Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Koszalin - instalacje fotowoltaiczne w Koszalinie

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Coraz więcej domów oraz firm, a także gospodarstw rolnych zaopatrywanych jest w prąd dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej. Nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne stanowią doskonały sposób na zmniejszenie rachunków za energię elektryczną i uzyskanie niezależności od jej zewnętrznych dostaw oraz rosnących cen.

  Mieszkasz w Koszalinie lub okolicy i myślisz nad montażem paneli słonecznych w swoim domu lub przedsiębiorstwie? Skorzystaj z oferty wiodącej na rynku fotowoltaiki firmy Hymon, oferującej profesjonalny montaż wysokiej klasy systemów.

  Kąt nachylenia dachu pod panele fotowoltaiczne

  Panele fotowoltaiczne Koszalin

  Fotowoltaika pozwala na wytwarzanie darmowego prądu, który następnie zasila urządzenia elektryczne w domach czy firmach. Do wydajnej pracy instalacja fotowoltaiczna potrzebuje jedynie promieniowania słonecznego, nie zaś wysokiej temperatury ani nawet bezchmurnego nieba.

  Nowoczesne, dobrej jakości panele fotowoltaiczne są w stanie pokryć zapotrzebowanie na prąd niemalże w całości, co prowadzi do obniżenia rachunków za energię elektryczną nawet o 90%. Tym samym inwestor może zaoszczędzić od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych w skali roku!

  Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych możemy się także uniezależnić od stale rosnących cen energii elektrycznej. Jednakże oszczędności i niezależność energetyczna to nie jedyne zalety, jakie posiada fotowoltaika! Przyczynia się ona również do poprawy jakości powietrza, gdyż w odróżnieniu od tradycyjnych elektrowni nie emituje szkodliwych gazów cieplarnianych.

  Koszt inwestycji zwraca się już po kilku latach, a panele słoneczne odpowiednio dobrane i zamontowane mogą działać bezawaryjnie i z pełną efektywnością nawet dwadzieścia-trzydzieści lat. Dzięki temu możesz liczyć na oszczędności w swoim budżecie przez naprawdę długi czas.

  Zastanawiasz się, czy montaż instalacji w Koszalinie to dobra decyzja ze względu na warunki pogodowe w tym regionie? Wysokiej klasy panele fotowoltaiczne o dużej wydajności, jakie proponujemy naszym klientom, z całą pewnością będą działać efektywnie i spokojnie pokryją zapotrzebowanie na energię elektryczną przedsiębiorstwa, gospodarstwa domowego czy rolnictwa.

  Fotowoltaika Koszalin to oszczędności dla Twojego domu, firmy i gospodarstwa rolnego – przekonaj się, jakie daje możliwości, decydując się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą. Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń!

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Koszalinie

  Podejmując decyzję o montażu fotowoltaiki w Koszalinie musimy znaleźć odpowiednią firmę, która wykona instalację w sposób zapewniający jej wydajną i niezawodną pracę przez lata. W firmie Hymon zatrudnieni są wyłącznie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, na których koncie znajduje się tysiące zrealizowanych projektów. Doskonale wiedzą, w jaki sposób wykonać projekt instalacji i zamontować panele słoneczne, aby fotowoltaika przynosiła maksimum korzyści dla klienta.

  Nasze realizacje wykonujemy kompleksowo, podchodząc do każdego zlecenia w pełni profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Pierwszym krokiem jest zawsze bezpłatna konsultacja, podczas której oceniamy zapotrzebowanie na energię elektryczną oraz nasłonecznienie miejsca instalacji. Na tej podstawie przygotowywany jest projekt o odpowiedniej mocy i ilości paneli. Zajmujemy się także wykonaniem montażu, zarówno na dachu budynku, jak i na dobrze nasłonecznionym gruncie, oraz uruchomieniem instalacji poprzez podpięcie do sieci energetycznej. Aby inwestycja była jak najbardziej rentowna, staramy się maksymalnie obniżyć jej koszt, pomagając klientom w uzyskaniu dofinansowania do inwestycji.

  Sprawdź naszą pełną ofertę!

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Dobra firma fotowoltaiczna Koszalin

  Firma Hymon to lata doświadczenia i pewność profesjonalizmu. W branży fotowoltaiki działamy od 2011 roku, oferując kompleksowe usługi z zakresu instalacji fotowoltaicznych. Naszym klientom proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

  Nasza oferta skierowana jest do klientów prywatnych, firm oraz gospodarstw rolnych. Podejmiemy się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zadania, wykonując je na najwyższym poziomie, sprawnie i starannie. Bazujemy na komponentach najwyższej klasy od renomowanych producentów, na które dajemy wieloletnią gwarancję.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę