Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Włoszczowa - instalacje fotowoltaiczne w Włoszczowie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Montaż instalacji fotowoltaicznej to skuteczny sposób na obniżenie rachunków za prąd i uniezależnienie się od stale rosnących cen energii elektrycznej. Fotowoltaika to również ekologia, dlatego wraz ze wzrostem świadomości społecznej rośnie także ilość instalacji fotowoltaicznych montowanych na dachach budynków lub na gruntach.

  Firma Hymon oferuje profesjonalne usługi z zakresu fotowoltaiki na terenie całego województwa świętokrzyskiego, w tym w Włoszczowie i okolicach. Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij sobie darmowy prąd przez cały rok!

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Włoszczowa

  Panele fotowoltaiczne wytwarzają energię elektryczną wykorzystując do tego celu darmowe promieniowanie słoneczne. Dzięki pracy instalacji fotowoltaicznej dom, firma lub gospodarstwo rolne są zaopatrywane w bezpłatną energię, a tym samym znaczącemu obniżeniu ulegają rachunki na ten cel od zewnętrznych dostawców.

  Instalacja fotowoltaiczna zapewnia także niezależność od rosnących cen prądu i to przez długie lata. Panele słoneczne słyną ze swojej długiej żywotności – wysoko jakościowe systemy mogą pracować nawet ponad trzydzieści lat, przynosząc w tym czasie oszczędności i spokój inwestorom – podwyżki cen energii elektrycznej nie będą ich dotyczyć.

  Odpowiednio dobrana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna pokrywa zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa domowego, rolnego lub firmy praktycznie w całości, obniżając rachunki za prąd nawet o 90%.

  Warto także wiedzieć, że instalacje fotowoltaiczne do wydajnego działania nie potrzebują wysokiej temperatury, ani nawet bezchmurnego nieba – mogą pracować efektywnie przez cały rok, zapewniając wysokie uzyski. Dodatkowo, energia wyprodukowana przez panele fotowoltaiczne w dni o dużym nasłonecznieniu może zostać odprowadzona do sieci energetycznej i pobrana w momencie, gdy słońca jest mniej, czyli np. zimą.

  Korzystanie z energii fotowoltaicznej jest także bardzo ekologiczne. Fotowoltaika czerpie z odnawialnych i niewyczerpalnych zasobów, nie zanieczyszcza powietrza i nie wykazuje negatywnego wpływu na stan gleb, wód czy na organizmy żywe.

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Włoszczowie

  Montaż instalacji fotowoltaicznej to zadanie dla specjalistów – znajdziesz ich w naszej firmie. W naszych zespołach zatrudnieni są specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale znają się na wykonywanym zawodzie.

  Naszym klientom oferujemy najwyższą jakość świadczonej usługi, dobór optymalnych rozwiązań, przynoszących duże uzyski prądu oraz profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy.

  W zakresie naszych usług znajdują się:

  • bezpłatna konsultacja, w trakcie której oceniane jest położenie inwestycji, nasłonecznienie oraz zapotrzebowanie na prąd,
  • projekt instalacji fotowoltaicznej o odpowiednio dobranej mocy,
  • montaż paneli fotowoltaicznych na dachu domu lub innego budynku bądź na gruncie,
  • serwis instalacji,
  • pomoc w zakresie uzyskania dofinansowania z programów rządowych i lokalnych.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Fotowoltaika Włoszczowa – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Korzystanie z promieni słonecznych to ekologiczny sposób na pozyskiwanie energii elektrycznej. Ze względu na rosnącą świadomość społeczną dotyczącą konieczności ochrony środowiska naturalnego, fotowoltaika zyskuje na popularności.

  Koszt instalacji fotowoltaicznej może zostać obniżony, jeśli inwestorzy skorzystają z programów dopłat do fotowoltaiki. Dofinansowania te są powszechnie dostępne, gdyż instytucje rządowe i samorządowe są zainteresowane popularyzowaniem korzystania z odnawialnych źródeł energii.

  Mieszkańcy Włoszczowy i okolic mogą uzyskać dopłatę do inwestycji m.in. z programu Mój Prąd. Jej maksymalna kwota do 5000 zł, jednak koszt zakupu i montażu instalacji można dodatkowo obniżyć, odliczając fotowoltaikę od podatku.

  Dla naszych klientów oferujemy wsparcie w zakresie uzyskania dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami!

  Poznaj ofertę