Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Leżajsk - instalacje fotowoltaiczne w Leżajsku

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika jest niezawodnym sposobem na obniżenie wysokości rachunków za prąd.

  Montaż instalacji fotowoltaicznej w Leżajsku i okolicy to zadanie dla ekspertów, których znajdziesz w firmie Hymon. Oferujemy w pełni profesjonalne usługi oraz systemy fotowoltaiczne najwyższej klasy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Domowy zintegrowany system fotowoltaiczny

  Panele fotowoltaiczne Leżajsk

  Zastanawiasz się, w jaki sposób instalacja fotowoltaiczna może przyczynić się do pojawienia się oszczędności w Twoim budżecie? Otóż do produkcji energii elektrycznej ogniwa fotowoltaiczne wykorzystują całkowicie darmowe i ogólnodostępne promieniowanie słoneczne. Wytwarzany tą metodą prąd jest zatem również bezpłatny.

  Ze względu na nowoczesne rozwiązania technologiczne, z jakich korzysta fotowoltaika, oraz możliwość odprowadzenia nadwyżki wytworzonej energii do sieci energetycznej, zapotrzebowanie na prąd gospodarstwa domowego, rolnego czy firmy pokrywane jest niemal w całości. To bezpłatny prąd przez cały rok!

  Instalacja fotowoltaiczna, odpowiednio zaprojektowana i zamontowana, może działać wydajnie, przynosząc oszczędności oraz niezależność energetyczną inwestorom, nawet przez kilkadziesiąt lat! Z kolei zwrot z inwestycji w panele fotowoltaiczne następuje niezwykle szybko, no niekiedy już po 6ciu latach!

  Dowiedz się więcej na temat instalacji fotowoltaicznych – zapraszamy do kontaktu!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Leżajsku

  Dobór i montaż fotowoltaiki ma ogromny wpływ na to, w jaki sposób będzie ona działać. To zadanie, które wymaga wiedzy i doświadczenia, dlatego warto podjąć współpracę z firmą Hymon – w naszym zespole pracują wyłącznie eksperci od instalacji fotowoltaicznych.

  Dokładamy starań, aby realizowane przez nas inwestycje były wykonywane w kompleksowy sposób. W ramach współpracy z nami klienci mają zapewnione:

  • bezpłatną konsultację oceniającą miejsce inwestycji: nasłonecznienie, położenie, zapotrzebowanie na prąd,
  • projekt instalacji o odpowiedniej mocy,
  • montaż systemu,
  • zgłoszenie instalacji do sieci energetycznej,
  • serwis gwarancyjny,
  • profesjonalne wsparcie w zakresie dofinansowania do fotowoltaiki.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Fotowoltaika Leżajsk – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika to nie tylko korzyści ekonomiczne dla inwestorów, lecz również ekologiczne dla całego społeczeństwa. Im więcej instalacji fotowoltaicznych, tym lepsza jakość powietrza dla każdego z nas! Z tej przyczyny wiele instytucji proponuje różne narzędzia finansowania inwestycji w montaż paneli fotowoltaicznych.

  Liczne dofinansowania z programów rządowych i samorządowych, a także odliczenia od podatku, pozwalają obniżyć finalny koszt instalacji. Mieszkańcy Leżajska również mogą skorzystać z takich możliwości!

  Naszym klientom oferujemy wszechstronną pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji. Mogą liczyć na nas również w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań obniżających koszt instalacji fotowoltaicznej oraz wypełnienia formalności.

  Zapraszamy do współpracy!

  Poznaj ofertę