Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Pruszków - instalacje fotowoltaiczne w Pruszkowie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Widok instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków oraz na gruntach nikogo już nie zaskakuje. Rosnąca popularność fotowoltaiki wynika z kosztów energii elektrycznej, jej rosnących cen i chęci oszczędności na rachunkach za prąd, a także z podnoszącej się świadomości ekologicznej w społeczeństwie.

  Jeśli poszukujesz sprawdzonej firmy, która wykona projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej – dobrze trafiłeś! Firma Hymon oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki i systemy fotowoltaiczne najwyższej klasy, na które dajemy wieloletnią gwarancję. Zapraszamy do współpracy!

  Panele fotowoltaiczne Pruszków

  Fotowoltaika to gwarancja niższych rachunków za prąd – ulegają one zmniejszeniu nawet o 90%! Dzieje się tak, gdyż ogniwa fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną i przekształcają ją na energię elektryczną. Prąd generowany w ten sposób, podobnie jak promieniowanie słoneczne, jest całkowicie darmowy.

  Oszczędności na rachunkach za prąd sięgają nawet kilku-kilkudziesięciu tysięcy złotych w skali roku. Nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne pokrywają zapotrzebowanie energetyczne domu, firmy czy gospodarstwa rolnego niemal w całości, uniezależniając od dostaw prądu z zewnątrz. Dzięki instalacji fotowoltaicznej inwestor uwalnia się także od stresu spowodowanego rosnącymi cenami energii elektrycznej na długie lata.

  Żywotność paneli fotowoltaicznych jest niezwykle długa. Mogą one działać bezawaryjnie i efektywnie nawet kilkadziesiąt lat. Tym samym inwestycja jest naprawdę opłacalna, szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę, że zwrotu z niej możemy się spodziewać już po upływie kilku lat.

  Ochrona środowiska naturalnego, lepsza jakość powietrza i brak niekorzystnego wpływu na stan gleb, wód i organizmy żywe – to kolejne z profitów, jakie zapewnia fotowoltaika.

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat instalacji fotowoltaicznych? Zapraszamy do kontaktu!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Pruszkowie

  W ramach świadczonych usług realizujemy:

  • bezpłatny audyt fotowoltaiczny, oceniający miejsce inwestycji: nasłonecznienie, położenie, podłoże, zapotrzebowanie na prąd etc.,
  • projekt instalacji o mocy dopasowanej do zużycia energii,
  • montaż instalacji fotowoltaicznej,
  • zgłoszenie systemu do Zakładu Energetycznego,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki.

  Sprawdź naszą pełną ofertę!

  Dobra firma fotowoltaiczna Pruszków

  Firma Hymon działa na rynku fotowoltaiki od 2011 roku. Nasza oferta skierowana jest do inwestorów indywidualnych, firm oraz rolników, którym proponujemy skrojone na miarę potrzeb i możliwości rozwiązania. Instalacje fotowoltaiczne możemy zamontować zarówno na dachu budynku, jak i na gruncie.

  Stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych usług, dlatego zarówno do wykonania projektu instalacji, jak i montażu instalacji zatrudniamy najlepszych fachowców z branży. Panele fotowoltaiczne i inne komponenty, na których pracujemy, są urządzeniami najwyższej jakości i pochodzą od renomowanych producentów.

  Działamy na terenie całej Polski, w tym także w województwie mazowieckim – z naszych usług mogą również skorzystać mieszkańcy Pruszkowa i okolic. Fotowoltaika nie ma dla nas tajemnic, dlatego podejmiemy się każdego zadania! Sprawdź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów!

  Poznaj ofertę