Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Lubin - instalacja fotowoltaiczna w Lubinie

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Panele fotowoltaiczne to rozwiązanie dla każdego, komu zależy na środowisku naturalnym. Przy okazji aspektów ekologicznych, fotowoltaika pozwala również na duże oszczędności w związku ze znacznie zmniejszonymi rachunkami za prąd. Korzyści, jakie płyną z montażu instalacji fotowoltaicznych sprawiają, że coraz więcej klientów prywatnych – właścicieli domów rodzinnych lub innych budynków, a także firm i gospodarstw rolnych decyduje się na inwestycję w panele słoneczne.

  Na terenie miasta Lubin oraz w jego okolicach usługi fotowoltaiczne świadczy nasza firma – Hymon. Specjalizujemy się w doborze i montażu paneli fotowoltaicznych, na swoim koncie posiadając tysiące realizacji.

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Panele fotowoltaiczne Lubin

  Zastanawiasz się, jaki jest mechanizm działania fotowoltaiki? Panele fotowoltaiczne wytwarzają energię elektryczną z promieniowania słonecznego, która następnie zasila urządzenia elektryczne w domach, firmach czy gospodarstwach rolnych inwestorów. Fakt, że promienie słońca są bezpłatne sprawia, że i prąd, który płynie do gniazdek jest całkowicie za darmo.

  Instalacje fotowoltaiczne powodują, że rachunki za prąd zostają zredukowane do minimum. Odpowiedni dobór wydajnych i nowoczesnych paneli słonecznych wpływa na zaspokojenie potrzeb energetycznych domu lub przedsiębiorstwa niemal w całości. Co więcej, fotowoltaika przyczynia się także do uniezależnienia od rosnących cen prądu w przyszłości i od przerw w dostawach energii elektrycznej.

  Ogniwa fotowoltaiczne, odpowiadające za pobieranie energii słonecznej i przekształcanie jej w energię elektryczną, działają nawet wtedy, gdy niebo nie jest całkowicie bezchmurne. Nawet małe rozpogodzenie i stosunkowo niski poziom nasłonecznienia są dla nich wystarczające, aby produkować prąd. Ważną zaletą systemów fotowoltaicznych jest również to, że w okresach o większym zachmurzeniu mogą wykorzystywać energię elektryczną nagromadzoną w dni o większym nasłonecznieniu.

  Lubin i okolice posiadają korzystne warunki pod kątem nasłonecznienia do sprawnego działania instalacji fotowoltaicznej. Województwo dolnośląskie może pochwalić się jednym z najwyższych poziomów nasłonecznienia w Polsce. Przyczynia się do efektywnego działania instalacji PV i przynoszenia oszczędności inwestorom. Właśnie dlatego coraz więcej osób, które decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych w Lubinie, cieszy się mniejszymi rachunkami za prąd i sporymi oszczędnościami.

  Panele fotowoltaiczne posiadają jeszcze jedną, niezwykle ważną zaletę. Korzystają one z OZE, czyli odnawialnych źródeł energii, czyli z niewyczerpalnych zasobów energii i nie szkodzą środowisku naturalnemu. W przeciwieństwie do tradycyjnej elektrowni, instalacja fotowoltaiczna nie uwalnia gazów cieplarnianych do atmosfery i nie pogarsza jakości powietrza.

  Masz pytania dotyczące fotowoltaiki? Skontaktuj się z nami – chętnie udzielimy na nie odpowiedzi!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Lubinie

  Wykonanie usługi doboru i montażu instalacji fotowoltaicznej warto powierzyć specjalistom, a znajdziesz ich w naszej firmie Hymon.

  Naszym klientom – osobom prywatnym, firmom oraz gospodarstwom rolnym oferujemy kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki: bezpłatną konsultację wraz z oceną możliwości montażowych, wykonanie projektu instalacji, profesjonalny montaż instalacji, jej uruchomienie poprzez podłączenie jej do sieci energetycznej, pomoc przy dopełnianiu formalności podczas ubiegania się o dofinansowanie fotowoltaiki, serwis systemów fotowoltaicznych.

  Skontaktuj się z nami, a z chęcią opowiemy Ci, jak działa fotowoltaika i jakie przynosi korzyści, a także przygotujemy dla Ciebie ofertę. Zapraszamy do kontaktu!

  Dobra firma fotowoltaiczna Lubin

  Sprawdzona i rzetelna firma fotowoltaiczna to podstawa przy decyzji o inwestycji w panele fotowoltaiczne. Nasza firma oferuje usługi w zakresie fotowoltaiki, realizując je od A do Z: poczynając od doboru paneli, poprzez stworzenie schematu instalacji, wykonanie montażu i uruchomieniu instalacji zgłaszając ją do Zakładu Energetycznego.

  Schemat instalacji fotowoltaicznej każdorazowo opracowujemy w oparciu o analizę możliwości montażowych, stopnia nasłonecznienia oraz uwarunkowań terenowych. Dobieramy moc instalacji do zapotrzebowania na prąd klienta, aby inwestycja była jak najbardziej opłacalna.

  Na rynku fotowoltaiki działamy od wielu lat. Posiadamy doświadczone zespoły, które wykonają montaż instalacji fotowoltaicznej w oparciu o schemat, dokładnie, starannie i sprawnie. Dbamy o jakość naszych usług i zadowolenie klientów. Panele fotowoltaiczne możemy zamontować na dachu budynku albo na gruncie – wszystko zależy od potrzeb i możliwości inwestora.

  Do realizacji usług wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne systemy fotowoltaiczne znanych i cenionych marek. To gwarancja ich jakości i wieloletniej trwałości.

  Jesteś mieszkańcem miasta Lubin? Fotowoltaika wzbudziła Twoje zainteresowanie? Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!

  Poznaj ofertę