Fotowoltaika Legnica - instalacje fotowoltaiczne w Legnicy

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu lub gruncie to rozwiązanie, które pozwala uniezależnić się od stale rosnących cen prądu, zmniejszyć wysokość rachunków za energię elektryczną i przyczynić się do poprawy jakości środowiska naturalnego.

  Nasza firma, lider rynku fotowoltaiki, oferuje najwyższej jakości, kompleksowe usługi fotowoltaiczne – zajmiemy się realizacją inwestycji w panele słoneczne od A do Z! Działamy na terenie województwa dolnośląskiego, w tym również w Legnicy i okolicy. Zaufaj doświadczonemu i rzetelnemu zespołowi monterów z firmy Hymon!

  Panele fotowoltaiczne Legnica

  Panele fotowoltaiczne przynoszą oszczędności w budżetach gospodarstw domowych oraz firm, zapewniają niezależność energetyczną, a także są rozwiązaniem niezwykle ekologicznym. Jaki jest jednak mechanizm działania paneli słonecznych?

  Instalacja fotowoltaiczna korzysta z energii słonecznej, którą następnie przemienia na energię elektryczną. Prąd wytworzony przez panele fotowoltaiczne trafia następnie do gniazdek, zasilając urządzenia elektryczne. Odpowiednio zaprojektowana fotowoltaika jest w stanie zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne domu i firmy, redukując wysokość rachunków za prąd od zewnętrznych dostawców do minimum. Zapewnia to duże oszczędności, a dodatkowo sprawia, że inwestor nie musi się już martwić o podwyżki cen energii elektrycznej w przyszłości ani o przerwy w jej dostawach.

  Wydajne i nowoczesne panele fotowoltaiczne pracują przez cały rok. Nawet w dni, gdy niebo jest zachmurzone, ogniwa fotowoltaiczne pobierają promienie słońca i przekształcają je w prąd. Co więcej, w okresach zimowym, gdy nasłonecznienie jest mniejsze, można skorzystać z nadwyżki energii odprowadzonej do sieci energetycznej w okresach letnich.

  Inwestycja w zakup i montaż paneli fotowoltaicznych zwraca się już po około 6 latach, zaś fotowoltaika działa wydajnie nawet do 25-35 lat, co w praktyce przekłada się na zyski przez kilkadziesiąt lat.

  Fotowoltaika to sposób na zmniejszenie rachunków i ekologię – inwestycja w nią oznacza lepszą jakość powietrza, gdyż panele słoneczne nie emitują szkodliwych gazów cieplarnianych. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat korzyści z instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu, firmie lub gospodarstwie rolnym? Zachęcamy do kontaktu! Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Legnicy

  Fotowoltaika Legnica to doskonałe rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa i gospodarstwa rolnego. Aby jednak instalacja fotowoltaiczna przynosiła maksimum korzyści, realizację inwestycji zlecić warto ekspertom z branży fotowoltaiki – firmie Hymon.

  Nasza oferta na panele fotowoltaiczne Legnica obejmuje:

  • audyt fotowoltaiczny, w trakcie którego sprawdzamy uwarunkowania miejsca instalacji, takie jak chociażby nasłonecznienie, nachylenie i rodzaj powierzchni,
  • projekt instalacji o odpowiedniej mocy dopasowanej do zapotrzebowania energetycznego,
  • profesjonalny montaż systemów,
  • podłączenie do sieci energetycznej,
  • serwis gwarancyjny,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki.

  Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty!

  Dobra firma fotowoltaiczna Legnica

  Firma Hymon posiada gruntowaną pozycję na rynku fotowoltaiki. Naszymi atutami są wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani i certyfikowani monterzy oraz wysokiej jakości komponenty od sprawdzonych producentów.

  Każdy projekt instalacji fotowoltaicznej tworzony jest indywidualnie, biorąc pod uwagę zapotrzebowanie energetyczne nieruchomości klienta. Korzystamy wyłącznie z najlepszej klasy urządzeń, stawiając na wydajność, trwałość i niezawodność instalacji fotowoltaicznych. Z naszej strony możesz również liczyć na długoletnią gwarancję na zamontowane przez nas systemy.

  Realizacje dla naszych klientów wykonujemy starannie i sprawnie, biorąc pod uwagę potrzeby inwestorów. Oferujemy kompleksowe usługi dla klientów prywatnych, firm, jak i gospodarstw rolnych.

  Fotowoltaika Legnica tylko z nami -zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!