Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Wołomin - instalacje fotowoltaiczne w Wołominie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Znaczące obniżenie rachunków za prąd, niezależność od rosnących cen energii elektrycznej oraz lepsza jakość powietrza to główne korzyści płynące z instalacji fotowoltaicznych. Właśnie z tych względów coraz większa liczba inwestorów decyduje się na montaż fotowoltaiki w swoim domu lub w firmie.

  Do wykonania instalacji fotowoltaicznej warto wybrać sprawdzoną firmę. Na terenie całego województwa mazowieckiego, w tym również w Wołominie i okolicy, działa zespół profesjonalistów z firmy Hymon – lidera rynku fotowoltaiki w Polsce. Współpraca z nami to gwarancja usługi wykonanej na najwyższym poziomie!

  Panele fotowoltaiczne Wołomin

  Aby produkować energię elektryczną panele fotowoltaiczne potrzebują energii słonecznej. Jest ona zupełnie darmowa, zatem i prąd wytwarzany za pomocą instalacji fotowoltaicznej jest bezpłatny. Co więcej, nowoczesne panele słoneczne o właściwie dobranej mocy mogą pracować na tyle wydajnie, aby pokryć zapotrzebowanie na energię elektryczną nawet w całości. Obniżają tym samym wydatki na prąd nawet o 90%!

  Do efektywnej pracy ogniwa fotowoltaiczne potrzebują wyłącznie promieni słonecznych i to niekoniecznie pochodzących z bezchmurnego nieba. Wystarczy, że dociera do nich rozproszone światło, aby generować uzyski energetyczne. Dodatkowo, energia elektryczna wytworzona w nadmiarze w miesiącach o dużej dostępności słońca może zostać odprowadzona do sieci energetycznej i pobrana wtedy, gdy jest go nieco mniej, czyli w okresie zimowym.

  Oszczędności na rachunkach za prąd to podstawowy profit, jaki zyskujemy dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej. Kolejną z nich jest uniezależnienie się od rosnących cen energii elektrycznej na bardzo długi czas. Dobrej jakości panele fotowoltaiczne mogą pracować efektywnie nawet 25-35 lat, przynosząc w tym czasie zyski dla inwestora.

  Inwestując w posiadanie instalacji fotowoltaicznej działasz również na rzecz środowiska naturalnego. W przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni, panele słoneczne podczas pracy nie emitują gazów cieplarnianych. Nie mają również negatywnego wpływu na stan gleby, wody czy na organizmy żywe.

  Fotowoltaika Wołomin – skorzystaj z naszej oferty! Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci nasze rozwiązania i odpowiemy na wszelkie pytania.

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Wołominie

  Firma Hymon wykonuje instalacje fotowoltaiczne dla klientów z całej Polski, w tym również z Wołomina i okolic. Stawiamy na niezawodność i jakość systemów, dlatego komponenty pochodzą od znanych i cenionych producentów.

  Oferujemy kompleksową obsługę: bezpłatną konsultację, indywidualny projekt instalacji o odpowiedniej do zapotrzebowania mocy, montaż na dachu lub gruncie, uruchomienie instalacji, pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie z programów lokalnych bądź państwowych.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Fotowoltaika Wołomin – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Energia słońca zaliczana jest do odnawialnych źródeł energii, które są niewyczerpywalne i ekologiczne. Ze względu na rosnącą konieczność korzystania z tego rodzaju rozwiązań i ochronę środowiska naturalnego, pojawia się coraz większa potrzeba promowania fotowoltaiki.

  Wiele instytucji państwowych, lokalnych oraz unijnych proponuje różne formy finansowego wsparcia dla inwestycji w zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych. W ten sposób fotowoltaika staje się łatwiej dostępna dla większej liczby osób.

  Aby zmniejszyć koszty inwestycji w zakup i montaż paneli fotowoltaicznych mieszkańcy Wołomina mogą ubiegać się o 5000zł dofinansowania z programu Mój Prąd, a także odliczyć fotowoltaikę od podatku dochodowego. Tym samym zwrot z inwestycji następuje szybciej, a ona sama bardziej się opłaca.

  Będąc naszym klientem możesz liczyć na naszą pomoc w zakresie wypełnienia formalności i uzyskania dofinansowania do fotowoltaiki. Zapraszamy do współpracy!

  Poznaj ofertę