Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Jędrzejów - instalacje fotowoltaiczne w Jędrzejowie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Na montaż instalacji fotowoltaicznych decyduje się coraz więcej inwestorów z całej Polski, w tym również z Jędrzejowa i okolic. Fotowoltaika to rozwiązanie dla każdego, kto chce ograniczyć wydatki ponoszone na energię elektryczną i uniezależnić się od jej stale rosnących cen.

  Jeśli zastanawiasz się nad posiadaniem fotowoltaiki w swoim domu, firmie lub gospodarstwie rolnym, skorzystaj z oferty sprawdzonego zespołu instalatorów z firmy Hymon. Oferujemy w pełni profesjonalne usługi z zakresu doboru i montażu instalacji fotowoltaicznej i najwyższej jakości systemy renomowanych producentów.

  Panele fotowoltaiczne Jędrzejów

  Fotowoltaika zapewnia inwestorom oszczędności na rachunkach za prąd. W celu generowania energii elektrycznej czerpie ona z energii słonecznej, która jest ogólnodostępna i darmowa. Pozyskiwany w ten sposób prąd jest zatem również bezpłatny.

  Wydajne i właściwie dobrane panele fotowoltaiczne są w stanie pokryć zapotrzebowanie energetyczne gospodarstw domowych lub firm praktycznie w całości, co prowadzi do obniżenia wydatków na prąd nawet o 90%. Tym samym zyskujemy oszczędności sięgające od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy w skali roku.

  Instalacja fotowoltaiczna w domu, firmie lub gospodarstwie rolnym oznacza również niezależność energetyczną od dostaw i stale rosnących cen prądu. I to na lata, ponieważ żywotność paneli fotowoltaicznych jest naprawdę długa. Mogą one z powodzeniem przynosić profity nawet przez 25-35 lat.

  Energia słońca jest energią ekologiczną i odnawialną, dlatego panele fotowoltaiczne są uważane za rozwiązanie sprzyjające środowisku naturalnemu. Posiadanie instalacji fotowoltaicznej korzystnie wpływa na jakość powietrza, którym wszyscy oddychamy, dlatego rozważając zakup fotowoltaiki ten czynnik również warto brać pod uwagę.

  Województwo świętokrzyskie, w tym Jędrzejów i okolice, posiadają korzystne warunki do pracy instalacji fotowoltaicznej, przynoszącej duże uzyski energii.

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat paneli słonecznych? Skontaktuj się z nami!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Jędrzejowie

  Instalacja fotowoltaiczna działa wydajnie i niezawodnie przez długie lata, jeśli zostanie poprawnie zaprojektowana i zamontowana. O profesjonalne wykonanie instalacji zadbają specjaliści z firmy Hymon.

  Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki. Zawiera ona:

  • bezpłatną konsultację oceniającą miejsce inwestycji – podłoże, położenie względem stron świata, nasłonecznienie oraz inne uwarunkowania terenowe, a także zapotrzebowanie na prąd klienta,
  • projekt instalacji fotowoltaicznej o odpowiednio dobranej mocy,
  • montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu domu bądź innego budynku lub dobrze nasłonecznionym gruncie,
  • uruchomienie instalacji poprzez podpięcie do sieci energetycznej,
  • serwis urządzeń,
  • pomoc w wypełnieniu formalności niezbędnych do otrzymania dofinansowania.

  Więcej na temat naszej oferty możesz dowiedzieć się kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy. Zapraszamy do współpracy!

  Fotowoltaika Jędrzejów – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Jedną z zalet, jakie posiada fotowoltaika, jest jej korzystny wpływ na jakość powietrza. Ekologiczny wymiar fotowoltaiki sprawia, że inwestycja w nią jest opłacalna nie tylko dla inwestorów, lecz również dla całego społeczeństwa.

  Cenę zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych można znacząco zmniejszyć, korzystając z oferty dofinansowań, jakie proponują instytucje ogólnopolskie oraz lokalne. Przykładowym rozwiązaniem zmniejszającym koszty instalacji pv nawet o 5000 zł jest program Mój Prąd. Dodatkowo, panele fotowoltaiczne w niektórych przypadkach mogą zostać rozliczone w zeznaniu podatkowym.

  Nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie w wypełnieniem formalności niezbędnych do uzyskania dofinansowania. Powierzając nam realizację instalacji fotowoltaicznej zyskujesz naszą profesjonalną pomoc również w tym zakresie!

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Poznaj ofertę