Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Żaganiu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – innowacyjny system grzewczy

  Pompa ciepła to system grzewczy bazujący na naturalnych zasobach środowiska. Czerpie ona energię cieplną z otoczenia budynku – z gruntu, z powietrza lub z wody, a następnie kieruje ciepło do instalacji grzewczych.

  Istnieją różne rodzaje urządzeń, które różnią się od siebie przede wszystkim źródłem, z którego korzystają. Wymienić można wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym pompy ciepła powietrze-woda, które są obecnie najczęściej wybieranym rozwiązaniem.

  Pompy ciepła mogą zapewniać ogrzewanie budynków, lecz również chłodzenie pomieszczeń. Decydując się na jedno urządzenie, nie ma konieczności zakupu drugiego, czyli klimatyzacji. Pompa ciepła może również służyć do przygotowania ciepłej wody użytkowej, którą stosujemy na co dzień do kąpieli, zmywania czy w basenach.

  pompy ciepła powietrzne Żagań
  pompy ciepła opinie Żagań

  Jakie korzyści wynikają z instalacji pompy ciepła?

  Inwestycja w pompę ciepła zapewnia przede wszystkim korzyści finansowe. To oszczędności powstałe w wyniku czerpania z darmowych zasobów środowiska naturalnego i braku konieczności ponoszenia opłat za paliwa opałowe.

  Nie znajdziesz również bardziej ekologicznego systemu grzewczego. Podczas swojej pracy pompa ciepła nie wytwarza szkodliwych substancji, nie zanieczyszcza powietrza, wody ani gleby.

  System oparty na pompie ciepła oznacza również komfort korzystania dla użytkowników. Jest niemal bezobsługowy, a do tego cichy i bezpieczny. Niewielkie rozmiary pozwalają na montaż praktycznie wszędzie – nie jest niezbędne w tym celu żadne specjalne pomieszczenie w rodzaju kotłowni.

  Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o pompach ciepła!

  pompy ciepła powietrze Żagań

  Montaż pomp ciepła w Żaganiu

  Firma Hymon działa na rynku od 2011 roku. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i firm. Działamy na terenie całego kraju, a nasi pracownicy dojadą również do inwestorów z miasta Żagań i okolic.

  Stawiamy na wysoką jakość naszych usług, profesjonalizm, terminowość. Nasza kadra tworzona jest przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i niezbędną wiedzą. Z kolei w naszej ofercie posiadamy wyłącznie urządzenia najwyższej klasy, które wyróżniają się niezawodnością i wysoką wydajnością.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług każdego, kto poszukuje profesjonalnie wykonanej usługi!

  Pompy ciepła Żagań – sprawdź szczegóły naszej oferty!

  Oferta naszej firmy obejmuje w pełni kompleksowe wykonanie inwestycji. Zajmujemy się doborem urządzeń do potrzeb klientów i ulokowania instalacji, realizujemy montaż pompy ciepła oraz oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Jeśli chcesz uzupełnić inwestycję i zyskać jeszcze więcej, możesz również skorzystać z naszej oferty w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Fotowoltaika oznacza darmowy prąd, który potrzebny jest do działania pompy ciepła.

  Skorzystaj z naszej oferty i czerp zyski z inwestycji w odnawialne źródła energii!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Żagań

   

  Szukasz sposobu na ekologiczne i energooszczędne ogrzewanie domu lub firmy? Idealnym rozwiązaniem będzie pompa ciepła, która bazuje na odnawialnych źródłach energii, nie emituje do atmosfery szkodliwych substancji, a jednocześnie przyczynia się do powstawania realnych oszczędności dla inwestorów.

  W miejscowości Żagań i okolicy działa zespół specjalistów od pomp ciepła, którzy zajmą się zarówno doborem urządzenia, jak i jego montażem oraz serwisem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pompy ciepła Żagań!