Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Sokółka - instalacje fotowoltaiczne w Sokółce

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Montaż wydajnych, nowoczesnych paneli fotowoltaicznych to doskonały sposób na uzyskanie darmowego prądu dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego. Tym samym zyskujesz oszczędności, a także niezależność od podwyżek cen energii elektrycznej na długie lata.

  Chcesz posiadać własną instalację fotowoltaiczną i szukasz firmy, która zajmuje się doborem i montażem fotowoltaiki? Firma Hymon oferuje wyłącznie sprawdzone rozwiązania i najwyższej klasy systemy fotowoltaiczne dla klientów z całej Polski, w tym także z Sokółki i okolic. Sprawdź naszą ofertę!

  panele słoneczne

  Panele fotowoltaiczne Sokółka

  Panele fotowoltaiczne stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem ze względu na stale rosnące ceny energii elektrycznej oraz wzrastającą świadomość społeczną dotyczącą konieczności ochrony środowiska naturalnego.

  Ze względu na korzystanie z odnawialnego i bezpłatnego źródła energii, jakim jest promieniowanie słoneczne, fotowoltaika pozwala na duże oszczędności na rachunkach za prąd. Odpowiednio dobrane i zamontowane panele fotowoltaiczne są w stanie pokryć zapotrzebowanie na energię elektryczną niemal w całości, co przyczynia się do redukcji kosztów na ten cel nawet o 90%!

  Własna instalacja fotowoltaiczna w domu lub w firmie pozwala także uniezależnić się od rosnących cen energii elektrycznej oraz od jej dostaw z zewnątrz. I to na bardzo długi czas, gdyż żywotność instalacji fotowoltaicznych może wynieść nawet 25-35 lat.

  Ochrona środowiska naturalnego i lepsza jakość powietrza dla całego społeczeństwa to kolejne zalety, jakie posiada fotowoltaika. Podczas pracy ogniwa fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych gazów cieplarnianych, ani nie wpływają negatywnie na stan gleby, wody czy organizmy żywe.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat fotowoltaiki? Skontaktuj się z nami!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Sokółce

  Montaż instalacji fotowoltaicznej to zadanie dla specjalistów, bowiem to od jakości ich pracy zależy trwałość i niezawodność systemu. W naszym zespole pracują wyłącznie profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, na których koncie znajdują się setki realizacji, działających bezawaryjnie i wydajnie. Powierzając nam wykonanie inwestycji – instalacji fotowoltaicznej zyskujesz pewność solidnie zrealizowanej usługi.

  Nasza oferta obejmuje:

  • bezpłatną konsultację, podczas której oceniamy położenie i nasłonecznienie miejsca inwestycji,
  • projekt systemu odpowiadający potrzebom klienta,
  • montaż instalacji,
  • uruchomienie poprzez podłączenie do sieci energetycznej,
  • serwis urządzeń,
  • pomoc w wypełnieniu formalności niezbędnych do otrzymania dofinansowania.

  Zapraszamy do współpracy!

  Odliczenie fotowoltaiki od podatku - ulga termomodernizacyjna

  Dobra firma fotowoltaiczna Sokółka

  Firma Hymon tworzona jest przez zespół specjalistów, którzy służą fachową poradą w zakresie doboru paneli fotowoltaicznych, a usługę montażu fotowoltaiki wykonują na najwyższym poziomie, starannie, dokładnie i terminowo.

  Każdy projekt wykonywany jest indywidualnie w oparciu o położenie miejsca inwestycji, a moc instalacji dobierana do potrzeb klienta. Panele fotowoltaiczne możemy zamontować zarówno na dachu budynku, jak i odpowiednio nasłonecznionym gruncie. Pracujemy na systemach wysokiej klasy od renomowanych producentów, na które dajemy wieloletnią gwarancję.

  Fotowoltaika dla domu, fotowoltaika dla firmy czy dla rolnictwa – poradzimy sobie z wszelkiego rodzaju zadaniami!

  Poznaj ofertę