Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Kielce - instalacje fotowoltaiczne w Kielcach

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Energia fotowoltaiczna to ekologiczna alternatywa energii z tradycyjnych elektrowni. Dzięki instalacji fotowoltaicznej możliwe jest także uzyskiwanie dużych oszczędności na rachunkach za prąd oraz niezależności energetycznej.

  W Kielcach oraz całym województwie świętokrzyskim działa zespół ekspertów z firmy Hymon specjalizujących się w doborze i montażu instalacji fotowoltaicznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Panele fotowoltaiczne Kielce

  Fotowoltaika to doskonała propozycja dla osób i firm, które poszukują sposobu na oszczędności. Panele fotowoltaiczne korzystają bowiem z bezpłatnej energii słonecznej do produkcji energii elektrycznej, która w tym przypadku również jest darmowa.

  Właściwie dobrane i zamontowane panele fotowoltaiczne pokrywają zapotrzebowanie na energię elektryczną praktycznie w całości, dzięki czemu rachunki za prąd ulegają obniżeniu nawet o 90%. Własna instalacja fotowoltaiczna pozwala także na niezależność energetyczną od dostaw prądu od zewnętrznych firm oraz od rosnących cen energii elektrycznej.

  Koszty inwestycji w zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej zwracają się bardzo szybko, bo już nawet po 6-ciu latach. Z kolei wysokiej klasy panele fotowoltaiczne odznaczają się wysoką wydajnością i długoletnią pracą – z powodzeniem mogą działać nawet ponad trzydzieści lat.

  Do prawidłowego działania panele fotowoltaiczne potrzebują wyłącznie energii słonecznej, która zaliczana jest do ekologicznych i odnawialnych źródeł energii. Fotowoltaika to rozwiązanie dla każdego, komu zależy na tym, aby chronić środowisko naturalne i przyczyniać się do poprawy jakości powietrza.

  Na terenie całego województwa świętokrzyskiego, a więc również Kielc i okolic, istnieją bardzo dobre warunki do pracy instalacji fotowoltaicznej. Średni roczny poziom nasłonecznienia jest w tym regionie całkowicie wystarczający, aby ogniwa fotowoltaiczne działały z pełną efektywnością pokrywając zapotrzebowanie energetyczne przeciętnego gospodarstwa domowego bądź firmy.

  Chcesz zdecydować się na instalację fotowoltaiczną w swoim domu lub firmie, lecz potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Kielcach

  Dzięki panelom fotowoltaicznym możliwe jest uzyskanie dużych oszczędności i znaczące zmniejszenie rachunków za prąd. Jednak instalacja fotowoltaiczna przynosi optymalne korzyści w momencie, gdy zostanie odpowiednio zaprojektowana i zamontowana. Właśnie dlatego realizację inwestycji warto powierzyć w ręce specjalistów z firmy Hymon, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób wykonać instalację, aby działała niezawodnie i z pełną efektywnością przez lata.

  W ramach świadczonych dla naszych klientów usług oferujemy wykonanie projektu instalacji pv biorąc pod uwagę nasłonecznienie w miejscu inwestycji oraz zapotrzebowanie na prąd. Zajmujemy się montażem paneli słonecznych i podłączeniem instalacji do sieci energetycznej. Nasza oferta obejmuje również serwis instalacji, a także wsparcie w zakresie wypełnienia formalności niezbędnych do otrzymania dofinansowania.

  Fotowoltaika to inwestycja, która się opłaca – przekonaj się o tym umawiając się z nami na bezpłatną konsultację. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Fotowoltaika Kielce – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika to metoda na lepszą jakość powietrza i ochronę środowiska naturalnego. Generując prąd ogniwa fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery, a także korzystają z odnawialnych zasobów środowiska naturalnego.

  Aspekt ekologiczny jest brany pod uwagę przez różne instytucje rządowe, unijne i samorządowe, które oferują zachęty finansowe do inwestycji. Dzięki temu fotowoltaika staje się bardziej przystępna cenowo, a decyzja o niej łatwiejsza.

  Mieszkańcy Kielc i okolic mają możliwość skorzystania m.in. z dopłaty z programu Mój Prąd. To ogólnopolski program, którego beneficjenci otrzymują do 5000 zł dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych. Możliwe jest również rozliczenie paneli fotowoltaicznych w zeznaniu podatkowym PIT.

  Naszym klientom oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania na panele słoneczne. Zdecyduj się na montaż instalacji fotowoltaicznej w wykonaniu naszych specjalistów, a my zajmiemy się resztą!

  Poznaj ofertę