Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Tychach

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – działanie

  Pompy ciepła to urządzenia, które pozwalają na pozyskiwanie energii cieplnej z wody, gruntu lub powietrza. Ze względu na rodzaj energii, którą wykorzystują, wyróżnia się pompy ciepła wodne, pompy ciepła gruntowe i pompy ciepła powietrzne, do których zaliczane są również najczęściej stosowane pompy ciepła powietrze-woda.

  Zarówno wodne, gruntowe, jak i powietrzne pompy ciepła przekazują energię do instalacji grzewczej, służąc do ogrzewania pomieszczeń, jak i wody użytkowej. W tym celu potrzebują jedynie niewielkiej ilości energii elektrycznej, dlatego montując pompę ciepła warto również rozważyć inwestycję w zapewniającą bezpłatny prąd instalację fotowoltaiczną.

  Decydując się na pompę ciepła zyskujemy nie tylko ogrzewanie budynku oraz wody, lecz również możliwość chłodzenia pomieszczeń w okresie letnim. Pompa ciepła służy zatem inwestorom przez cały rok!

  pompy ciepła powietrzne Tychy
  pompy ciepła opinie Tychy

  Jakie korzyści zapewniają pompy ciepła?

  Tychy, podobnie jak inne miasta w Polsce, borykają się z problemem ogromnego zanieczyszczenia powietrza. Z kolei pompy ciepła mają ogromne znaczenie dla klimatu. Ograniczają one zużycie paliw kopalnych, a tym samym emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Do swojej pracy potrzebują odnawialnych i ekologicznych zasobów, a działając nie emitują żadnych szkodliwych substancji. Montaż pompy ciepła to krok ku poprawie jakości środowiska naturalnego.

  Decydując się na ogrzewanie budynków za pomocą pompy ciepła zyskuje się ogromne oszczędności, które wynikają z mniejszych kosztów ogrzewania. W budżecie inwestora pozostają dodatkowe środki finansowe, zaś inwestycja zwraca się niezwykle szybko, bo już po kilku latach. Z kolei żywotność systemu, zwłaszcza regularnie serwisowanego, wynieść może nawet kilkadziesiąt lat!

  Istotną zaletą korzystania z pomp ciepła jest również komfort ich użytkowania. Urządzenia te nie wymagają żadnych prac ze strony użytkowników, specjalnego czyszczenia, włączania i wyłączania. Zapewniają również wolność od konieczności zamawiania i uzupełniania materiałów grzewczych.

  pompy ciepła powietrze woda Tychy

  Wybierz usługę montażu pomp ciepła w Tychach

  Firma Hymon to lider branży odnawialnych źródeł energii w Polsce. Wieloletnia działalność na rynku pozwoliła nam dostosować ofertę do oczekiwań klientów i dobierać dla nich najkorzystniejsze rozwiązania.

  Oferta naszej firmy obejmuje doradztwo, dobór i montaż pomp ciepła w Tychach i okolicy. W naszej pracy bazujemy na sprawdzonych urządzeniach, o wysokiej trwałości i wydajności, które nabywamy od renomowanych producentów.

  Usługi realizujemy zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych oraz biznesowych. Każdorazowo podchodzimy do realizacji zlecenia w indywidualny sposób, dobierając urządzenia do potrzeb inwestorów oraz ulokowania instalacji. Tworzymy jej projekt, dobieramy urządzenia, zajmujemy się montażem i serwisem, zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i po niej.

  Pompy ciepła Tychy – zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu!

  Poznaj najlepszych specjalistów od pomp ciepła!

  Każdego zainteresowanego inwestycją w pompy ciepła w Tychach zapraszamy do współpracy z naszą firmą. W naszym zespole pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, doskonale znający się na swojej pracy, dzięki czemu są w stanie dobrać optymalne rozwiązania dla inwestorów.

  Mieszkańcy Tych mogą liczyć na kompleksową obsługę. Nie pomijamy żadnego etapu – doradzamy, dobieramy instalację, dokonujemy montażu oraz podejmujemy się serwisu urządzeń! Współpraca z firmą Hymon to gwarancja profesjonalizmu, dokładności, terminowości i sprawnego działania pompy ciepła przez długie lata.

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Tychach i okolicach

   

  Pompy ciepła stają się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem ze względu na ekonomiczne korzyści, jakie zapewniają – dzięki nim można realnie zmniejszyć koszty ogrzewania domu. Urządzenia te posiadają również korzystny wpływ na środowisko naturalne, gdyż zmniejszają korzystanie z materiałów opałowych emitujących szkodliwe gazy cieplarniane.

  Mieszkańcy miejscowości Tychy i okolic mają możliwość powierzenia wykonania inwestycji w pompę ciepła najlepszym specjalistom na rynku – firmie Hymon. Sprawdź naszą ofertę!