Sprawdź, od kogo kupujesz moduły LONGi! - Hymon

Sprawdź, od kogo kupujesz moduły LONGi!

Sprawdź, od kogo kupujesz moduły LONGi!

Hymon jest od dawna autoryzowanym dystrybutorem w Polsce modułów fotowoltaicznych renomowanej marki LONGi.

Z uzyskaniem takiego tytułu wiążą się określone obowiązki dotyczące m.in. jakości oferowanych urządzeń czy usług gwarancyjnych. Na rynku jednak, co jakiś czas, pojawiają się firmy, które działają nieuczciwie, podszywając się pod to miano. Spółka została ostatnio poinformowana przez producenta, firmę LONGi Solar Technology, o kolejnych takich przypadkach. Chodzi o firmy EcoSunPanel z Grabicy (woj. łódzkie) oraz Świat Telefonów Sp. z o.o. z Warszawy.

W oficjalnej nocie stwierdzono, że LONGi Solar nigdy nie dostarczał swoich modułów słonecznych tym firmom. A jeśli chodzi o klientów, którzy kupili je za ich pośrednictwem, jest bardzo prawdopodobne, że otrzymali urządzenie nieoryginalne lub wadliwe. Zastrzega również, że nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie usługi posprzedażowe i gwarancyjne wobec takich klientów.

LONGi Solar to jeden z największych na świecie producentów ogniw fotowoltaicznych.

Siedziba firmy znajduje się w Chinach, a oddziały w Japonii, Niemczech, Australii, USA, Indiach i Malezji. Na polskim rynku jej produkty są obecne od 2018 r. Moduły LONGi są objęte 10-letnią gwarancją, ich moc wynosi 280 do 370 Wp. Po 25 latach producent obiecuje wydajność rzędu 84,5 proc. mocy początkowej. Niedawno firma poinformowała, że rozpoczęła produkcje dwustronnych modułów o mocy sięgającej 540 Wp.

 

Chcesz , żebyśmy do Ciebie szybko oddzwonili ?

Infolinia czynna w godzinach 8.00 - 16.00
X

OCZEKUJ NA POŁĄCZENIE