Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Ostrołęka - instalacje fotowoltaiczne w Ostrołęce

  Lider rynku fotowoltaiki

  100 własnych ekip monterskich

  Kompleksowość wykonania

  Własny dział projektowy

  Odnawialne źródła energii zapewniają dostęp do energii elektrycznej dla domów, przedsiębiorstw i gospodarstw rolnych w oparciu o niewyczerpalne zasoby środowiska. Fotowoltaika korzystająca z energii słonecznej, czyli OZE, w celu wytwarzania prądu rośnie w siłę – z roku na rok montowanych jest coraz więcej instalacji fotowoltaicznych.

  Panele słoneczne to rozwiązanie przeznaczone dla firm, właścicieli domów jednorodzinnych oraz rolników, którzy chcą zaoszczędzić obniżając rachunki za prąd. Na terenie Ostrołęki i okolic działa firma oferująca profesjonalny dobór i montaż fotowoltaiki – Hymon.

  Panele fotowoltaiczne Ostrołęka

  Jakie korzyści niesie ze sobą zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej w domu, firmie czy gospodarstwie rolnym?

  1. ekologia – mówiąc o fotowoltaice jako OZE warto przede wszystkim zwrócić uwagę na aspekt ekologicznych. Panele fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych gazów cieplarnianych do atmosfery, a zatem nie przyczyniają się do pogorszenia jakości powietrza, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych elektrowni;
  2. oszczędności – darmowa energia elektryczna, jaką zyskujemy w momencie montażu instalacji fotowoltaicznej pozwala na zmniejszenie rachunków za prąd nawet o 90%;
  3. niezależność energetyczna od rosnących cen energii elektrycznej;
  4. trwałość i wydajność paneli słonecznych, które działają bezawaryjnie nawet do kilkudziesięciu lat;
  5. szybki zwrot z inwestycji, następujący po około 6 latach. Korzystając z dofinansowań z programów rządowych, samorządowych lub unijnych można liczyć jeszcze szybsze korzyści finansowe.

  Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu!

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Montaż instalacji fotowoltaicznej warto powierzyć firmie, która posiada doświadczenie oraz niezbędne certyfikaty, które są gwarancją poprawnego zamontowania systemów fotowoltaicznych. Dzięki prawidłowo zaprojektowanym i zainstalowanym systemom można liczyć na wydajną i bezawaryjną pracę instalacji fotowoltaicznej.

  Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, firm oraz gospodarstw rolnych. Każda wykonana przez nas instalacja jest dobierana indywidualnie pod kątem zapotrzebowania na prąd, nasłonecznienia i uwarunkowań terenu miejsca instalacji paneli fotowoltaicznych.

  W ramach naszych usług zajmujemy się zarówno wykonaniem projektu, dobierając moc instalacji do potrzeb naszych klientów, montażem, a także uruchomieniem instalacji poprzez jej zgłoszenie do Zakładu Energetycznego. Dodatkowo, pomożemy w wypełnieniu formalności w celu uzyskania dofinansowania na panele fotowoltaiczne.

  Odpowiedni wybór i prawidłowy montaż paneli fotowoltaicznych sprawia, że fotowoltaika dla domu i fotowoltaika dla firmy przynosi korzyści i zaopatruje budynek lub przedsiębiorstwo w energię elektryczną przez wiele lat. Powierz to zadanie specjalistom z firmy Hymon!

  Skorzystaj z naszej oferty – zapraszamy do kontaktu!

  Dobra firma fotowoltaiczna

  Nasza firma działa na rynku fotowoltaiki od wielu lat. Na swoim koncie mamy wiele realizacji zakończonych sukcesem, które przynoszą korzyści finansowe naszym klientom.

  Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i montażu systemów fotowoltaicznych, a także wiedzę popartą certyfikatami. Pracujemy na urządzeniach najwyższej jakości od renomowanych producentów. Gwarancja, jaką dajemy na zamontowane przez nas panele fotowoltaiczne obejmuje kilka lat.

  Interesuje Cię fotowoltaika Ostrołęka? Skontaktuj się z nami!

  Poznaj ofertę