Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Białystok - instalacje fotowoltaiczne w Białymstoku

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Instalacja fotowoltaiczna w domu, firmie czy gospodarstwie rolnym oznacza bezpłatny prąd, a tym samym oszczędności na rachunkach za energię elektryczną dla inwestorów, a także lepszą jakość powietrza dla całego społeczeństwa.

  Jeśli zastanawiasz się nad zakupem i montażem paneli fotowoltaicznych i szukasz firmy działającej na terenie Białegostoku i województwa podlaskiego, która świadczy profesjonalne usługi w tym zakresie, skorzystaj z oferty firmy Hymon. Jesteśmy liderem rynku fotowoltaiki w Polsce, montującym wysokiej klasy systemy fotowoltaiczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Fotowoltaika a koszty uzyskania przychodu

  Panele fotowoltaiczne Białystok

  Fotowoltaika to najskuteczniejszy sposób na znaczące obniżenie rachunków za prąd. Dzieje się tak, gdyż ogniwa fotowoltaiczne, stanowiące część instalacji fotowoltaicznej, wytwarzają energię elektryczną wykorzystując do tego celu bezpłatną energię słoneczną. Właściwie dobrane panele słoneczne mogą pokrywać zapotrzebowanie na prąd gospodarstwa domowego czy firmy niemal w całości, przyczyniając się do redukcji kosztów na ten cel od zewnętrznych dostawców nawet o 90%.

  Montaż paneli fotowoltaicznych to inwestycja, która się opłaca, a zwrotu z niej można spodziewać się już po upływie około 6-ciu lat. Jednocześnie fotowoltaika ma niezwykle długą żywotność – może służyć z pełną wydajnością nawet 25-35 lat. To także system bezobsługowy, który nie wymaga dodatkowych i kosztownych prac.

  Do w pełni efektywnej pracy panele fotowoltaiczne nie potrzebują wysokich temperatur ani nawet nieba pozbawionego chmur. Są one w stanie produkować energię przez cały rok. Dodatkowo, nadwyżka energii wyprodukowana w letnie dni może zostać odebrana w okresie o mniejszej dostępności słońca, czyli w okresie zimowym.

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat instalacji fotowoltaicznych? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  Ile energii produkuje panel fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Białymstoku

  Fotowoltaika to sposób na oszczędność dla właścicieli domów jednorodzinnych lub innych budynków, firm oraz gospodarstw rolnych. Wykonanie instalacji fotowoltaicznej wymaga jednak dużej wiedzy, kwalifikacji i doświadczenia, dlatego warto zlecić to zadanie specjalistom z firmy Hymon. Nasz zespół tworzony jest przez instalatorów, którzy na swoim koncie mają setki, a nawet tysiące realizacji niezawodnie działających przez lata.

  Naszym klientom – osobom prywatnym, przedsiębiorcom oraz rolnikom – oferujemy kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki. Po bezpłatnej konsultacji, w czasie której oceniamy zapotrzebowanie na prąd oraz nasłonecznienie i położenie miejsca inwestycji, przygotowujemy projekt, a na jego podstawie wykonujemy montaż systemu. Zajmujemy się również podpięciem instalacji do sieci energetycznej i ewentualnym serwisem. Ponadto, oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki.

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Dobra firma fotowoltaiczna Białystok

  Zlecając realizację usługi doboru i montażu fotowoltaiki w Białymstoku lub okolicy firmie Hymon możesz liczyć na najwyższą jakość jej wykonania. Naszym celem jest zadowolenie klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby instalacja fotowoltaiczna służyła bezawaryjnie i wydajnie przez lata.

  Pracujemy na komponentach wysokiej jakości, pochodzących od renomowanych producentów. Odznaczają się one wysoką trwałością i wydajnością, a my dajemy na nie wieloletnią gwarancję. Każdą instalację przygotowujemy indywidualnie, dobierając jej moc do potrzeb klientów. Panele fotowoltaiczne możemy zamontować zarówno na dachu budynku, jak i na gruncie. Podejmiemy się każdego zadania i doskonale sobie z nim poradzimy.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Poznaj ofertę