Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Łomży

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Jak działa pompa ciepła?

  Podstawą działania pompy ciepła jest korzystanie z odnawialnych i niewyczerpalnych zasobów środowiska. Pobiera ona energię cieplną z gruntu, wody lub powietrza i przy niewielkiej ilości energii elektrycznej dostarcza ją do instalacji grzewczej.

  Zadaniem pompy ciepła jest ogrzewanie domu lub innego budynku o charakterze mieszkalnym, komercyjnym czy przemysłowym, a także podgrzewanie wody użytkowej. Może ona również służyć do obniżenia temperatury w pomieszczeniach w upalne dni, zatem korzysta się z niej przez cały rok.

  Jakie urządzenia możesz wybrać? Dzielą się one przede wszystkim ze względu na źródło energii, z którego czerpią. Wyróżnić można wodne, gruntowe i powietrzne pompy ciepła, spośród których największą popularnością cieszą się obecnie pompy ciepła powietrze-woda.

  pompy ciepła powietrzne Łomża
  pompy ciepła powietrze woda Łomża

  Pompy ciepła – zalety

  Decydując się na pompę ciepła zyskujemy przede wszystkim oszczędności, które wynikają ze znacznego obniżenia kosztów ogrzewania domu lub firmy. Zyski z inwestycji można czerpać przez bardzo długi okres czasu, bowiem pompa ciepła jest urządzeniem o długoletniej żywotności i niskiej awaryjności.

  Pompy ciepła wykorzystują do swojej pracy odnawialne źródła energii. Są zatem rozwiązaniem bardzo ekologicznym. Nie szkodzą środowisku naturalnemu i nie powodują zanieczyszczenia powietrza.

  Komfort użytkowania i bezobsługowość systemu to kolejne z zalet pompy ciepła. Nie ma potrzeby podejmowania żadnych działań, czyszczenia ani zamawiania materiałów opałowych, jak to ma miejsce w przypadku innych systemów grzewczych.

  Podejmij decyzję o pompie ciepła – skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat jej działania oraz profitów, jakie zapewnia.

  pompy ciepła opinie Łomża

  Montaż pomp ciepła w Łomży

  Hymon jest jedną z wiodących firm na rynku rozwiązań korzystających z odnawialnych źródeł energii, działającą na terenie całej Polski. Naszym klientom oferujemy sprawdzone, dobrane do indywidualnych preferencji i możliwości rozwiązania bazując na urządzeniach najlepszej klasy.

  Dbamy o profesjonalizm i wysoką jakość naszych usług, dlatego każda z nich realizowana jest przez kompetentnych wykonawców. Od projektu poprzez montaż aż po serwis – dokładamy starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług.

  Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy dla Ciebie indywidualnie dopasowaną ofertę!

  Pompy ciepła Łomża – dowiedz się więcej o naszej ofercie

  Oferujemy profesjonalny dobór i montaż pompy ciepła w Łomży i okolicy, świadcząc usługi w profesjonalny i kompleksowy sposób. W ramach współpracy z klientami doradzamy najlepsze rozwiązania, dobieramy instalację do potrzeb inwestora i uwarunkowań w miejscu inwestycji, przeprowadzamy montaż pompy ciepła oraz uruchamiamy ją, tłumacząc dokładnie zasady jej działania. Dodatkowo, oferujemy serwis systemów, zarówno w trakcie trwania gwarancji, jak i po tym okresie.

  Naszym klientom oferujemy różnorodne usługi dopasowane do ich potrzeb – możemy nie tylko wykonać inwestycję w pompy ciepła, lecz również w instalację fotowoltaiczną, która doskonale współgra z pompą ciepła.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pompy ciepła Łomża!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Łomży i okolicach

   

  Chcesz zdecydować się na wymianę systemów grzewczych w swoim domu lub budynku o przeznaczeniu komercyjnym bądź przemysłowym na ekologiczny, wydajny, bezobsługowy i bezawaryjny? Postaw na nowoczesne pompy ciepła!

  Oferta firmy Hymon skierowana jest do klientów z Łomży i okolic, którzy poszukują profesjonalnej usługi doboru i montażu pomp ciepła. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!