Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Hrubieszów - instalacje fotowoltaiczne w Hrubieszowie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, z której zyski w postaci oszczędności na rachunkach za prąd czerpać można nawet kilkadziesiąt lat. Rosnąca ilość montowanych na dachach budynków i gruntach paneli słonecznych to także korzyści dla środowiska naturalnego.

  Na montaż fotowoltaiki w Hrubieszowie decyduje się coraz więcej inwestorów prywatnych, jak i biznesowych, usługę tą powierzając w ręce najlepszych specjalistów na rynku – firmie Hymon. Oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, bazując na panelach słonecznych oraz innych komponentach najlepszych producentów.

  Panele fotowoltaiczne Hrubieszów

  Wytwarzanie prądu z energii słońca to rozwiązanie niezwykle ekologiczne, gdyż czerpie z odnawialnych zasobów środowiska naturalnego, a także nie ma na nie niekorzystnego wpływu. Fotowoltaika, która do produkcji energii elektrycznej wykorzystuje promieniowanie słoneczne, nie zanieczyszcza również powietrza, ani nie emituje żadnych szkodliwych substancji.

  Odpowiednio zamontowane panele fotowoltaiczne pozwalają obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%! Pokrywają zapotrzebowanie gospodarstwa domowego lub firmy niemal w całości, przy okazji uniezależniając od stale rosnących cen energii elektrycznej na długie lata.

  Inwestycja w panele fotowoltaiczne jest bardzo rentowna, a zyski z niej można czerpać przez wiele lat. Gwarancją darmowego prądu jest wysoka wydajność paneli fotowoltaicznych, a także możliwość odprowadzenia nadwyżki energii wygenerowanej latem do sieci energetycznej i korzystania z niej wtedy, gdy słońca jest mniej, czyli zimą.

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Hrubieszowie

  Wybierając firmę, która zajmie się doborem i montażem instalacji fotowoltaicznej, warto postawić na doświadczonego wykonawcę, który wykona zlecenie w profesjonalny sposób i zadba o wysoką wydajność i trwałość instalacji.

  Firma Hymon działa w branży od wielu lat, podczas których wykonaliśmy tysiące realizacji. Do każdej z nich podchodzimy w zarówno zindywidualizowany sposób, dobierając najlepsze rozwiązania dla naszych klientów, jak i kompleksowy, realizując usługę od A do Z.

  W ramach naszej oferty możesz liczyć na bezpłatną konsultację w miejscu inwestycji, oceniającą nasłonecznienie i zużycie prądu, projekt instalacji o odpowiednio dobranej mocy, montaż fotowoltaiki i jej uruchomienie. Pomagamy także w uzyskaniu dopłaty do inwestycji z różnych programów.

  Zapraszamy do kontaktu – oprócz instalacji fotowoltaicznych montujemy także pompy ciepła.

  Fotowoltaika Hrubieszów – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Inwestycja w fotowoltaikę przynosi duże zyski przez lata, a jednocześnie jest korzystna dla środowiska naturalnego. Aby zwiększyć zainteresowanie fotowoltaiką, wiele instytucji rządowych i samorządowych tworzy programy dofinansowań do instalacji fotowoltaicznych.

  Mieszkając na terenie Hrubieszowa lub w okolicy masz możliwość skorzystania z dopłaty do instalacji fotowoltaicznej. Możesz ją zyskać m.in. z programu Mój Prąd, a jej kwota opiewać może na nawet 5000 zł. Dodatkowo, fotowoltaika może zostać odliczona od podatku dochodowego.

  Jak wybrać najkorzystniejszy sposób na zmniejszenie kosztów inwestycji w montaż instalacji fotowoltaicznej i przebrnąć przez formalności? Zostań naszym klientem, a pomożemy Ci w tym zakresie!

  Sprawdź naszą ofertę!

  Poznaj ofertę