowoczesne, wydajne, energooszczędne i ekologiczne pompy ciepła decyduje się coraz więcej inwestorów prywatnych oraz biznesowych. To rozwiązanie, które zapewnia oszczędności, jest przyjazne dla środowiska naturalnego, a także wygodne w użytkowaniu.

  Poszukujesz firmy, która w sprawny i staranny sposób wykona montaż pompy ciepła w Łukowie? Powierz to zlecenie w ręce najlepszych ekspertów na rynku – firmy Hymon, a zyskasz gwarancję wysokiej jakości wykonania usługi. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!