Fotowoltaika Mielec - instalacje fotowoltaiczne w Mielcu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Oszczędności dla domu, firmy lub rolnictwa, niezależność od rosnących cen prądu oraz poprawa jakości powietrza – to niektóre z korzyści, jakie daje fotowoltaika. Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej możemy wiele zyskać, w szczególności, jeśli jej wykonanie zostanie powierzone rzetelnej firmie.

  Na terenie województwa podkarpackiego, w tym również Mielca i okolic, działają nasze doświadczone zespoły montażowe, które zajmują się profesjonalnym doradztwem i montażem paneli słonecznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Panele fotowoltaiczne Mielec

  Instalacja fotowoltaiczna opiera swoje działanie o promieniowanie słońca. Ogniwa fotowoltaiczne korzystają z energii słonecznej do wytwarzania prądu stałego, który z kolei za pomocą inwertera jest przekształcany w prąd zmienny zasilający gniazdka elektryczne. Odpowiednio dobrane panele słoneczne są w stanie pokryć niemal całe zapotrzebowanie na prąd gospodarstw domowych i firm, zmniejszając tym samym rachunki za energię elektryczną od zewnętrznych dostawców do minimum.

  Fotowoltaika oznacza także niezależność od rosnących cen energii elektrycznej w przyszłości. Inwestycja przynosi zyski przez naprawdę długi czas – żywotność paneli określana jest na nawet 35 lat, zaś czas zwrotu z inwestycji to mniej więcej 6 lat.

  Montaż instalacji fotowoltaicznych w domach lub firmach wywiera również korzystny wpływ na środowisko naturalne. Do produkcji prądu fotowoltaika wykorzystuje odnawialne i niewyczerpalne źródła energii, a podczas swojej pracy systemy nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery. Panele słoneczne oznaczają zatem lepszą jakość powietrza dla całego społeczeństwa.

  Dla mieszkańców miejscowości Mielec fotowoltaika jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem. Panele fotowoltaiczne pracują wydajnie w polskich warunkach klimatycznych – ilość słońca jest całkowicie wystarczająca, aby zapewnić duże oszczędności inwestorom. Dodatkowo, możliwość odesłania nadwyżki wyprodukowanej w dni o dużym nasłonecznieniu do sieci energetycznej i skorzystanie z niej w dni o mniejszej wydajności instalacji, stanowi gwarancję darmowego prądu przez cały rok.

  Chcesz wyposażyć dom lub firmę w dobrej jakości panele fotowoltaiczne, które będą pracować wydajnie i niezawodnie przez lata? Zapraszamy do kontaktu!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Mielcu

  Firma Hymon działa na rynku fotowoltaiki od 2011 roku – nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja solidnie wykonanej usługi. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego realizacje wykonujemy kompleksowo. Nasza oferta obejmuje:

  • bezpłatny audyt, w ramach którego sprawdzamy miejsce inwestycji i nasłonecznienie,
  • projekt systemów w oparciu o zapotrzebowanie,
  • profesjonalny montaż instalacji,
  • zgłoszenie instalacji do Zakładu Energetycznego,
  • serwis,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Fotowoltaika Mielec – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Energia fotowoltaiczna oznacza oszczędności, a także lepszą jakość powietrza – właśnie dlatego w naszym kraju, jak i w Unii Europejskiej, działa wiele programów oferujących dofinansowanie do inwestycji w zakup i montaż paneli fotowoltaicznych.

  Mieszkając w Mielcu również możesz zmniejszyć koszty inwestycji w fotowoltaikę – masz możliwość skorzystania np. z programu Mój Prąd, a także odliczenia instalacji od podatku. Dzięki takim rozwiązaniom fotowoltaika staje się jeszcze bardziej opłacalna!