Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Nowej Soli

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Systemy grzewcze bazujące na pompach ciepła są coraz częściej montowane w nowym budownictwie, jak i w związku z wymianą instalacji ogrzewania. Decyduje się na nie coraz szersze grono osób prywatnych i firm, co ma związek z komfortem ich użytkowania, niskimi kosztami utrzymania oraz brakiem negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

  Jeśli zastanawiasz się nad montażem pompy ciepła w swoim domu lub innym, posiadanym budynku, możesz skorzystać z naszej oferty. W jej ramach zajmujemy się pełną realizacją inwestycji – doborem urządzeń, montażem pompy ciepła oraz serwisem. Realizujemy prace na terenie miasta Nowa Sól i w okolicy. Zapraszamy do współpracy!

  Czym są pompy ciepła?

  Pompa ciepła jest urządzeniem, które działa w oparciu o odnawialne źródła energii znajdujące się na zewnątrz budynku. Czerpie ona energię cieplną z dolnego źródła, czyli z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie kieruje wytworzone ciepło do instalacji grzewczej, czyli do źródła górnego. Do pracy instalacji potrzebna jest niewielka ilość energii elektrycznej, dlatego idealnym rozwiązaniem jest połączenie działania pompy ciepła oraz zapewniającej darmowy prąd fotowoltaiki.

  Na rynku dostępne są różne rodzaje pomp ciepła: wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym pompy ciepła powietrze-woda, które działają wydajnie nawet w niskich temperaturach, a także cechuje je łatwość montażu. Wybór powinien być jednak podyktowany uwarunkowaniami z miejsca inwestycji, a także potrzebami inwestora, dlatego warto powierzyć go ekspertom.

  Decydując się na pompę ciepła zyskujemy nie tylko ogrzewanie budynku, lecz również możliwość chłodzenia pomieszczeń. Pompa ciepła może działać w zastępstwie klimatyzacji, a także służyć do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

  pompy ciepła powietrzne Nowa Sól
  pompy ciepła powietrze woda Nowa Sól

  Jakie korzyści zapewniają pompy ciepła?

  Na montaż pomp ciepła decyduje się coraz więcej inwestorów, traktując to rozwiązanie jako inwestycję finansową. W znacznym stopniu maleją wydatki ponoszone na ogrzewanie budynków. Rozwiązanie to uniezależnia również od rosnących cen paliw opałowych i to na bardzo długi czas, gdyż żywotność pomp ciepła może wynieść nawet 50 lat!

  Pompa ciepła to nie jedynie oszczędności, lecz również ochrona środowiska naturalnego i czyste powietrze. Są to ekologiczne systemy, których działanie nie wiąże się z emisją trujących spalin oraz innych szkodliwych substancji.

  Systemy grzewcze z użyciem pomp ciepła to urządzenia wielofunkcyjne, a także bezpieczne, ciche, łatwe w montażu i, co niezwykle ważne, praktycznie bezobsługowe. W niepamięć idą czynności związane z czyszczeniem pieca czy uzupełnianiem materiałów grzewczych.

  Masz pytania dotyczące działania pomp ciepła? Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń – jesteśmy do Twojej dyspozycji, z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie!

  pompy ciepła opinie Nowa Sól

  Profesjonalny montaż pomp ciepła w Nowej Soli

  Firma Hymon powstała w 2011 roku. Od tego czasu specjalizujemy się w dostarczaniu usług z zakresu instalacji fotowoltaicznych oraz systemów grzewczych opartych o pompy ciepła.

  Do każdego zlecenia podchodzimy z należytym zaangażowaniem, dbając o pełne zadowolenie klienta. Zajmujemy się doborem urządzenia do potrzeb klientów, jak i montażem instalacji oraz serwisem systemu w czasie trwania gwarancji oraz po okresie gwarancyjnym. Instalatorzy zatrudnieni w naszych zespołach to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, co daje gwarancję starannie wykonanej usługi.

  Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami pomp ciepła, które wykonane są z doskonałej jakości materiałów. Są to urządzenia odporne na eksploatację, wydajne, niezawodne.

  Chcesz poznać szczegóły naszej oferty na pompy ciepła Nowa Sól? Skontaktuj się z nami!

  Poznaj szczegóły naszej oferty na pompy ciepła Nowa Sól!

  Oferowane przez nas usługi świadczymy na najwyższym poziomie, dbając o pełną obsługę klientów. Właśnie dlatego nasza oferta obejmuje:

  • doradztwo w zakresie doboru urządzenia,
  • montaż pompy ciepła,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  System bazujący na pompie ciepła do działania potrzebuje niewielkiej ilości energii elektrycznej, dlatego idealnym rozwiązaniem jest połączenie inwestycji w pompę ciepła z instalacją fotowoltaiczną, która wytwarza darmowy prąd z energii słonecznej. Specjaliści z firmy Hymon mogą zająć się wykonaniem obu inwestycji, co przyniesie realne i długofalowe oszczędności finansowe.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła cena