Fotowoltaika Jelenia Góra - instalacje fotowoltaiczne w Jeleniej Górze

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Czy istnieje sposób, aby uniknąć podwyżek cen energii elektrycznej i znacząco zmniejszyć rachunki za prąd? Oczywiście, że tak! Jest nim inwestycja w montaż nowoczesnych i wydajnych paneli fotowoltaicznych. Zlecenie to warto powierzyć najlepszym w branży – firmie Hymon, która od lat realizuje projekty z zakresu fotowoltaiki w Jeleniej Górze i na terenie całego województwa dolnośląskiego.

  Panele fotowoltaiczne Jelenia Góra

  Fotowoltaika to pewne źródło oszczędności – wykorzystuje darmowe promieniowanie słoneczne do wytwarzania energii elektrycznej zasilającej gniazdka w domach, firmach czy gospodarstwach rolnych. Wytwarzając własną energię elektryczną inwestor może płacić mniejsze rachunki za prąd, a także zyskuje niezależność od podwyżek cen prądu w kolejnych latach oraz od dostaw energii elektrycznej. To doskonałe rozwiązanie dla firm, które są narażone na straty każdorazowo przy wstrzymaniu prac urządzeń elektrycznych.

  Fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie, dlatego popularność instalacji fotowoltaicznych z dnia na dzień rośnie. Warto wiedzieć, że instalacja fotowoltaiczna działa bezobsługowo nawet przez 25-35 lat, generując w tym czasie darmowy prąd. Zwrot z inwestycji następuje już po około 6-ciu, zatem fotowoltaika przynosi zyski nawet przez kilkadziesiąt lat.

  Postęp technologiczny sprawił, że panele fotowoltaiczne działają wydajnie przez cały rok, nawet w dni pochmurne. Ogniwa fotowoltaiczne są w stanie wyłapywać promieniowanie słoneczne nawet przez chmury. Co więcej, energia elektryczna wyprodukowana w nadwyżce (np. w letnie, słoneczne dni) trafia do sieci energetycznej, skąd może być pobrana w dni o mniejszym nasłonecznieniu.

  Nie da się ukryć, że fotowoltaika ma jeszcze jedną zaletę – panele fotowoltaiczne nie emitują do atmosfery szkodliwych gazów cieplarnianych, zatem korzystanie z nich do produkcji prądu przyczynia się do poprawy jakości powietrza.

  Zastanawiasz się, czy fotowoltaika w Jeleniej Górze i okolicy zda egzamin i będzie rentowna inwestycją? Średnie nasłonecznienie w skali roku w tym obszarze zapewnia wydajną pracę ogniw fotowoltaicznych. To gwarancja dostarczenia energii elektrycznej do domów, firm i gospodarstw rolnych pokrywająca zapotrzebowanie na prąd niemal w całości.

  Montaż instalacji fotowoltaicznej w Jeleniej Górze

  Panele słoneczne to idealne rozwiązanie dla domu, firmy i gospodarstwa rolnego – pozwalają na oszczędności sięgające nawet kilkudziesięciu tysięcy rocznie. Instalacje fotowoltaiczne wykonane przez naszą firmę to gwarancja maksymalnego zysku dla naszych klientów – stawiamy bowiem na najlepsze rozwiązania.

  W zakres zadań, jakie realizujemy dla naszych klientów wchodzą:

  • wykonanie audytu energetycznego, biorącego pod uwagę umiejscowienie instalacji,
  • stworzenie schematu instalacji o odpowiedniej mocy dopasowanej do zapotrzebowania na prąd domu, firmy lub rolnictwa,
  • montaż instalacji,
  • uruchomienie instalacji – zgłoszenie jej do sieci energetycznej,
  • serwis,
  • pomoc w dopełnieniu formalności niezbędnych do otrzymania dofinansowania do fotowoltaiki.

  Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami – wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń!

  Fotowoltaika Jelenia Góra – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  5000 zł – na taką kwotę dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej mogą liczyć mieszkańcy miasta Jelenia Góra oraz okolic. Kwotę tę uzyskać można z programu Mój Prąd, z którego skorzystało już tysiące osób w całej Polsce. Ty również możesz zmniejszyć koszt zakupu i montażu paneli słonecznych. Dodatkowo, panele fotowoltaiczne mogą zostać odliczone od podatku, o czym warto pamiętać rozliczając PIT.

  Dla naszych klientów przewidzieliśmy możliwość skorzystania z naszej pomocy w zakresie wypełnienia formalności niezbędnych w celu uzyskania dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych. Postaw na zieloną energię, skorzystaj z dopłaty i ciesz się darmowym prądem przez cały rok!