Fotowoltaika Mińsk Mazowiecki

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Czy wiesz, że fotowoltaika dla domu oraz fotowoltaika dla firmy przynosi ogromne oszczędności na rachunkach za prąd, zapewnia niezależność energetyczną, a dzięki jej instalacji dbasz o środowisko naturalne? To rozwiązane korzystające z odnawialnych źródeł energii, na które możesz dostać dofinansowanie, zmniejszając tym samym koszt inwestycji.

  O korzyściach płynących z fotowoltaiki przekonuje się coraz większa grupa mieszkańców i przedsiębiorców Mińska Mazowieckiego i okolic, którzy podjęli decyzję o własnej instalacji fotowoltaicznej. Jej projekt i montaż warto zlecić liderowi rynku fotowoltaiki – firmie Hymon.

  Panele fotowoltaiczne Mińsk Mazowiecki

  Na czym polega fotowoltaika? Panele fotowoltaiczne wykorzystują promieniowanie słoneczne, zamieniając je za pomocą inwertera w prąd zmienny, który zasila nasze gniazdka, pozwalając na działanie urządzeń elektrycznych.

  Instalacje fotowoltaiczne umożliwiają znaczne obniżenie rachunków za prąd, nawet o 90%. Dodatkowo, dzięki nim zyskujemy niezależność energetyczną od rosnących cen prądu oraz pewność, że nie szkodzimy środowisku naturalnemu – panele słoneczne, w przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni, nie emitują do atmosfery szkodliwych gazów cieplarnianych.

  Systemy fotowoltaiczne są trwałe i niezawodne – mogą działać bezawaryjnie przez wiele lat, podczas których inwestor korzysta z darmowej energii elektrycznej.

  Z instalacji fotowoltaicznej mogą skorzystać właściciele domów jednorodzinnych, przedsiębiorcy i rolnicy. Panele słoneczne mogą być zamontowane na dachu, gruncie lub budynku gospodarczym.

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Mińsku Mazowieckim

  Instalacje fotowoltaiczną w Mińsku Mazowieckim warto powierzyć firmie, która posiada na swoim koncie wiele realizacji, odpowiednią wiedzę i certyfikaty, a także pracującą na nowoczesnych urządzeniach.

  W naszej firmie Hymon zatrudnieni są wyłącznie specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i montażu paneli fotowoltaicznych. Każdą usługę wykonujemy na najwyższym poziomie, z należytą starannością i dbałością.

  W zakres naszych usług wchodzi wykonanie audytu, w ramach którego ustalamy zapotrzebowanie energetyczne, mierzymy nasłonecznienie oraz sprawdzamy potencjalne umiejscowienie miejsca instalacji. Na podstawie tych danych tworzymy projekt instalacji o odpowiedniej mocy, dobierając odpowiedni rodzaj paneli. Kolejnym krokiem jest profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej oraz jej zgłoszenie do Zakładu Energetycznego. Na nasze panele dajemy wieloletnią gwarancją – są niezawodne, trwałe i wydajne.

  Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

  Fotowoltaika Mińsk Mazowiecki – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Koszty instalacji fotowoltaicznej mogą wydać się początkowo duże. W celu podniesienia zainteresowania rozwiązaniami OZE powstało wiele rządowych, samorządowych oraz unijnych programów, które oferują dofinansowanie na fotowoltaikę.

  W Mińsku Mazowieckim i okolicach skorzystać można m.in. z rządowego programu Mój Prąd, a także ulgi podatkowej na instalacje fotowoltaiczne.

  Nasza firma oferuje klientom pomoc w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem dofinansowania na fotowoltaikę. To rozwiązanie oszczędza Twój czas, dlatego nie zwlekaj – napisz do nas, a my obsłużymy Cię kompleksowo!