Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Legnica - instalacje fotowoltaiczne w Legnicy

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu lub gruncie to rozwiązanie, które pozwala uniezależnić się od stale rosnących cen prądu, zmniejszyć wysokość rachunków za energię elektryczną i przyczynić się do poprawy jakości środowiska naturalnego.

  Nasza firma, lider rynku fotowoltaiki, oferuje najwyższej jakości, kompleksowe usługi fotowoltaiczne – zajmiemy się realizacją inwestycji w panele słoneczne od A do Z! Działamy na terenie województwa dolnośląskiego, w tym również w Legnicy i okolicy. Zaufaj doświadczonemu i rzetelnemu zespołowi monterów z firmy Hymon!

  Panele fotowoltaiczne Legnica

  Panele fotowoltaiczne przynoszą oszczędności w budżetach gospodarstw domowych oraz firm, zapewniają niezależność energetyczną, a także są rozwiązaniem niezwykle ekologicznym. Jaki jest jednak mechanizm działania paneli słonecznych?

  Instalacja fotowoltaiczna korzysta z energii słonecznej, którą następnie przemienia na energię elektryczną. Prąd wytworzony przez panele fotowoltaiczne trafia następnie do gniazdek, zasilając urządzenia elektryczne. Odpowiednio zaprojektowana fotowoltaika jest w stanie zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne domu i firmy, redukując wysokość rachunków za prąd od zewnętrznych dostawców do minimum. Zapewnia to duże oszczędności, a dodatkowo sprawia, że inwestor nie musi się już martwić o podwyżki cen energii elektrycznej w przyszłości ani o przerwy w jej dostawach.

  Wydajne i nowoczesne panele fotowoltaiczne pracują przez cały rok. Nawet w dni, gdy niebo jest zachmurzone, ogniwa fotowoltaiczne pobierają promienie słońca i przekształcają je w prąd. Co więcej, w okresach zimowym, gdy nasłonecznienie jest mniejsze, można skorzystać z nadwyżki energii odprowadzonej do sieci energetycznej w okresach letnich.

  Inwestycja w zakup i montaż paneli fotowoltaicznych zwraca się już po około 6 latach, zaś fotowoltaika działa wydajnie nawet do 25-35 lat, co w praktyce przekłada się na zyski przez kilkadziesiąt lat.

  Fotowoltaika to sposób na zmniejszenie rachunków i ekologię – inwestycja w nią oznacza lepszą jakość powietrza, gdyż panele słoneczne nie emitują szkodliwych gazów cieplarnianych. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat korzyści z instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu, firmie lub gospodarstwie rolnym? Zachęcamy do kontaktu! Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania!

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Legnicy

  Fotowoltaika Legnica to doskonałe rozwiązanie dla domu, przedsiębiorstwa i gospodarstwa rolnego. Aby jednak instalacja fotowoltaiczna przynosiła maksimum korzyści, realizację inwestycji zlecić warto ekspertom z branży fotowoltaiki – firmie Hymon.

  Nasza oferta na panele fotowoltaiczne Legnica obejmuje:

  • audyt fotowoltaiczny, w trakcie którego sprawdzamy uwarunkowania miejsca instalacji, takie jak chociażby nasłonecznienie, nachylenie i rodzaj powierzchni,
  • projekt instalacji o odpowiedniej mocy dopasowanej do zapotrzebowania energetycznego,
  • profesjonalny montaż systemów,
  • podłączenie do sieci energetycznej,
  • serwis gwarancyjny,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki.

  Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty!

  Dobra firma fotowoltaiczna Legnica

  Firma Hymon posiada gruntowaną pozycję na rynku fotowoltaiki. Naszymi atutami są wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani i certyfikowani monterzy oraz wysokiej jakości komponenty od sprawdzonych producentów.

  Każdy projekt instalacji fotowoltaicznej tworzony jest indywidualnie, biorąc pod uwagę zapotrzebowanie energetyczne nieruchomości klienta. Korzystamy wyłącznie z najlepszej klasy urządzeń, stawiając na wydajność, trwałość i niezawodność instalacji fotowoltaicznych. Z naszej strony możesz również liczyć na długoletnią gwarancję na zamontowane przez nas systemy.

  Realizacje dla naszych klientów wykonujemy starannie i sprawnie, biorąc pod uwagę potrzeby inwestorów. Oferujemy kompleksowe usługi dla klientów prywatnych, firm, jak i gospodarstw rolnych.

  Fotowoltaika Legnica tylko z nami -zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Poznaj ofertę