Fotowoltaika Rzeszów - instalacje fotowoltaiczne w Rzeszowie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Decyzja o instalacji fotowoltaicznej w gospodarstwie domowym, rolnym czy przedsiębiorstwie ma wpływ na redukcję kosztów jego utrzymania – oznacza obniżenie rachunków za prąd i niezależność od rosnących cen energii elektrycznej. To jednak nie wszystko! Fotowoltaika to również inwestycja w przyszłość naszej planety, gdyż nie przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

  Nasza firma od wielu lat zajmuje się montażem paneli słonecznych na dachach budynków lub dobrze nasłonecznionych gruntach. Oferujemy najwyższej jakości systemy renomowanych producentów. Z naszym usług można skorzystać w całym kraju, w tym również w województwie podkarpackim. Sprawdź naszą ofertę!

  Panele fotowoltaiczne Rzeszów

  Panele słoneczne pozwalają zredukować rachunki za prąd. Ich działanie opiera się na korzystaniu z energii pochodzącej ze słońca, którą przekształcają na energię elektryczną. Energia słoneczna jest darmowa, zatem i prąd pozyskiwany za pomocą paneli fotowoltaicznych jest bezpłatny. Zaletą instalacji fotowoltaicznych jest także zapewnienie inwestorom niezależności od rosnących cen energii elektrycznej oraz od jej dostaw z zewnątrz. Firmy, dla których każda przerwa w pracy urządzeń oznacza straty, nie muszą się już ich obawiać.

  Rzeszów i okolice, podobnie jak całe województwo podkarpackie, słynie z wyjątkowo korzystnych warunków dla fotowoltaiki – nasłonecznienie w tym regionie jest najwyższe w całym kraju. Przekłada się to na uzyski energii, jakie generują ogniwa fotowoltaiczne – są one w stanie pokryć zapotrzebowanie na prąd całego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego.

  Fotowoltaika to bardzo rentowna inwestycja, która zwraca się już po kilku latach od jej montażu. Zyski wynikające z niższych wydatków na prąd czerpać można z kolei przez długi czas, gdyż żywotność systemów wynosi nawet 35 lat.

  Popularność systemów fotowoltaicznych wynika również z jej ekologicznego aspektu. Instalacja fotowoltaiczna korzysta z energii odnawialnej – promieniowania słońca. Jest to niewyczerpalny zasób środowiska. Dodatkowo, fotowoltaika nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, a podczas produkcji energii elektrycznej nie są wydzielane zanieczyszczenia ani żadne inne, szkodliwe substancje.

  Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci więcej informacji na temat działania i zalet fotowoltaiki!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Rzeszowie

  Montaż instalacji fotowoltaicznej to zadanie dla specjalistów – od tego zależy jej wydajność i niezawodność. Wykwalifikowani specjaliści z naszej firmy doskonale wiedzą, w jaki sposób przygotować projekt i zamontować instalację, aby przynosiła maksymalne korzyści dla klientów.

  Współpraca z nami to gwarancja profesjonalnych i kompleksowych działań z zakresu instalacji fotowoltaicznych. Przed rozpoczęciem realizacji umawiamy się z klientami i oceniamy uwarunkowania terenowe, nasłonecznienie miejsca inwestycji oraz zapotrzebowanie na prąd. Kolejnym krokiem jest wykonanie projektu instalacji o odpowiedniej mocy. Zajmujemy się także montażem systemów i ich podpięciem do sieci energetycznej.

  Decydując się na montaż fotowoltaiki w Rzeszowie wykonany przez naszą firmę zyskujesz gwarancję precyzyjnej i doskonale wykonanej usługi. Zapraszamy do współpracy!

  Fotowoltaika Rzeszów – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Oszczędności z inwestycji w panele fotowoltaiczne to czynnik, który jest główną zachętą dla właścicieli domów jednorodzinnych, firm czy gospodarstw rolnych do ich montażu. Instalacja fotowoltaiczna przynosi jednak ogromne korzyści dla środowiska naturalnego, przez co doceniana jest przez instytucje rządowe, samorządowe i unijne, jako jeden ze sposobów walki z zanieczyszczeniem powietrza. W celu zwiększenia zainteresowania montażem paneli fotowoltaicznych, w całej Polsce działa wiele programów oferujących dotacji do tego przedsięwzięcia.

  Mieszkańcy Rzeszowa i okolic mają możliwość skorzystania np. z programu Mój Prąd, który oferuje do 5000 zł dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej. Fotowoltaika może być także rozliczona w rozliczeniu podatku dochodowego.

  Naszym klientom oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki – dopełnieniu niezbędnych formalności. Dzięki nam oszczędzisz swój czas!