Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Końskie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompy ciepła – czym są i jak działają?

  Czym jest pompa ciepła? To urządzenie, które korzysta z energii cieplnej pochodzącej z natury. Wykorzystuje ona energię cieplną z gruntu, wody lub z powietrza i, przy odrobinie energii elektrycznej, zapewnia przepływ ciepła do instalacji grzewczych, takich jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe.

  Za pomocą pompy ciepła możliwe jest ogrzewanie pomieszczeń, a także podgrzewanie wody użytkowej stosowanej w domach, firmach czy w basenach. Możliwość regulacji temperatury sprawia, że dzięki pompie ciepła możliwe jest zapewnienie nie tylko ciepła, lecz również obniżanie temperatury w budynkach.

  Ze względu na rodzaj źródła ciepła wyróżnić można następujące rodzaje pomp ciepła: gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Aktualnie najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest pompa ciepła powietrze-woda o niewielkiej inwazyjności montażu oraz wysokiej wydajności.

  pompy ciepła powietrzne Końskie
  pompy ciepła opinie Końskie

  Pompa ciepła – korzyści z inwestycji

  Postępujące zanieczyszczenie środowiska naturalnego, smog, efekt cieplarniany – z tymi problemami przychodzi się zmierzyć naszemu społeczeństwu. Odnawialne źródła energii, z których czerpią pompy ciepła, są doskonałą odpowiedzią na tego rodzaju wyzwania.

  Proekologiczne właściwości i możliwość ogrzewania budynków w sposób zgodny z naturą to jedno, jednak dlaczego jeszcze inwestorzy doceniają pompy ciepła? To rozwiązanie, które zapewnia duże oszczędności finansowe wynikające z realnego obniżenia kosztów ponoszonych na ogrzewanie. Ze względu na zyski, jakie można dzięki niej osiągnąć, na pompę ciepła decyduje się coraz większe grono osób prywatnych, właścicieli domów jednorodzinnych lub innych budynków o przeznaczeniu mieszkalnym, przemysłowym czy komercyjnym.

  Pompy ciepła to urządzenia wielofunkcyjne, które służą nie tylko do ogrzewania pomieszczeń, lecz również do podgrzewania wody użytkowej. Decydując się na montaż pompy ciepła zyskuje się również możliwość zmniejszania temperatury w budynkach, bowiem urządzenie to może działać niczym klimatyzacja.

  Urządzenie, jakim jest pompa ciepła nie wymaga specjalnych prac, jest bezobsługowe, bezpieczne i energooszczędne. Użytkownikom zapewnia wyjątkową wygodę korzystania, w odróżnieniu od innych systemów grzewczych bazujących na materiałach opałowych.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat powietrznych pomp ciepła? Skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła powietrze woda Końskie

  Montaż pomp ciepła w Końskich

  Firma Hymon to lider rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce. Działamy na terenie całej Polski, w tym również na obszarze województwa świętokrzyskiego, dedykując nasze usługi zarówno klientom prywatnym, jak i biznesowym.

  Usługi wykonujemy w pełni profesjonalny sposób, dbając o zadowolenie naszych klientów. Dobieramy rozwiązania do potrzeb inwestorów oraz uwarunkowań z miejsca inwestycji, aby instalacje działały wydajnie, przynosząc maksymalne zyski.

  Stawiamy na wysoką niezawodność oraz efektywność urządzeń, dlatego produkty, które wykorzystujemy do wykonania instalacji pochodzą od renomowanych producentów.

  Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych doborem i montażem pompy ciepła Końskie – chętnie przedstawimy naszą ofertę!

  Dowiedz się, ile kosztuje pompa ciepła – sprawdź naszą ofertę!

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. W ramach współpracy z klientami oferujemy doradztwo w zakresie doboru urządzeń, montaż pompy ciepła oraz serwis instalacji zarówno w trakcie trwania gwarancji, jak i po niej.

  Oprócz ekologicznych systemów grzewczych oferujemy również dobór i montaż instalacji fotowoltaicznych, które stanowią doskonałe uzupełnienie działania pomp ciepła. Wytwarzają one darmowy prąd niezbędny do działania tego urządzenia.

  Pompy ciepła Końskie – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Końskich i okolicach

   

  Coraz częściej do ogrzewania domów mieszkalnych i firm wykorzystywane są pompy ciepła. Są to urządzenia przynoszące profity finansowe, a jednocześnie pozytywnie wpływające na jakość powietrza.

  Poszukujesz firmy, która działa na terenie miejscowości Końskie i zajmie się doborem oraz montażem pompy ciepła w Twoim domu lub firmie? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy zespołem specjalistów od ekologicznych systemów grzewczych, oferujących w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi oraz urządzenia najwyższej klasy.