Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Sandomierz - instalacje fotowoltaiczne w Sandomierzu

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników, a grono inwestorów decydujących się na posiadanie instalacji fotowoltaicznej rośnie. Wśród nich znajdują się zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz gospodarstwa rolne, którym zależy na obniżeniu rachunków za prąd, uzyskaniu oszczędności, niezależności energetycznej, a także na poprawie jakości powietrza.

  Dobór i montaż fotowoltaiki w Sandomierzu powierz w ręce ekspertów z firmy Hymon – to gwarancja w pełni profesjonalnych usług i doboru najlepszych rozwiązań.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  działka pod fotowoltaikę wymogi

  Panele fotowoltaiczne Sandomierz

  Panele fotowoltaiczne to rozwiązanie dla każdego, kogo interesuje redukcja rachunków za prąd, a tym samym uzyskania oszczędności. Dzieje się tak, gdyż instalacja fotowoltaiczna bazuje na darmowym promieniowaniu słonecznym, które wykorzystuje do produkcji bezpłatnego prądu. Jedynym kosztem jest w tym przypadku wydatek na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych.

  Warto także wiedzieć, że wydajna instalacja fotowoltaiczna jest w stanie zaspokoić zapotrzebowanie na energię elektryczną domu lub firmy właściwie w całości. Przyczynia się to do obniżenia opłat od zewnętrznych dostawców nawet o 90%.

  Fotowoltaika to doskonała inwestycja, zapewniająca duże oszczędności na rachunkach za prąd. Jest ona jednocześnie gwarancją niezależności od podwyżek cen energii elektrycznej oraz od jej dostaw. Dodatkowo, instalacje fotowoltaiczne są znane ze swojej długoletniej, niezawodnej pracy. Inwestycja w panele słoneczne zwraca się już po około 6-ciu, zaś zyski z niej czerpać można nawet ponad trzydzieści lat!

  Województwo świętokrzyskie, w tym Sandomierz i okolice, posiadają bardzo korzystne warunki dla fotowoltaiki. Odpowiednie średnie roczne nasłonecznienie zapewnia duże uzyski energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznej, co daje pewność rentowności inwestycji.

  Korzystanie z odnawialnych źródeł energii jest również bardzo korzystne pod względem ekologicznym. W przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni instalacja fotowoltaiczna nie emituje szkodliwych gazów cieplarnianych, co przyczynia się do poprawy jakości powietrza.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat korzyści, jakie daje fotowoltaika w Sandomierzu? Skontaktuj się z nami!

  Jak rozliczać energię z fotowoltaiki?

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Sandomierzu

  Zespół doświadczonych monterów z firmy Hymon to najlepszy wybór, jeśli zależy Ci na sprawnie i rzetelnie wykonanej usłudze doboru i montażu instalacji fotowoltaicznej.

  W sposób kompleksowy i profesjonalny uporamy się z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem. Fotowoltaikę możemy zamontować zarówno na dachu budynku, jak i na gruncie o odpowiednim dostępnie promieni słonecznych – wszystko zależy od potrzeb i możliwości naszych klientów.

  Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskujesz pewność profesjonalizmu na każdym etapie. W ramach świadczonych usług wykonujemy projekt instalacji fotowoltaicznej, zajmujemy się montażem urządzeń, podłączeniem systemu do sieci energetycznej, a także ewentualnym serwisem. Służymy również wsparciem w zakresie uzyskania dofinansowania z programów lokalnych i państwowych.

  Sprawdź naszą ofertę – wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy!

  panele słoneczne

  Fotowoltaika Sandomierz – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Energia fotowoltaiczna to nie tylko sposób na niższe rachunki za prąd, lecz również na poprawę jakości powietrza i ochronę środowiska naturalnego.

  W związku z koniecznością działania w kierunku ekologii, wiele instytucji rządowych, samorządowych oraz unijnych tworzy programy oferujące dotacje lub inne sposoby finansowania instalacji fotowoltaicznych.

  Mieszkańcy Sandomierza i okolic mogą obniżyć koszt inwestycji i sprawić, że stanie się ona jeszcze bardziej opłacalna, uzyskując dofinansowanie np. z ogólnopolskiego programu Mój Prąd czy odliczając zakup i montaż fotowoltaiki od podatku dochodowego.

  Wybierając ofertę naszej firmy otrzymujesz od nas profesjonalne wsparcie w zakresie wypełnienia formalności niezbędnych do uzyskania dofinansowania.

  Poznaj ofertę