Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Szczecinek - instalacje fotowoltaiczne w Szczecinku

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Chcesz ograniczyć wydatki na prąd do minimum i zyskać niezależność od rosnących cen energii elektrycznej, a także przyczynić się do poprawy jakości powietrza? Postaw na montaż instalacji fotowoltaicznej!

  Mieszkańcy Szczecinka i okolic mogą liczyć na profesjonalne usługi fotowoltaiczne decydując się na współpracę z firmą Hymon – lidera rynku fotowoltaiki w Polsce. Sprawdź naszą ofertę!

  Panele fotowoltaiczne Szczecinek

  Wraz z rosnącymi cenami energii elektrycznej rośnie również popularność instalacji fotowoltaicznych. Fotowoltaika daje możliwość znaczącego obniżenia rachunków za prąd, a tym samym uzyskania sporych oszczędności. To także niezależność energetyczna od dostaw energii z zewnątrz oraz od podwyżek cen w kolejnych latach.

  Instalacja fotowoltaiczna działa w oparciu o darmowe promieniowanie słoneczne. Nowoczesne i wydajne panele słoneczne mogą pokrywać zapotrzebowanie na prąd domu lub firmy właściwie w całości, co prowadzi do obniżenia kosztów ponoszonych na energię elektryczną praktycznie do zera.

  Fotowoltaika to jednak nie tylko mniejsze rachunki za prąd, lecz również ekologia. Podczas pracy instalacji fotowoltaicznej nie są emitowane szkodliwe substancje, które niekorzystnie wpływają na stan powietrza, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych elektrowni.

  Województwo zachodniopomorskie, w tym także Szczecinek, posiada bardzo korzystne warunki do pracy instalacji fotowoltaicznych, zapewniające wysoką wydajność paneli i duże uzyski energii. Zaletą fotowoltaiki jest również to, że do produkcji prądu nie potrzebuje wysokich temperatur, ani nawet zupełnie bezchmurnego nieba, a nadwyżkę energii elektrycznej wygenerowaną w dni o dużym nasłonecznieniu, odprowadzoną do sieci energetycznej, można wykorzystać w dni, gdy słońca jest nieco mniej, czyli w okresie zimowym.

  Masz pytania lub chcesz poznać naszą ofertę? Skontaktuj się z nami!

  Ile energii produkuje panel fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Szczecinku

  Panele fotowoltaiczne mogą zostać zamontowane zarówno na dachu budynku, jak i na dobrze nasłonecznionym gruncie – wszystko zależy od możliwości oraz potrzeb klienta. Za każdym razem przed rozpoczęciem prac wykonujemy bezpłatną konsultację oceniającą warunki miejsca inwestycji i ilość zużywanej energii i na tej podstawie wykonujemy projekt instalacji o odpowiedniej mocy.

  Montaż instalacji realizowany jest przez naszych doświadczonych specjalistów, którzy wykonują go w sposób profesjonalny, staranny i sprawny. Zajmujemy się również zgłoszeniem instalacji do Zakładu Energetycznego i serwisem systemów, a naszym klientom pomagamy w wypełnieniu formalności niezbędnych do otrzymania dofinansowania na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, która obejmuje zarówno panele fotowoltaiczne, jak i pompy ciepła. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń – zapraszamy!

  Fotowoltaika a koszty uzyskania przychodu

  Dobra firma fotowoltaiczna Szczecinek

  Firma Hymon tworzona jest przez ekspertów z branży fotowoltaiki. W naszym zespole działają wyłącznie instalatorzy z dużym doświadczeniem, którzy wiedzą, w jaki sposób zaprojektować i zamontować instalację, aby wykazywała ona wieloletnią żywotność i wysoką efektywność.

  Pracujemy wyłącznie na komponentach najwyższej jakości od znanych i cenionych producentów, na które dajemy wieloletnią gwarancję. Każdy schemat instalacji tworzymy indywidualnie, dobierając parametry do potrzeb naszych klientów.

  Fotowoltaika dla domu, fotowoltaika dla firmy czy dla rolnictwa? Niezależnie od tego, jaki jest rodzaj zlecenia, jego stopień trudności oraz miejsce instalacji – czy to na dachu, czy na gruncie – poradzimy sobie z każdym zadaniem. Zaufaj najlepszym z branży i podejmij współpracę z firmą Hymon!

  Poznaj ofertę