Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Kędzierzyn Koźle

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – na jakiej zasadzie działa?

  Pompa ciepła bazuje na odnawialnych źródłach energii. Urządzenie to czerpie energię cieplną z gruntu, wody lub powietrza i przy pomocy energii elektrycznej kieruje ją do instalacji grzewczych takich jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe.

  Dostępne na rynku pompy ciepła różnią się od siebie przede wszystkim źródłem ciepła, z którego korzystają. I tak wyróżnić można gruntowe, wodne oraz powietrzne pompy ciepła. Najpopularniejszym rozwiązaniem są obecnie pompy ciepła powietrze-woda, które są łatwe do zamontowania, posiadają niewielkie rozmiary, a przy tym charakteryzują się wysoką wydajnością.

  Zastosowanie pomp ciepła jest dość szerokie. Instalacje te zapewniają ogrzewanie domu lub innego budynku o przeznaczeniu mieszkalnym czy biznesowym, a jednocześnie mogą działać niczym klimatyzacja, obniżając temperaturę w pomieszczeniach w trakcie upalnych dni lata. Służą one również do ogrzewania wody użytkowej, którą wykorzystujemy do kąpieli, gotowania, prania czy w basenach.

  pompy ciepła powietrze woda Kędzierzyn-Koźle
  pompy ciepła opinie Kędzierzyn-Koźle

  Zalety pompy ciepła

  Kędzierzyn Kożle Pompy ciepła korzystają z darmowych zasobów środowiska naturalnego, co powoduje znaczne obniżenie kosztów ogrzewania. Podczas gdy ceny materiałów opałowych stale rosną, pompy ciepła zapewniają nieustanny dopływ bezpłatnego ciepła dla domu lub firmy. Tym samym jest to źródło realnych oszczędności, które zostają w portfelu inwestora.

  Pompy ciepła należą również do urządzeń proekologicznych. Nie prowadzą one do zanieczyszczenia środowiska naturalnego, ani nie emitują trujących substancji, przyczyniających się do powstawania smogu oraz efektu cieplarnianego.

  Oprócz ekologii i ekonomii w grę wchodzi również komfort użytkowania. Pompy ciepła to systemy bezobsługowe, które nie wymagają czyszczenia, uzupełniania materiałów grzewczych ani innych prac. Wystarczy ich regularny, coroczny serwis i można cieszyć się przyjemnym ciepłem we własnym domu.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące działania pomp ciepła, korzyści, jakie dzięki nim można zyskać oraz naszej oferty.

  pompy ciepła powietrzne Kędzierzyn-Koźle

  Montaż pomp ciepła w Kędzierzynie-Koźlu

  Mieszkańcy miasta Kędzierzyn-Koźle poszukujący sprawdzonej firmy, która zajmie się wykonaniem inwestycji w pompy ciepła, mogą skorzystać z oferty firmy Hymon – lidera branży OZE w Polsce.

  W naszej ofercie znajdują się ekologiczne i nowoczesne systemy grzewcze – pompy ciepła, jak i instalacje fotowoltaiczne, które stanowią doskonałe uzupełnienie pomp ciepła, zapewniając darmowy prąd niezbędny do ich działania. Oferowane przez nas urządzenia wyróżniają się trwałością, energooszczędnością i wysoką efektywnością działania.

  Każdą usługę wykonujemy w pełni profesjonalnie i sprawnie dbając o zadowolenie naszych klientów. Najwyższa jakość, trwałość i niezawodność – to zyskujesz powierzając realizację inwestycji w ręce profesjonalistów z firmy Hymon. Zapraszamy do kontaktu!

  Dowiedz się więcej na naszej oferty!

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe usługi z zakresu pomp ciepła. W indywidualny sposób dobieramy najkorzystniejsze dla naszych klientów rozwiązania, zajmujemy się montażem urządzeń oraz serwisem pomp ciepła.

  Pompy ciepła Kędzierzyn Koźle – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Kędzierzynie-Koźlu i okolicach

   

  Pompy ciepła to sposób na ogrzewanie budynku w sposób ekonomiczny, a jednocześnie nie szkodzący środowisku naturalnemu. Coraz więcej inwestorów posiadających dom jednorodzinny lub inny budynek mieszkalny, a także właścicieli firm, decyduje się na posiadanie pompy ciepła – to inwestycja, która się opłaca!

  Na terenie Kędzierzyna-Koźla działa zespół profesjonalistów z firmy Hymon. Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację inwestycji w pompę ciepła w oparciu o urządzenia najwyższej klasy. Zapraszamy do współpracy!

  Jesteśmy w miejscowościach: