Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Mielec - instalacje fotowoltaiczne w Mielcu

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Oszczędności dla domu, firmy lub rolnictwa, niezależność od rosnących cen prądu oraz poprawa jakości powietrza – to niektóre z korzyści, jakie daje fotowoltaika. Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej możemy wiele zyskać, w szczególności, jeśli jej wykonanie zostanie powierzone rzetelnej firmie.

  Na terenie województwa podkarpackiego, w tym również Mielca i okolic, działają nasze doświadczone zespoły montażowe, które zajmują się profesjonalnym doradztwem i montażem paneli słonecznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  energia plus - dofinansowanie na modernizację przedsiębiorstw

  Panele fotowoltaiczne Mielec

  Instalacja fotowoltaiczna opiera swoje działanie o promieniowanie słońca. Ogniwa fotowoltaiczne korzystają z energii słonecznej do wytwarzania prądu stałego, który z kolei za pomocą inwertera jest przekształcany w prąd zmienny zasilający gniazdka elektryczne. Odpowiednio dobrane panele słoneczne są w stanie pokryć niemal całe zapotrzebowanie na prąd gospodarstw domowych i firm, zmniejszając tym samym rachunki za energię elektryczną od zewnętrznych dostawców do minimum.

  Fotowoltaika oznacza także niezależność od rosnących cen energii elektrycznej w przyszłości. Inwestycja przynosi zyski przez naprawdę długi czas – żywotność paneli określana jest na nawet 35 lat, zaś czas zwrotu z inwestycji to mniej więcej 6 lat.

  Montaż instalacji fotowoltaicznych w domach lub firmach wywiera również korzystny wpływ na środowisko naturalne. Do produkcji prądu fotowoltaika wykorzystuje odnawialne i niewyczerpalne źródła energii, a podczas swojej pracy systemy nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery. Panele słoneczne oznaczają zatem lepszą jakość powietrza dla całego społeczeństwa.

  Dla mieszkańców miejscowości Mielec fotowoltaika jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem. Panele fotowoltaiczne pracują wydajnie w polskich warunkach klimatycznych – ilość słońca jest całkowicie wystarczająca, aby zapewnić duże oszczędności inwestorom. Dodatkowo, możliwość odesłania nadwyżki wyprodukowanej w dni o dużym nasłonecznieniu do sieci energetycznej i skorzystanie z niej w dni o mniejszej wydajności instalacji, stanowi gwarancję darmowego prądu przez cały rok.

  Chcesz wyposażyć dom lub firmę w dobrej jakości panele fotowoltaiczne, które będą pracować wydajnie i niezawodnie przez lata? Zapraszamy do kontaktu!

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Mielcu

  Firma Hymon działa na rynku fotowoltaiki od 2011 roku – nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja solidnie wykonanej usługi. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego realizacje wykonujemy kompleksowo. Nasza oferta obejmuje:

  • bezpłatny audyt, w ramach którego sprawdzamy miejsce inwestycji i nasłonecznienie,
  • projekt systemów w oparciu o zapotrzebowanie,
  • profesjonalny montaż instalacji,
  • zgłoszenie instalacji do Zakładu Energetycznego,
  • serwis,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Fotowoltaika Mielec – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Energia fotowoltaiczna oznacza oszczędności, a także lepszą jakość powietrza – właśnie dlatego w naszym kraju, jak i w Unii Europejskiej, działa wiele programów oferujących dofinansowanie do inwestycji w zakup i montaż paneli fotowoltaicznych.

  Mieszkając w Mielcu również możesz zmniejszyć koszty inwestycji w fotowoltaikę – masz możliwość skorzystania np. z programu Mój Prąd, a także odliczenia instalacji od podatku. Dzięki takim rozwiązaniom fotowoltaika staje się jeszcze bardziej opłacalna!

  Poznaj ofertę