Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Rybnik

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompy ciepła – na czym opiera się ich działanie?

  W surowcach naturalnych, którymi są ziemia, woda i powietrze, jest dostępna energia cieplna. Pompa ciepła jest urządzeniem, które pobiera tą energię i, przy niewielkiej pomocy energii elektrycznej, przekazuje ją do instalacji ogrzewania w budynkach mieszkalnych, komercyjnych czy przemysłowych.

  Pompa ciepła może służyć zarówno do ogrzewania pomieszczeń, jak i ich ochładzania, co jest szczególnie przydatne w okresie letnim. Co więcej, urządzenie to znajduje zastosowanie w ogrzewaniu wody użytkowej, którą wykorzystać można m.in. do gotowania, kąpieli, prania, a także do podgrzewania wody w basenach.

  Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów pomp ciepła, które różnią się od siebie pod względem źródeł energii, z której korzystają. I tak wymienić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym pompy ciepła powietrze-woda. Te ostatnie są aktualnie najczęściej wybierane ze względu na praktycznie bezinwazyjną instalację oraz wysoką efektywność działania.

  pompy ciepła opinie Rybnik
  pompy ciepła powietrzne Rybnik

  Pompa ciepła – inwestycja z gwarantowanym zyskiem

  Pompy ciepła to inwestycja, na którą decyduje się coraz więcej osób oraz firm poszukujących sposobu na oszczędności. Jej montaż oznacza bowiem obniżenie kosztów na ogrzewanie budynków oraz wody użytkowej, przynosząc dodatkowe środki w budżecie.

  Inwestycja w pompę ciepła zwraca się już po kilku latach, podczas gdy wydajnego działania urządzenia można spodziewać się nawet przez kilkadziesiąt lat. Warto zadbać o regularny serwis pomp ciepła, co procentuje w postaci jej bezawaryjnej pracy.

  Korzystanie z niewyczerpalnych i odnawialnych zasobów środowiska naturalnego jest również bardzo ekologiczne. Podczas pracy pomp ciepła nie są emitowane szkodliwe substancje, nie jest zanieczyszczane powietrze, gleba ani woda.

  Nie da się również nie wspomnieć, że pompy ciepła oznaczają komforty użytkowania – to systemy bezobsługowe, które nie wymagają specjalnych zabiegów. Dla inwestorów oznaczają również wolność od obowiązkowego zakupu materiałów grzewczych czy ewentualnych podwyżek ich cen.

  Zastanawiasz się, czy pompa ciepła jest rozwiązaniem dla Ciebie? Skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła powietrze woda Rybnik

  Postaw na profesjonalny montaż pomp ciepła w Rybniku

  Jeśli poszukujesz firmy, która w kompleksowy i pełni profesjonalny sposób zajmie się inwestycją w pompę ciepła w Rybniku lub okolicy, nasza oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie!

  Firma Hymon to lider rynku pomp ciepła w Polsce – działamy również na terenie województwa śląskiego i miejscowości Rybnik. Zaufało nam już tysiące klientów prywatnych, jak i instytucjonalnych oraz biznesowych, u których zamontowaliśmy pompy ciepła doskonałej jakości, działające niezawodnie i wydajnie.

  W zakres naszych prac wchodzi zarówno profesjonalne doradztwo, dobór najkorzystniejszego rozwiązania, montaż instalacji, jak i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Stawiamy na profesjonalne wsparcie i najwyższą jakość wykonanych usług.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pompy ciepła Rybnik!

  Sprawdź naszą ofertę na wysokiej jakości pompy ciepła!

  Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, a realizacją inwestycji zajmują się specjaliści z odpowiednią wiedza i doświadczeniem. Każdą realizację wykonujemy z należytą starannością, dobierając rozwiązanie do miejsca inwestycji i uwarunkowań konstrukcyjnych. Dbamy o to, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszej pracy.

  Zaufaj specjalistom i zyskaj oszczędności decydując się na wysokiej jakości pompy ciepła Rybnik!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Rybniku i okolicach

   

  Pompy ciepła to rozwiązanie, które zapewnia profity ekonomiczne w postaci oszczędności na kosztach ogrzewania, a jednocześnie ekologiczne, gdyż są to systemy grzewcze, które nie przyczyniają się do zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Z tych oraz wielu innych przyczyn coraz większe grono inwestorów decyduje się na pompę ciepła w swoim domu lub firmie.

  Mieszkańcy Rybnika i okolic zainteresowani inwestycją w nowoczesne pompy ciepła mogą skorzystać z oferty lidera branży – firmy Hymon. Oferujemy dobór najkorzystniejszych rozwiązań oraz profesjonalny montaż urządzeń o wysokiej wydajności.