Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Skarżysko-Kamienna - instalacje fotowoltaiczne w Skarżysku-Kamiennej

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Właściwie zaprojektowana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna to gwarancja niższych rachunków za prąd i niezależność od jego dostaw od zewnętrznych dostawców. Fotowoltaika oznacza również lepszą jakość powietrza – jest to ekologiczny sposób na pozyskanie energii elektrycznej.

  Jeśli szukasz sprawdzonej firmy wykonującej usługę doboru i montażu instalacji fotowoltaicznej, która działa w Skarżysku-Kamiennej i okolicach, skorzystaj z naszej oferty! Firma Hymon to lider rynku fotowoltaiki w Polsce, oferująca dobór sprawdzonych rozwiązań i systemy fotowoltaiczne najwyższej klasy.

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Skarżysko-Kamienna

  Jednym z najskuteczniejszych sposobów, aby obniżyć rachunki za prąd, jest montaż nowoczesnych i wydajnych paneli fotowoltaicznych. Ogniwa fotowoltaiczne wykorzystują do swojej pracy i produkcji energii elektrycznej promieniowanie słoneczne. Energia słońca jest dostępna dla każdego i, co bardzo ważne, darmowa, zatem i prąd generowany za jej pomocą jest bezpłatny.

  Ze względu na fakt, że wydajne i nowoczesne panele fotowoltaiczne są w stanie pokryć zapotrzebowanie energetyczne praktycznie w całości, rachunki za energię elektryczną od zewnętrznych firm ulegają sporemu obniżeniu – nawet o 90%! Uzyskane w ten sposób oszczędności pozostają w budżecie domowym lub firmowym.

  Fotowoltaika to inwestycja na długie lata. Choć zwrotu z niej można spodziewać się już po upływie 6-ciu lat, to instalacje fotowoltaiczne mogą działać wydajnie nawet przez ponad trzydzieści, zapewniając duże uzyski prądu i niezależność od jego rosnących cen.

  Posiadając instalację fotowoltaiczną przyczyniasz się również do ochrony zasobów środowiska naturalnego, a także do lepszej jakości powietrza. To inwestycja w ekologię!

  Potrzebujesz więcej informacji na temat korzyści, jakie przynosi fotowoltaika dla domu czy fotowoltaika dla firmy? Skontaktuj się z nami!

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Skarżysku-Kamiennej

  Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi, które świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Podczas realizacji zlecenia wykonujemy:

  • audyt fotowoltaiczny oceniający zapotrzebowanie na prąd,
  • projekt systemu o odpowiednio dobranej mocy,
  • montaż instalacji,
  • podłączenie do sieci energetycznej,
  • serwis urządzeń,
  • wsparcie w uzyskaniu dofinansowania do paneli fotowoltaicznych.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Fotowoltaika Skarżysko-Kamienna – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Na inwestycji w fotowoltaikę zyskuje nie tylko inwestor, lecz również całe społeczeństwo i środowisko naturalne. Ze względu na korzystny wpływ na jakość powietrza, powstaje wiele programów instytucji państwowych i samorządowych, które proponują częściowe finansowanie inwestycji.

  Dofinansowania do fotowoltaiki sprawiają, że inwestycja ta zwraca się w krótszym czasie i jest jeszcze bardziej opłacalna! Do tego decyzja o niej staje się łatwiejsza, ponieważ jej koszt jest mniejszy.

  Mieszkając w Skarżysku-Kamiennej również masz możliwość uzyskania dopłaty do inwestycji np. z programu Mój Prąd. Dodatkowo, możesz też odliczyć panele fotowoltaiczne od podatku dochodowego.

  Chcesz zredukować koszt fotowoltaiki dla Twojego domu? Teraz możesz to zrobić i to bez specjalistycznej wiedzy – wybierz nas na wykonawców inwestycji, a chętnie pomożemy Ci w dopełnieniu wszelkich formalności.

  Poznaj ofertę