Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Kołobrzeg - instalacje fotowoltaiczne w Kołobrzegu

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Prąd wytwarzany przez instalację fotowoltaiczną jest całkowicie darmowy, dzięki czemu inwestorzy mogą zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną od zewnętrznych dostawców i uniezależnić się od jej rosnących cen.

  Jeśli szukasz sprawdzonego zespołu, który wykona montaż instalacji fotowoltaicznej w Kołobrzegu lub okolicy, firma Hymon to najlepszy wybór! Doświadczenie, terminowość, profesjonalizm, niezawodność i najwyższa jakość wykonania usługi w oparciu o systemy najlepszej klasy – to nasze największe atuty.

  Kąt nachylenia dachu pod panele fotowoltaiczne

  Panele fotowoltaiczne Kołobrzeg

  Fotowoltaika opiera swoje działanie na promieniowaniu słonecznym. Instalacja fotowoltaiczna, wykorzystując energię słońca, produkuje prąd, który następnie zasila urządzenia elektryczne w domach, firmach czy gospodarstwach rolnych. Tym samym przyczynia się do redukcji kosztów ponoszonych na prąd od zewnętrznych dostawców do minimum. Szacuje się, że wydajne panele fotowoltaiczne mogą obniżyć rachunki nawet o 90%, co daje oszczędności rzędu kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych w skali roku.

  Jednakże fotowoltaika to nie jedynie oszczędności, lecz również korzyści dla środowiska naturalnego. Inwestując w panele fotowoltaiczne podejmujesz krok na drodze do czystego powietrza – to bardzo dobry kierunek!

  Zastanawia Cię fakt, że w Polsce dostępność słońca jest niewielka, a jednak coraz większa ilość osób i firm decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej? Ma to swoją przyczynę w sposobie pracy fotowoltaiki – nie czerpie ona bowiem z wysokich temperatur, a z promieniowania słonecznego i radzi sobie świetnie nawet w pochmurne dni. Co więcej, nadwyżkę energii wyprodukowanej przez ogniwa fotowoltaiczne w okresie letnim, gdy słońca jest bardzo dużo, można wykorzystać w dni, gdy jest go nieco mniej, czyli późną jesienią oraz zimą.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat fotowoltaiki dla Twojego domu, firmy lub gospodarstwa rolnego? Skontaktuj się z nami!

  Ile energii produkuje panel fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Kołobrzegu

  Mieszkańcy Kołobrzegu i okolic, którzy chcą zredukować opłaty związane z dostawami energii elektrycznej, mogą zdecydować się na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych. W bardzo dobrych warunkach nasłonecznienia, jakie panują na terenie województwa zachodniopomorskiego, możliwe jest uzyskanie naprawdę dużej ilości prądu, a tym samym sporych oszczędności.

  Wydajne i bezawaryjne działanie fotowoltaiki uzależnione jest od tego, w jaki sposób zostanie ona zaprojektowana i zamontowana. Na terenie Kołobrzegu i pobliskich miejscowości działa zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów, którzy zrealizują usługę montażu instalacji fotowoltaicznej na najwyższym poziomie, starannie i terminowo.

  W ramach kompleksowych usług, jakie świadczymy, oferujemy naszym klientom bezpłatną konsultację, projekt i montaż instalacji fotowoltaicznych. Dobieramy rozwiązania dopasowane do potrzeb inwestorów, a także pomagamy w uzyskaniu dodatkowego finansowania inwestycji z programów rządowych, samorządowych czy unijnych.

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Dobra firma fotowoltaiczna Kołobrzeg

  Firma Hymon to zespół specjalistów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie doboru i montażu instalacji fotowoltaicznych. Wieloletnia działalność na rynku i tysiące zadowolonych klientów stanowią potwierdzenie jakości naszej pracy.

  W każdym przypadku dobieramy najbardziej korzystne dla klienta rozwiązania o odpowiedniej mocy w oparciu o uprzednio wykonaną konsultację. Przygotowując projekt instalacji bierzemy pod uwagę zapotrzebowanie na prąd oraz umiejscowienie inwestycji. Do realizacji zleceń wykorzystujemy wyłącznie wysokiej klasy panele i inne komponenty, na które dajemy wieloletnią gwarancję – jesteśmy pewni ich niezawodnego działania.

  Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!

  Poznaj ofertę