Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Nowy Dwór Mazowiecki - instalacje fotowoltaiczne w Nowym Dworze Mazowieckim

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na obniżenie rachunków za prąd, uniezależnienie się od rosnących cen energii elektrycznej, a przy okazji na poprawę jakości powietrza i ochronę środowiska naturalnego.

  Na montaż instalacji fotowoltaicznych decyduje się coraz więcej mieszkańców Mazowsza, w tym Nowego Dworu Mazowieckiego, powierzając to zadanie specjalistom od fotowoltaiki – firmie Hymon. Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi oraz systemy fotowoltaiczne najwyższej klasy.

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Nowy Dwór Mazowiecki

  W jaki sposób fotowoltaika przyczynia się do oszczędności na rachunkach za prąd? Ogniwa fotowoltaiczne wytwarzają energię elektryczną wykorzystując do tego promieniowanie słoneczne. Ze względu na fakt, że ze słońca każdy może korzystać bezpłatnie, prąd pozyskiwany za pomocą paneli fotowoltaicznych jest darmowy.

  Prawidłowo zaprojektowana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna o odpowiednio dobranej mocy pokrywa zapotrzebowanie na prąd gospodarstwa domowego czy firmy nawet w całości, prowadząc do obniżenia wydatków na energię elektryczną nawet o 90%!

  Co więcej, panele fotowoltaiczne działają niezawodnie i z pełną efektywnością przez naprawdę wiele lat, co w praktyce oznacza niezależność od dostaw i podwyżek cen prądu na długi czas. Z kolei inwestycja w montaż instalacji fotowoltaicznej zwraca się bardzo szybko, bo już po około 6-ciu latach.

  Energia fotowoltaiczna to przyszłość dla naszej planety – nie zanieczyszcza ona środowiska naturalnego, nie wpływa niekorzystnie na stan gleby, wody ani na organizmy żywe, a także nie emituje szkodliwych gazów cieplarnianych. Fotowoltaika to czyste powietrze!

  Instalacja fotowoltaiczna przynosi wiele korzyści – chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat? Skontaktuj się z nami!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Nowym Dworze Mazowieckim

  Dla prawidłowej pracy instalacji fotowoltaicznych niezwykle ważne jest ich prawidłowe zaprojektowanie oraz zamontowanie. Współpracując ze specjalistami z firmy Hymon zyskujesz pewność wydajności i trwałości systemu. W naszym zespole pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, a oferowane przez nas komponenty to urządzenia najwyższej klasy.

  Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki, w ramach których realizujemy:

  • bezpłatną konsultację oceniającą nasłonecznienie i położenie miejsca inwestycji,
  • projekt instalacji o odpowiednio dobranej mocy,
  • montaż systemu,
  • zgłoszenie instalacji do Zakładu Energetycznego,
  • serwis gwarancyjny,
  • pomoc w zakresie uzyskania dofinansowania do inwestycji w panele fotowoltaiczne.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Fotowoltaika Nowy Dwór Mazowiecki – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Korzystanie z paneli słonecznych to rozwiązanie bardzo opłacalne dla budżetu gospodarstwa domowego czy firmowego, a jednocześnie przynoszące profity w postaci lepszej jakości powietrza dla całego społeczeństwa.

  Ekologiczny wymiar fotowoltaiki sprawił, że instytucje rządowe, samorządowe oraz unijne zainteresowały się tym rozwiązaniem. W ten sposób powstało wiele programów, które popularyzują instalacje fotowoltaiczne i ułatwiają do nich dostęp szerszemu gronu inwestorów poprzez różnego rodzaju narzędzia finansowania.

  Mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego mogą skorzystać m.in. z programu Mój Prąd, w ramach którego uzyskać można do 5000zł dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej, a także odliczyć fotowoltaikę od podatku.

  Współpracując z nami nie musisz się martwić o formalności – pomożemy Ci maksymalnie obniżyć koszt inwestycji, doradzając i pomagając w kompletowaniu dokumentacji.

  Poznaj ofertę