Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Szczecin - instalacje fotowoltaiczne w Szczecinie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika to pewność zysku – dzięki niej w budżecie domowym lub firmowym pozostają oszczędności wynikające ze znacznego obniżenia rachunków za prąd. Montaż paneli słonecznych wiąże się również z innymi korzyściami dla inwestorów, a także dla całego społeczeństwa, bowiem korzystanie z energii odnawialnej pozytywnie wpływa na stan środowiska naturalnego.

  Oferta firmy Hymon – lidera rynku fotowoltaiki w Polsce – skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i firm oraz gospodarstw rolnych na terenie województwa zachodniopomorskiego i Szczecina oraz okolic.

  Fotowoltaika a koszty uzyskania przychodu

  Panele fotowoltaiczne Szczecin

  Inwestycja w panele fotowoltaiczne to inwestycja na lata. Ze względu na długą żywotność instalacji fotowoltaicznych możemy spodziewać się dużo niższych rachunków za prąd w domu lub w firmie przez nawet kilkadziesiąt lat!

  Niższe rachunki za energię elektryczną wynikają z faktu, że do produkcji prądu instalacja fotowoltaiczna wykorzystuje promieniowanie słoneczne, które jest darmowe. Energia elektryczna wytwarzana za pomocą paneli słonecznych jest również bezpłatna – nie ma zatem konieczności korzystania z energii od zewnętrznych elektrowni. Fotowoltaika oznacza jednocześnie oszczędności, jak i niezależność energetyczną.

  Do produkcji energii elektrycznej panele fotowoltaiczne wykorzystują energię słoneczną. Czy, biorąc pod uwagę średnie roczne nasłonecznienie na terenie Szczecina i okolic, fotowoltaika jest opłacalna? Oczywiście, że tak! Instalacje fotowoltaiczne pracują przez cały rok, nawet gdy niebo jest pochmurne, a dostępność słońca ograniczona. Co więcej, nadwyżka energii może zostać odprowadzona do sieci energetycznej i pobrana w okresie o mniejszej dostępności słońca, czyli np. zimą.

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Szczecinie

  Podejmując decyzję o inwestycji w panele fotowoltaiczne, jej wykonanie w Szczecinie i okolicach zlecić możesz najlepszej firmie w branży fotowoltaicznej, oferującej kompleksowe usługi na najwyższym poziomie – firmie Hymon.

  W ramach współpracy naszym klientom oferujemy wykonanie audytu, w trakcie którego oceniamy warunki techniczne i nasłonecznienie miejsca, w którym mają zostać zamontowane panele fotowoltaiczne. Na tej podstawie przygotowywany jest projekt systemu o odpowiedniej mocy, a następnie wykonywany jest montaż instalacji, a także uruchomienie poprzez zgłoszenie do Zakładu Energetycznego. Oferujemy także pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług? Zapraszamy do kontaktu!

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Dobra firm fotowoltaiczna Szczecin

  Firma Hymon tworzona jest przez ekspertów z branży fotowoltaiki. Oferujemy kompleksowe usługi doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, które realizujemy starannie i z dbałością o niezawodną pracę instalacji przez długie lata. Pracujemy na najwyższej klasy komponentach od renomowanych producentów, na które dajemy wieloletnią gwarancję.

  Schemat instalacji fotowoltaicznej przy każdym zleceniu wykonujemy indywidualnie. Oferujemy możliwość zamontowania paneli na dachu budynku, jak i na dobrze nasłonecznionym gruncie. Nasi pracownicy poradzą sobie z każdym zadaniem – na nas możesz liczyć!

  Interesuje Cię fotowoltaika dla domu, fotowoltaika dla firmy, a może fotowoltaika dla gospodarstwa rolnego? Sprawdź naszą ofertę!

  Poznaj ofertę