Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Nowa Sól - instalacje fotowoltaiczne w Nowej Soli

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Rosnące ceny energii elektrycznej, a także postępujące zanieczyszczenie środowiska i pogorszenie jakości powietrza to przyczyny wzrastającej ilości inwestycji w ogniwa fotowoltaiczne. Tren ten można zaobserwować w całym kraju, w tym również w Nowej Soli, a także na terenie województwa lubuskiego.

  Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i oferuje usługi z zakresu fotowoltaiki – wykonanie projektu instalacji oraz profesjonalny montaż systemów fotowoltaicznych najlepszej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Panele fotowoltaiczne Nowa Sól

  Fotowoltaika to technologia, która korzysta z energii słonecznej w celu wyprodukowania energii elektrycznej. Nowoczesne, wydajne panele są w stanie pokryć zapotrzebowanie na energię elektryczną danej nieruchomości właściwie z całości, co skutkuje obniżeniem rachunków za prąd do minimum.

  Instalacja fotowoltaiczna to oszczędności dla domu, firmy czy rolnictwa, a także niezależność energetyczna. Inwestorów nie dotkną podwyżki cen za energię elektryczną przez długie lata, gdyż żywotność paneli fotowoltaicznych jest naprawdę długa – do 35 lat.

  Korzystanie z paneli słonecznych to również ekologia. Korzystająca z odnawialnych źródeł energii fotowoltaika nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne i nie emituje szkodliwych gazów cieplarnianych do atmosfery.

  Nieustanny rozwój technologiczny skutkuje obniżeniem kosztów utrzymania domu czy prowadzenia firmy. Od momentu zamontowania na dachu lub gruncie instalacji fotowoltaicznej, czerpiemy z niej darmowy prąd każdego dnia, nawet w pochmurne dni. Dobrej jakości panele solarne pracują wydajnie nawet wtedy, gdy niebo jest zachmurzone. Zaletą systemów fotowoltaicznych jest także to, że w okresach o niewielkiej dostępności słońca mogą korzystać z nadwyżki wyprodukowanej w dni o dużym nasłonecznieniu, pobierając ją z sieci energetycznej.

  Nowa Sól posiada korzystne warunki dla fotowoltaiki – średnie nasłonecznienie utrzymuje się na poziomie 1000 kWh/m2, stanowiąc gwarancję do wydajnej pracy instalacji.

  Panele słoneczne to zielona energia i zyski dla Twojego domu, firmy czy rolnictwa. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na jej temat – skontaktuj się z nami!

  Żywotność paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Nowej Soli

  Fotowoltaika to korzyści zarówno dla inwestora, jak i dla środowiska. Decydując się na instalacje fotowoltaiczne na pewno zrobisz mały research firm fotowoltaicznych. Wykonanie inwestycji powierz specjalistom z wieloletnim doświadczeniem – da Ci to gwarancję wydajności, niezawodności i trwałości instalacji fotowoltaicznej.

  Nasza firma Hymon posiada ugruntowaną pozycję na rynku – od lat montujemy systemy dla naszych klientów, dostarczając im najlepsze rozwiązania w zakresie fotowoltaiki. Oferujemy kompleksowe usługi: wykonanie projektu, dobór paneli o odpowiedniej mocy, wykonanie montażu i uruchomienie instalacji. Pomagamy również klientom uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki – możesz na nas liczyć na każdym etapie realizacji usługi!

  Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą pełną ofertą!

  panele słoneczne

  Fotowoltaika Nowa Sól – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Panele fotowoltaiczne są coraz częstszym widokiem na dachach budynków i gruntach. Za popularność tą odpowiedzialne są także różne programy oferujące dopłaty do fotowoltaiki.

  Mieszkańcu Nowej Soli mają możliwość skorzystania z dotacji w ramach programu Mój Prąd, z którego kwota dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej może sięgać do 5000 zł. Fotowoltaika może być także rozliczona w rocznym zeznaniu podatkowym.

  Chcesz uzyskać dofinansowanie i zmniejszyć koszty inwestycji w panele słoneczne? Powierz nam wykonanie projektu i montaż systemów, a pomożemy Ci w załatwieniu niezbędnych formalności.

  Poznaj ofertę