Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Katowicach

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – poznaj zasadę jej działania

  W dzisiejszych czasach korzystanie z odnawialnych źródeł energii staje się koniecznością. Niezbędne jest podejmowanie przez każdego z nas działań proekologicznych, gdyż tylko w ten sposób możemy zapobiec rosnącemu zanieczyszczeniu środowiska.

  Właśnie takim rozwiązaniem, które korzysta z naturalnych zasobów i nie szkodzi środowisku naturalnemu, jest pompa ciepła. Wykorzystuje ona energię pochodzącą z gruntu, wody lub powietrza i przy niewielkiej pomocy energii elektrycznej przekształca w energię cieplną. Zasilać ona może instalację centralnego ogrzewania lub inne instalacje grzewcze w domach, firmach lub innych budynkach, a także służyć do ogrzewania wody użytkowej. Znajduje także zastosowanie w chłodzeniu pomieszczeń, dlatego można z niej korzystać przez cały rok!

  Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów urządzeń, które różnią się od siebie źródłem, z którego czerpią. Wyróżnić można wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym najbardziej popularny rodzaj, czyli pompy ciepła powietrze-woda. Te ostatnie zyskały uznanie dzięki niskiej inwazyjności montażu oraz wysokiej efektywności działania.

  pompy ciepła powietrze woda Katowice
  pompy ciepła powietrzne Katowice

  Inwestycja z gwarantowanym zyskiem – pompa ciepła

  Pompy ciepła są najczęściej montowane ze względu na korzyści ekonomiczne, jakie zapewniają. Powodują one zmniejszenie kosztów ogrzewania, gdyż korzystają z darmowego i ogólnodostępnego źródła energii.

  Odpowiednio dobrana pompa ciepła zapewnia również niezwykłą wygodę użytkowania. To urządzenie, które jest całkowicie bezobsługowe, a do jego działania nie jest potrzebny zakup materiałów opałowych, czyszczenie ani żadne prace, które należy wykonywać w przypadku innych systemów grzewczych.

  Niepodlegającą najmniejszej dyskusji zaletą pomp ciepła jest jej ekologiczność. Ich działanie nie skutkuje powstawaniem spalin, które zanieczyszczają środowisko naturalne. Ze względu na brak korzystania z paliw kopalnianych, zmniejsza się również emisja dwutlenku węgla do atmosfery. Pompa ciepła zapewnia zatem korzyści dla całego społeczeństwa!

  pompy ciepła opinie Katowice

  Fachowy montaż pomp ciepła w Katowicach

  Poszukujesz firmy, która podejmie się doboru oraz montażu pompy ciepła w Katowicach? Nasz oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie!

  Jesteśmy ogólnopolską firmą, działającą również na terenie województwa śląskiego, oferującą kompleksowe usługi z zakresu pomp ciepła. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i zespół najlepszych specjalistów uczyniły nas liderem branży odnawialnych źródeł energii. Działamy na rzecz klientów indywidualnych, jak i biznesowych, dobierając dla nich zawsze najkorzystniejsze rozwiązania.

  W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła najwyższej jakości, pochodzące od renomowanych producentów. Wyróżnia je trwałość, wydajność, energooszczędność. Odpowiednio serwisowane mogą służyć nawet przez kilkadziesiąt lat!

  Pompy ciepła Katowice – tylko z firmą Hymon!

  Skorzystaj z naszych usług!

  Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Hymon. Oferujemy kompleksową realizację pomp ciepła w Katowicach. W zakres naszych usług wchodzi profesjonalne doradztwo i dobór pomp ciepła, montaż pompy ciepła, serwis w trakcie trwania gwarancji, jak i po tym okresie.

  Każde zlecenie realizujemy na najwyższym poziomie, dobierając najkorzystniejsze dla klientów rozwiązania. Zaufało nam już tysiące inwestorów, dołącz i Ty do ich grona.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich zainteresowanych doborem i montażem pompy ciepła Katowice!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Katowicach i okolicach

   

  Pompy ciepła to urządzenia, które przynoszą efekty w postaci niższych kosztów ogrzewania, a tym samym oszczędności w budżetach inwestorów. Zapewniają one również czystsze powietrze dla każdego z nas, sprzyjają środowisku naturalnemu, a użytkownikom dają wysoki komfort korzystania.

  W Katowicach działa zespół specjalistów, którzy dobiorą i zamontują pompę ciepła w budynkach mieszkalnych, przemysłowych czy komercyjnych – firma Hymon. Działamy na rzecz klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a oferowane przez nas urządzenia odznaczają się wysoką trwałością i wydajnością. Zapraszamy do współpracy każdego, kto chce zainwestować w pompy ciepła Katowice!