Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Lublin - instalacje fotowoltaiczne w Lublinie

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika to znakomity wybór dla świadomych konsumentów, którym zależy na poprawie stanu środowiska naturalnego. Ekologia to jednak nie jedyny plus instalacji fotowoltaicznej – wiążą się z nią również znacznie niższe rachunki za prąd oraz niezależność od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej.

  Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja przynosząca oszczędności przez długie lata – jest wydajna, trwała i niezawodna, szczególnie, jeśli realizacja inwestycji zostanie powierzona specjalistom z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Nasza firma Hymon to lider rynku fotowoltaiki w Polsce. Naszym klientom – osobom prywatnym, firmom i gospodarstwom rolnym dostarczamy kompleksowe rozwiązania i oferujemy wyłącznie najlepszej klasy urządzenia od renomowanych producentów.

  Panele fotowoltaiczne Lublin

  Fotowoltaika posiada wiele zalet. Pierwszą z nich jest sposób jej działania – ogniwa fotowoltaiczne wytwarzają energię elektryczną korzystając z całkowicie darmowej energii słonecznej. Ten fakt w połączeniu z wysoką wydajnością paneli fotowoltaicznych, pokrywającą niemal w całości zapotrzebowanie energetyczne domu lub firmy, sprawiają, że rachunki za prąd ulegają obniżeniu nawet o 90%!

  Oszczędności, jakie daje instalacja fotowoltaiczna to jedna z zalet fotowoltaiki. Kolejną jest niezależność energetyczna – dzięki instalacji fotowoltaicznej inwestor nie musi przejmować się rosnącymi cenami prądu. Nie straszne są również przerwy w dostawach, gdyż panele słoneczne pracują cały czas. Jest to również inwestycja w środowisko naturalne – instalacja fotowoltaiczna nie ingeruje w nie w żaden sposób i, w przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni, nie przyczynia się do pogorszenia jakości powietrza.

  Fotowoltaika to długoterminowa inwestycja – decydując się na instalację fotowoltaiczną zyskujemy bezpłatną energią elektryczną przez długie lata, gdyż żywotność paneli fotowoltaicznych wynosi około 25-35lat.

  Do produkcji energii fotowoltaika wykorzystuje promieniowanie słoneczne. Aby ogniwa fotowoltaiczne pracowały wydajnie nie jest jednak potrzebne bezchmurne niebo. Co więcej, systemy fotowoltaiczne są stworzone tak, aby móc korzystać z nadwyżki energii elektrycznej wyprodukowanej w dni o dużym nasłonecznieniu w okresach o nieco mniejszej wydajności. Pobierają ją wtedy z sieci energetycznej, do której podłączona jest instalacja. To rozwiązanie sprawia, że inwestor może korzystać z darmowego prądu przez cały rok, również zimą.

  Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na pytania, doradzimy w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznej, a także przedstawimy naszą ofertę!

  Żywotność paneli fotowoltaicznych

  Montaż instalacji fotowoltaicznych w Lublinie

  Na montaż systemów fotowoltaicznych decyduje się coraz większa grupa inwestorów. Aby uzyskać maksymalne korzyści z instalacji fotowoltaicznej, wykonanie realizacji warto zlecić specjalistom – znajdziesz ich w naszej firmie!

  Nasze usługi kierujemy do każdego klienta – obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz gospodarstwa rolne. Oferujemy kompleksowe usługi, w ramach których znajdują się:

  • bezpłatny audyt, oceniający nasłonecznienie i warunki terenowe inwestycji,
  • projekt systemu, dopasowany do potrzeb klientów,
  • profesjonalny montaż na podstawie schematu,
  • uruchomienie instalacji – podłączenie do sieci energetycznej,
  • serwis urządzeń,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

  Działamy na terenie całej Polski, w tym w Lublinie i okolicach. Dobieramy panele fotowoltaiczne i moc instalacji indywidualnie do zapotrzebowania energetycznego inwestora i miejsca inwestycji. Zapraszamy do współpracy!

  energia plus - dofinansowanie na modernizację przedsiębiorstw

  Fotowoltaika Lublin – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Popularność odnawialnych źródeł energii, w tym także fotowoltaiki, wynika nie tylko z aspektów ekologicznych i finansowych, lecz również działania programów oferujących dotacje i dofinansowania na ten cel. Mieszkańcy Lublina i okolic również mogą z nich skorzystać!

  Najpopularniejszym programem, z którego skorzystało już tysiące beneficjentów w całym kraju, jest program Mój Prąd. Można z niego otrzymać do 5000zł na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych. Zmniejszenie kosztów można również osiągnąć odliczając fotowoltaikę od podatku dochodowego.

  Nasza firma oferuje usługi z zakresu fotowoltaiki – zajmujemy się doborem i montażem instalacji, a naszym klientom świadczymy pomoc w uzyskaniu dofinansowania i w dopełnieniu niezbędnych formalności.

  Poznaj ofertę