Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Kazimierza Wielka - instalacje fotowoltaiczne w Kazimierzy Wielkiej

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne, korzystające z darmowej energii słońca, stanowią skuteczny sposób na redukcję wysokości rachunków za prąd i uzyskanie niezależności od podwyżek cen energii elektrycznej oraz jej dostaw od zewnętrznych dostawców.

  Firma Hymon oferuje profesjonalne usługi doboru i montażu instalacji fotowoltaicznych. Działamy na terenie całego województwa świętokrzyskiego, w tym również w Kazimierzy Wielkiej i okolicy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Panele fotowoltaiczne Kazimierza Wielka

  Jeśli szukasz sprawdzonego rozwiązania, które pozwoli Ci uniezależnić się od rosnących cen prądu i zyskać spore oszczędności dzięki niższym rachunkom za energię elektryczną, fotowoltaika jest zdecydowanie dla Ciebie!

  Instalacja fotowoltaiczna wykorzystuje promieniowanie słoneczne w celu wytwarzania energii elektrycznej, która następnie zasila urządzenia w domu, firmie lub w gospodarstwie rolnym. Ze względu na fakt, że promienie słońca są darmowe i dostępne dla każdego, także i prąd pozyskiwany tą metodą jest bezpłatny. Przekłada się to w praktyce na obniżenie wydatków na ten cel od zewnętrznych dostawców, przynosząc oszczędności rzędu od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie!

  Inwestorzy, którzy zdecydowali się na własną instalację fotowoltaiczną zyskują również niezależność od podwyżek cen prądu i jego dostaw przez naprawdę długi czas, ponieważ dobrej jakości panele słoneczne mogą działać bezawaryjnie i efektywnie co najmniej 25-35 lat!

  Zastanawiasz się, czy fotowoltaika w województwie świętokrzyskim się opłaca? Jak najbardziej! Nasłonecznienie w tym regionie sprawia, że zapotrzebowanie na energię elektryczną gospodarstwa domowego lub firmy może zostać pokryte niemal w całości.

  Potrzebujesz więcej informacji lub masz pytania dotyczące naszej oferty? Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Kazimierzy Wielkiej

  Szukasz firmy, która świadczy usługi fotowoltaiczne w miejscowości Kazimierza Wielka lub w jej okolicy? Wybierz zespół najlepszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem – specjalistów z firmy Hymon!

  Nasza oferta obejmuje profesjonalne usługi i wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji:

  • bezpłatną konsultację oceniającą lokalizację inwestycji i jej nasłonecznienie,
  • wykonanie projektu instalacji o odpowiednio dobranej mocy,
  • montaż instalacji na dachu budynku lub gruncie, a także jej podłączenie do sieci energetycznej,
  • serwis systemów,
  • wsparcie w zakresie uzyskania dofinansowania na fotowoltaikę.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do kontaktu!

  Jaką moc paneli fotowoltaicznych do domu wybrać?

  Fotowoltaika Kazimierza Wielka – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika to oszczędności dla inwestorów, lecz jednocześnie z nimi zyskuje całe społeczeństwo. Rosnąca liczba instalacji fotowoltaicznych przekłada się bowiem na czystsze powietrze dla każdego z nas.

  Instytucje rządowe i samorządowe, które podejmują działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego, uruchamiają programy oferujące dopłaty do rozwiązań korzystających z OZE. Dzięki temu stają się one łatwiej dostępne dla szerszej grupy osób.

  Mieszkając w Kazimierzy Wielkiej możesz skorzystać m.in. z programu Mój Prąd. W jego ramach uzyskać można do 5000 zł dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej. Ponadto, fotowoltaika może zostać odliczona od podatku dochodowego.

  Chcesz zmniejszyć koszty inwestycji w panele fotowoltaiczne, a jednocześnie nie czujesz się na siłach, aby robić rozeznanie w zakresie programów oferujących dofinansowania i sposobów wypełnienia formalności? Skorzystaj z naszych usług, a zajmiemy się tym za Ciebie!

  Poznaj ofertę